1

@Deviler Niech popatrzy na brata, który się zasiedział i przespał moment, w którym powinien odejść, aby talent eksplodował. Oby zdecydował się na dołączenie do nas, choć na pewno nawet samo Bilbao będzie w stanie zaoferować mu większą tygodniówkę

2

@Medium Idealne odzwierciedlenie stanu polskiego rapu

5

Cyganie to zawsze mieli śmieszne imiona. Pamiętam jak w podstawówce chodził ze mną do klasy Santiago zanim go nie wyrzucili do szkoły specjalnej, a na podwórku biegał m.in Alladyn xD

2

@marcin62 Piękne czasy, aż się łezka w oku kręci

1

Jak ten Lamine wygląda?

0

@PIWOSZ89 Cierpienia młodego wertera i Pan Tadeusz

4

@okiemtypera_lucaxx95 to prawda, do tego prawica kojarzy się z fanatycznymi, zacofanymi katolickimi odklejusami

0

@michal26 Labeerynt. Dodatkowo mają nalewki swojej roboty, można szocika przyjąć i pograc w planszówki. Fajny kameralny klimacik

0

@Nano22 przeczytalem to brajlem

3

@escarabajo Wszedł i po jego nieudanym dryblingu poszla akcja zakończona bramką, poza tym to wyróżniał się jedynie bezsensownym pchaniem z piłką w sytuacje nie do wygrania. Zagrał słabo

4

@FutbolFan Anka, reprezentacja, kibice. Ciężkie życie

1

Ale co tu jest przyczyną? Skąd ta atmosfera? Chcą się pozbyć Santosa? No te wywiady ewidentnie biją z dala niechęcią

1

@chavez Powrót Pepa, on by z tą kadrą mógł zdziałać wiele

1

@barcanawieki no a co na to popuś król Albańczyków

1

@paweldunajecfcb wziąłes gumki? żebyś syfa nie złapał

0

@Peciak No i elegancko, trzeba na tego Holownie zaglosowac

7

@The Game 10 Chyba właśnie w takiej jak to napisałeś

3

@GeneralXavi Kac kupa i trzeba gonić dalej za szczęściem

3

@Firestone On to naprawdę powiedział? XDDD Przecież to mentalnie poziom sołtysa zapyziałej wioski a nie prezesa PZPN

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@VegetaPolska I tak długo wytrzymał

4

@Gracek10 Piekło mężczyzn, zaraz Klara będzie Hiszpanów do domu sprowadzać

1

@barteq O fajna konkretna odpowiedź

22

8

Frenkie bywał denerwujący i rozkojarzony w swojej grze, momentami nawet przechodziła przez myśl sprzedaż w przypadku mega dobrej oferty. Aż mi głupio że tak myślałem bo teraz gościu został po prostu liderem linii pomocy. Jeśli udałoby się dograć to tak jak z ter Stegenem to byłby super

0

@Lucerfi Czyli co zostaje lewica i konfederacja :/

0

A Hołownia idący z PSL coś sobą reprezentuje czy nie warto w ogóle patrzeć w tamtą stronę? Jakie mają postulaty itd?

2

Kogoś to dziwi XDDD

0

@cules100pro Judę ogarnia, Vini wróci obrażony

2

Co na to Paluch? Znaczy yyy Kszawi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?