BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Atletico juz zaciera rączki
0
Ale piękne to było
2
Pięknie. 10 punktów za to co zrobił Cancelo
11
Co jest Kounde noc jest Kounde
1
Cancelo mediapunta XD
Pepula nauczył
2
Za wcześnie na wyciąganie wniosków ale nie ma zamulania. Jest przede wszystkim ruch, wychodzenie na pozycje i pressing
1
Jakąś manite by człowiek obejrzał dziś
2
@marcin62 Jak bzykasz to sąsiad może wstrząs mózgu dostać
1
@Rust_Cohle Dorzuciłem do tego over 2.5 Avl-Palace więc raczej i tak papa xD
1
Duro z drugim trafieniem i mamy 2:0 na Mestalla
1
@Szmulek Anulują
2
@Medium Szkoda spalonego bo piękna asysta Pau by była
2
Ło baben Haaland z 5 metrów nie trafił w bramkę
co prawda piłka nie była łatwa ale jednak powinien to skończyć
0
@takisobiektos plot twist
0
No i teraz pytanie co wybrac. City, United czy Atletico. Wszystko się fajnie zapowiada
1
Wszedł jak w masełko w te pole karne
0
@kulek22 herbata mętna będzie ale nogi można umyć
3
Hahaha co to byl za strzał Cunhi xD
Ale Neto tam gwałci Gomeza ostro
1
Kurde piłkarze Wolves mają momentami tyle miejsca w ofensywie że to aż jest przerażające
1
Neto co wjechał w te obrone xD
4
Słowo zaczynające się na literę "Ć"
Ćmiel
0
@BordowyPtak musiałeś być jakims mistrzem stand upow na festynach w gimnazjum, ubaw po pachy
0
Macie jakieś fajne kursy na dziś?
0
@FearTheBeard O kurde to przepadło mi gdzieś
0
Jak łapaliscie ostatnio starlinki to następna gratka na niebie będzie w niedzielę przed wschodem słońca. Ma być widoczna kometa nishimura widoczna raz na 430 lat. Może uda się dostrzec choć do dobrej obserwacji wypadałoby się wyposażyć w jakiś sprzęt
22
@Roobo Jak oni nie będą razem to nie wierzę w miłość
3
@Kgorecki2500 Nie no rodząc się jako syn Elona Muska myślę że nawet Jarosław Kaczyński jako imię byłoby do przyjęcia xD
0
@Gall Jupp kto? Ten gość to tabu
2
@Medium wszystkie Sebastiany to dobre chłopaki
1
@Medium ale nadal jak puscisz sobie szampan do reki albo skad ty to znasz to buuja
zresztą miałem to szczęście że moje dorastanie przypadało na okres ewolucji rapowej, przeszedłem wszystko od alc przez gm2l po mobbyn/hewre, ehhh piękne czasy