BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Deviler Niech popatrzy na brata, który się zasiedział i przespał moment, w którym powinien odejść, aby talent eksplodował. Oby zdecydował się na dołączenie do nas, choć na pewno nawet samo Bilbao będzie w stanie zaoferować mu większą tygodniówkę
2
@Medium Idealne odzwierciedlenie stanu polskiego rapu
5
Cyganie to zawsze mieli śmieszne imiona. Pamiętam jak w podstawówce chodził ze mną do klasy Santiago zanim go nie wyrzucili do szkoły specjalnej, a na podwórku biegał m.in Alladyn xD
2
@marcin62 Piękne czasy, aż się łezka w oku kręci
1
Jak ten Lamine wygląda?
0
@PIWOSZ89 Cierpienia młodego wertera i Pan Tadeusz
4
@okiemtypera_lucaxx95 to prawda, do tego prawica kojarzy się z fanatycznymi, zacofanymi katolickimi odklejusami
0
@michal26 Labeerynt. Dodatkowo mają nalewki swojej roboty, można szocika przyjąć i pograc w planszówki. Fajny kameralny klimacik
0
@Nano22 przeczytalem to brajlem
3
@escarabajo Wszedł i po jego nieudanym dryblingu poszla akcja zakończona bramką, poza tym to wyróżniał się jedynie bezsensownym pchaniem z piłką w sytuacje nie do wygrania. Zagrał słabo
4
@FutbolFan Anka, reprezentacja, kibice. Ciężkie życie
1
Ale co tu jest przyczyną? Skąd ta atmosfera? Chcą się pozbyć Santosa? No te wywiady ewidentnie biją z dala niechęcią
1
@chavez Powrót Pepa, on by z tą kadrą mógł zdziałać wiele
1
@barcanawieki no a co na to popuś król Albańczyków
1
@paweldunajecfcb wziąłes gumki? żebyś syfa nie złapał
0
@Peciak No i elegancko, trzeba na tego Holownie zaglosowac
7
@The Game 10 Chyba właśnie w takiej jak to napisałeś
3
@GeneralXavi Kac kupa i trzeba gonić dalej za szczęściem
3
@Firestone On to naprawdę powiedział? XDDD Przecież to mentalnie poziom sołtysa zapyziałej wioski a nie prezesa PZPN
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
@VegetaPolska I tak długo wytrzymał
4
@Gracek10 Piekło mężczyzn, zaraz Klara będzie Hiszpanów do domu sprowadzać
1
@barteq O fajna konkretna odpowiedź
22
https://zapodaj.net/images/be09a9e13bd92.jpg
Piękne xD
wykop
8
Frenkie bywał denerwujący i rozkojarzony w swojej grze, momentami nawet przechodziła przez myśl sprzedaż w przypadku mega dobrej oferty. Aż mi głupio że tak myślałem bo teraz gościu został po prostu liderem linii pomocy. Jeśli udałoby się dograć to tak jak z ter Stegenem to byłby super
0
@Lucerfi Czyli co zostaje lewica i konfederacja :/
0
A Hołownia idący z PSL coś sobą reprezentuje czy nie warto w ogóle patrzeć w tamtą stronę? Jakie mają postulaty itd?
2
Kogoś to dziwi XDDD
0
@cules100pro Judę ogarnia, Vini wróci obrażony
2
Co na to Paluch? Znaczy yyy Kszawi