1

@Medium No właśnie to wyglądało jakby gdzieś z okręgówki uciekł XDDD

5

Jak ktoś chce to w viaplay baraże do premier league, własnie będzie się zaczynać konkurs rzutów karnych po odrobieniu straty 4 bramek w 1 meczu przez sheffield

0

@A4ron 3 minuty to nie ostatnia akcja xD

0

@AmigoBlancos Jeszcze brakuje tylko psychopaty Pepe

0

W finale Acuna i tak będzie mógł zagrać tak? Czy nie ma żadnego kasowania kartek przed finałem?

5

Co za patologia XDDD

0

@okiemtypera_lucaxx95 A mi gol west hamu w 94' zaoral kupon z kursem 100, reszta idealnie xD

3

No i bomba z dystansu pomogła na Szczęsnego, oby za ciosem teraz drugą

0

Ale pachnie tutaj jakimś czerwem. Ostatnie 10 minut już każdy na mega agresji

3

Sędzia chyba sam nie wie o co chodzi, Sevilla wydymana w końcówce

Ale meczycho ogień w 1 połowie

3

Acuna dzisiaj ma swój dzień, nieźle buja po skrzydle. Oby tylko nic z tylu nie odwalil

0

Szczęsny klasa wow

0

Ale klimacik na Pizjuan

1

@Lionel_Messi10 Narazie to ciężko im wyjść z połowy xD

0

@Rust_Cohle Chwila Newcastle i trzeba zerknąć co Sevilla pokaże u siebie

3

Newcastle ostro przyciska na początku

1

@tadzik447 To po prostu przerośnięta poziomka

1

Oby Ancelotti nie zaczął klaskac bo zaczyna się niebezpieczny okres spotkania

0

Panowie, w 96 minucie i tak będzie 2:2

0

@Patrykl145 A na koniec sie nayebe i wpadnie do szatni robić trzodę z piłkarzami, oczywiście po mistrzostwie
Fajnie

0

@Esteban_ No Gryglicki nadchodzi

0

@RAUL_GONZALES_7 Ale że tak sam Raul na rambli

2

Gundogan co on wyprawia. Brama z wolnego miodzio

3

Swoją drogą Foden i Alvarez słabiutko. Jeśli Pep szukał alternatyw na mecz z Realem to oni narazie mocno zawodzą

1

A jeszcze przed chwilą wydawało się że everton jest w stanie sprawić niespodziankę xD

0

Gundogan wooow ale wykombinował

4

@macio_944 Inni też kradli a oni chociaż się dzielą XD

0

@Hosh Handel klonami na najwyższym poziomie

0

Kluivert ale ładnie wykończył z powietrza wrzutkę i Valencia szybko obejmuje prowadzenie

1

@Salchent Czekaj co się pultasz, odpowiadam ziomowi na pytanie który pyta o to dlaczego nie gra vini xD

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?