1

Ooł Lechia walczy

1

@Guillegavira niby tak ale w kobiecej piłce Lion to potęga. Może chciała nowego wyzwania czy coś. Albo sypnęli groszem

1

@FcPortoFan1999 sprytny plan ale szkoda kasę na ziemi zostawiać

0

@FcPortoFan1999 o honor! :D ale co ta Legia robi na 5?!

0

Ulala Lechia bajo jajo. Ale informacja po powrocie do domu ze spacerku

7

@Guillegavira Lion i Barcelona są oddalone o 6h pociągiem, samolotem to w ogóle śmiech. Myślę że dużo "normalnych" ludzi ma dużo większe odległości na co dzień, np kierowcy zawodowi, marynarze itd

0

@RosjaninBut dobra muszę przystopować na tej Rambli bo nie wiadomo za co zaraz człowieka zawiną

1

@Arkon nie. Tak grali końcówkę sezonu gdzie liczyły się tylko punkty i siły na LM

2

@Kgorecki2500 to praktycznie jedyne w co gram od lat z małymi wyjątkami.

2

@Arkon drugi najlepszy wynik bramkowy w lidze, grali definitywnie xD czyli cała liga w zasadzie sami murarze.
Fajnie oceniam, trochę przetasowań

0

@TR3YWAY jadę do Brzeźna w połowie czerwca ale z racji cewnika popływać nie mogę :/ tylko nogi umyje

5

@tomek8756 ale co ma wykluczenie transportowe do wałów na kilometrówkach? Myślę że mało kto oczekuje żeby parlamentarzyści jeździli autobusami albo pociągami. Ale te kilometrówki za paliwo/przeloty są absurdalnie wysokie

2

@VamoSBarca88 fajna inicjatywa jak zwykle ale trochę się porwał z motyką na słońce wydaje mi się. Przejechać na rowerze 700km to naprawdę nie jest prosta sprawa

3

@Ptasior to też jest typowy tekst osoby uzależnione od etanolu :D nie, jest wiele zdrowych rzeczy, jest też wiele rzeczy które nawet jeśli nie są zdrowe to nie szkodą albo szkodzą mniej niż narkotyki. Są nawet substancje uzależniające które są nieporównywalnie mniej szkodliwe niż etanol.
@Roobo jak wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem to mam nadzieję że kreseczkę też od czasu do czasu wciągasz albo dajesz w żyłe? Bo te narkotyki różnią się od etanolu tylko percepcją w społeczeństwie

0

@Foro No dobra ale serio, czy przy wybieraniu partnerki życiowej zwracasz uwagę na "kanon piękna"? Czy na to co Ty uważasz za atrakcyjne?

4

@KrychaFCB to ja chyba życie ja farcie. Trafiłem co prawda 2 razy "awarie" i nie chciało mi się iść po pracownika ale w kolejce jeszcze ani razu nie stałem
@Faro no to by był największy pozytyw jakby ludzie się przerzucili na jakieś dafi itp

0

@Luciano99 w sumie przy naszym stylu ważniejsza skuteczność w ataku. I będziemy grali taktyką żeby strzelić jedną więcej niż puścimy sam na sam z Garcią

0

@tbas Ale on dokupuje akcji :D

2

@Kidd ja aż tak w tym temacie nie siedzę ale obstawiam że jeśli mówimy o bardzo dużych firmach to ciężko znaleźć taką która byłaby w 100% kontrolowana przez założyciela. Nie wiem jak tam branża "okniarska" może tam by się znalazł jakiś przyklad

1

@tbas Nie da się rozwijać firmy globalnie bez globalnych inwestorów. Nie ta skala finansowa. A jak wejdą z paczkomatami na rynek USA dzięki Fedexowi to może być game changer totalny

3

@Zoker Kwestia tego co to znaczy, że firma jest polska. Założona przez Polaka, z Polakiem jako prezesem i płacąca podatki w Polsce. Dla mnie jak najbardziej jest polska, z czego te podatki są najważniejszym czynnikiem

0

@Foro To może Ty nam wszystkim wytłumacz o co autorowi chodziło bo za ch** nikt nie zrozumiał. Ale może nadajecie na tych samych falach a Tobie uda się to jakoś rozsądniej ubrać w słowa.

0

2

@Ramos9248 Wiadomo, populacja tego forum to nie są wszyscy, ale jeśli na setki osób które przeczytały ten post, nie zgodził się z Tobą literalnie NIKT, to już jednak o czymś świadczy :D Ale może to jeden wielki przypadek albo spisek

18

Hahaha xD sędziowie strikes back. W tej walce nie kibicuję nikomu

1

@July_6_BcN o widzisz to nie miałem pojecia :D no nic może żaden zwyrol się nie trafi :D

0

@July_6_BcN a tak btw gdzie tam widać jej konto? :D

0

@Roobo to nieźle się ludzie bawią o 2 dychy zwrotu :D
@July_6_BcN ja nie panimaju tego Instagrama xD

2

https://www.instagram.com/reel/DYj3N6Ry3kx/?igsh=azZic3NtaWZucXQw
Ale przekręt xD AI zaprzągnięte w służbę okradania lokali przez glovo haha

15

@Jakchcesz Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystkie te szury walczące z układem i korporacjami sprzedają swój syf za gruby hajs. Ale czemu mnie to dziwi, pato celebryci są wszędzie popularni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?