0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle Jak do kołchozu na 6 rano lecisz i masz te 3 przystanki zrobić to jednak tramwaj potrafi zaoszczędzić czasu, zwłaszcza o tak okrutnej godzinie
@Khajio mefedron po skrzynkach pocztowych

3

@tomek8756 serio kupujecie bilety jak macie do przejechania 2/3 przystanki? XD

1

@Kgorecki2500 6/5 piękne numery

0

@KrychaFCB Panie to po ile te dywany?

0

I jak tam kidosy

9

@dominox1998 Dokładnie. Powinien teraz walić czystą z kubków i jarać gibona ze smutku przed rozpoczęciem szkoły

0

@LM10GOAT schematy (o ile takie mamy) + nieprawidłowe przygotowanie fizyczne. No bez przesady xD

0

@Nano22 Świat jest jednak niesamowity i zadziwia na każdym kroku

1

@joloskyy Na fortunie już rozliczyło po 1.0

1

@MesQueUnClub96 Za kogo wszedl

0

Duch Lengleta daje o sobie znać, Cash z pechowym samobójem xD

0

@MesQueUnClub96 A dobra Mitome połknie sory

0

Ale piękne i mądre uderzenie Fergusona, Fati może miec problemy xD

1

@LaLigaPD No zrobili nadzieję zwłaszcza że grając o superpuchar wyglądali lepiej niz City

9

@bartekvisca Nasz LS i tak bardziej gra jako podwieszony napastnik bo Balde dubluje pozycje

0

Ale że tego Kimmicha nie podpisali..

0

@Rl9k1nG Żywce i książęce ipy apy i pszeniczne, a tak na orzeźwienie to Heinekena silvera i lech easy. Dwa ostatnie zimniutkie sikacze ale mnie ratowały w upały

0

Czekam na parodię Mateusza Bora co do transferów last minute Barcelony

8

@Derean Wygrana Getafe z Barca 1:0 po dniu konia Greenwooda i jego bramce nadchodzi xD

0

@kkbarca Może dlatego że Fresneda to kolejny szczyl w drużynie bez doświadczenia? Zespół jednak potrzebuje graczy starszych, obytych. W teorii Cancelo top i przebija po całości Fresnede jeśli chcemy sukcesów

8

Kurde ten Felix może odpalić w tym systemie gry. Jeśli dostanie swobodę w ataku to jako ten fałszywy skrzydłowy zbiegający do środka naprawdę może robić robotę. Bardziej się martwię że Cancelo 'pewniak' tutaj będzie maniane odstawiał

3

@KrwawiaceoczyVEB Jakoś wszystkie te mocne kadry typu Niemcy, Hiszpania czy Włochy wyglądają słabo. Francja i Anglia na papierku top

10

@Kuba_1 Miesiąc później Anka będzie lubieżnie ujeżdżać wielbłądy

1

@MesQueUnClub96 A to akurat na jakiejś grupce na fb mi wyskoczylo xD

18

https://zapodaj.net/images/1402adf507b5d.jpg
Robert znalazł sposób na Hiszpana

3

Josue do frajerni cwaniaczek xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Deltta rasisto ty paskudny garbaty

1

jedyny zespół który może nas godnie reprezentować w pucharach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?