BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Medium No właśnie to wyglądało jakby gdzieś z okręgówki uciekł XDDD
5
Jak ktoś chce to w viaplay baraże do premier league, własnie będzie się zaczynać konkurs rzutów karnych po odrobieniu straty 4 bramek w 1 meczu przez sheffield
0
@A4ron 3 minuty to nie ostatnia akcja xD
0
@AmigoBlancos Jeszcze brakuje tylko psychopaty Pepe
0
W finale Acuna i tak będzie mógł zagrać tak? Czy nie ma żadnego kasowania kartek przed finałem?
5
Co za patologia XDDD
0
@okiemtypera_lucaxx95 A mi gol west hamu w 94' zaoral kupon z kursem 100, reszta idealnie xD
3
No i bomba z dystansu pomogła na Szczęsnego, oby za ciosem teraz drugą
0
Ale pachnie tutaj jakimś czerwem. Ostatnie 10 minut już każdy na mega agresji
3
Sędzia chyba sam nie wie o co chodzi, Sevilla wydymana w końcówce
Ale meczycho ogień w 1 połowie
3
Acuna dzisiaj ma swój dzień, nieźle buja po skrzydle. Oby tylko nic z tylu nie odwalil
0
Szczęsny klasa wow
0
Ale klimacik na Pizjuan
1
@Lionel_Messi10 Narazie to ciężko im wyjść z połowy xD
0
@Rust_Cohle Chwila Newcastle i trzeba zerknąć co Sevilla pokaże u siebie
3
Newcastle ostro przyciska na początku
1
@tadzik447 To po prostu przerośnięta poziomka
1
Oby Ancelotti nie zaczął klaskac bo zaczyna się niebezpieczny okres spotkania
0
Panowie, w 96 minucie i tak będzie 2:2
0
@Patrykl145 A na koniec sie nayebe i wpadnie do szatni robić trzodę z piłkarzami, oczywiście po mistrzostwie
Fajnie
0
@Esteban_ No Gryglicki nadchodzi
0
@RAUL_GONZALES_7 Ale że tak sam Raul na rambli
2
Gundogan co on wyprawia. Brama z wolnego miodzio
3
Swoją drogą Foden i Alvarez słabiutko. Jeśli Pep szukał alternatyw na mecz z Realem to oni narazie mocno zawodzą
1
A jeszcze przed chwilą wydawało się że everton jest w stanie sprawić niespodziankę xD
0
Gundogan wooow ale wykombinował
4
@macio_944 Inni też kradli a oni chociaż się dzielą XD
0
@Hosh Handel klonami na najwyższym poziomie
0
Kluivert ale ładnie wykończył z powietrza wrzutkę i Valencia szybko obejmuje prowadzenie
1
@Salchent Czekaj co się pultasz, odpowiadam ziomowi na pytanie który pyta o to dlaczego nie gra vini xD