3

@vangoor omijając do półfinału psg, liverpoole, intery, arsenale to ciężko nie mówić o dobrej drabince

0

Omineło mnie losowanie. Co tu takie nastroje jakby Barcelona miała spacerek do półfinału?? :DDD

0

@BORO_12 taaaa , stawiam że pierwsze lepsze leverkusen eliminuje madryczoków w tym roku, real wychodzi na dobrze poukładany zespół i dostaje wp*erdol, tym razem to pieprzenie o początku sezonu w lutym, nawet im nie pomoże xd

0

@BORO_12 Ja bym dał Arsenal przed real, a z resztą się zgadzam. Arsenal raczej dwumecz z realem by wziął.

0

@Foton kur... faktycznie, trochę przyklątwiłem xd

2

@Jakchcesz była taka niemiecka łódź podwodna z czasów II wojny, u-17 czy coś

7

@bbartekfcb i są w konkretnym gazie od kilku spotkań, natomiast Barca w tamtym czasie złapała zadyszkę, a i tak na spokojnie sobie ich pykła 3:0 xd

1

@Hadim Mimo wszystko Hansi taktycznie zjada Lucho na śniadanie, damy radę! :D

8

Co za przyjęcie goata :O Messi na 1:0!

3

@MajkiYB dokładnie, dawać to P$G, trzeba się im zrewanżować!

0

@martool2 Haaland niby jakieś problemy miał przed meczem, więc Pep pewnie wyszedł z założenia, że przy 0-3 to nie ma co ich męczyć czy tym bardziej ryzykować zdrowiem Hochlanda.

1

Milan za burtą, Atalanta za burtą i Juve za burtą? :D

0

@Kuchar dobre pytanie

0

hahaha mi jak siada kupon to tylko w 90 minucie+ ale jajca :DD

1

Nunez boże człowieku zejdź z boiska, nie kompromituj się

1

@blakkudium dałem lfc z podpórką, czuje w kościach, że Nunez mi właśnie usadził kupon xd

5

@Eklerek 85 baniek xd

3

@escarabajo hahahahaha jaki on jest słaby

3

Mbappu przed dwumeczem z City: 3 gole w lm
Mbappu po 135 minutach z City: 6 goli w lm
XD

4

Pep powinien sobie zrobić przerwę do końca sezonu, zamiat przedłużać kontrakt. Fatalnie wygląda to city.

3

@Derpowsky stawiam, że to legendarny Jaro XD

9

@Derpowsky hahahahaha jakiś nowy psychiatra tam musi zawitać na oddział, bo chłopakom obecne leki nie pomagają ewidentnie xd

0

Karny Lewego i czyste konto Wojtusia, poezja

0

hahahahah ten co

1

ale fart jap1erdole

3

Jakby pokazał czerwona kartkę, to by to wybronił, co to za wejście od tyłu w dwie nogi w takim biegu w ogóle

0

@dariooo zostaw polaka moze cos szczeli, o zlotego buta szczela!

0

Dawaj roberdzik dublecik i do domu

0

Nie no to jest żółta

1

hahah co sie bawi Pedrinho jaki on jest piekny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?