0

Stawiam w ciemno ze odejdzie

4

No to co Mareczek? Po Mundialu? I co mamy kurde go na swoj koszt leczyc?

3

Dać mu odpocząć nawet w meczu z Majorką bo się zajedzie

7

Zasłużył. Ja się nie pogniewam jak obok de Jonga wystąpi w 1 składzie

4

hhaahhaa nie no nie wierzę

4

@Marusek Wykrakałeś

5

Hahahah ale tam nurkują w tym karnym aby ten karniaczek był

4

Lipa. Czerwień,ale zasłużona

5

Pięknie się ogląda jak Vini płacze jak nie idzie coś po jego myśli

4

Dobra 1:1,ale pewnie karniaczek bedzie jakiś dla ścier

0

@dirtyman Chyba nie zrozumiałeś że to w żartach było xd

0

Nie no Digidong dziś rozwalił i on powinien dostac MVP. A tak go cisnęliśmy żeby go sprzedać. Chłop pomału się odradza

6

Czyli wszyscy zdrowi. Można się rozejść

0

@Arczi1991 nastepnym razem proponuje przegladarke brave zainsalowac to reklam nie bedzie

5

Flick też odwala. Juz dawno powinien Yamala ściągnąć. Nie wiem w kontrakcie chyba ma ze musi całe mecze grać

1

Nie no wkurw... mnie ten Yamal już

3

No ile można czekać. Brawo Yamalek. Brawo Marcus

1

No jakby nie trafił tego to Flick by go tam po niemiecku potraktował

1

Nie... Po przerwie lewy

1

Nie no co za pokraka. Na pustą nie trafić

0

@Arczi1991 hesgol

3

Ale piłeczkę dał Olmo. Brawo !

1

@Remi70 Byłem w szoku jak zobaczyłem że Joan Garcia w 1 będzie

1

@Cataloniec94 No teraz nie za bardzo mu szło według mnie

0

Jednak Olmo z Digidongie,. Zrobić robotę i trzymać to 1 miejsce w tabeli. VeB !

9

No Cubarsi już sobie pograłeś. Onstein cię wygryzie

6

@FcPortoFan1999 Butelką jak zza dzieciaka xd

4

Składzior ASa dawać i jedziemy po 3 pkt.

2

Kurcze przydałby się taki grajek. Z Pedrim by sobie tam pogrywał

8

To co Panowie? Powtórka z zeszłego sezonu a może i lepsza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?