25 lutego 2026, 12:43
12
@MessiForeverTheBest optymizm lepszy niż licencja xD
25 lutego 2026, 09:02
11
Dopóki nie bedzie oficjalki i nie zobaczę jakiegoś ruchu to nie uwierzę.
24 lutego 2026, 22:44
1
Pokryją dobrze Viniego to Real nic nie zrobi
24 lutego 2026, 20:55
Najlepszą nowiną jest dla mnie że Mekambe jutro nie zagra bo nawrót ma kontuzji kolana
24 lutego 2026, 19:34
@MagdJanko Trener Simeone prawdopodobnie po sezonie do Interu idzie
24 lutego 2026, 15:08
3
@ousmanedembele10 No też tak sądzę, Maldiniego przecież nie da na takie Atletico
24 lutego 2026, 13:18
2
Sukcesów,zdrowia i mniej nerwów na naszych chłopaków. Tylko tego można życzyć
24 lutego 2026, 06:46
8
Nie no lewy dostaje za wymachiwanie rękoma czerwień a taki Sralverde za uderzenie łokciem nic. Brawo tak trzymać !
23 lutego 2026, 20:16
4
24 min i nie dostał oceny rekin. To tylko pokazuje jaki słaby jest
23 lutego 2026, 11:01
0
Prędzej tego Kounde niech zdejmie i niech da Cancelo. Na pewno lepiej zagra niż on
22 lutego 2026, 17:42
W takiej formie jak bedzie Cancelo to mogę go oglądać. Co do Bernala to super mecz gra
22 lutego 2026, 16:51
6
Ale Cancelo asystuje. Oby tak dalej
22 lutego 2026, 16:24
Bernal co wejście smoka. Brawo !
22 lutego 2026, 15:07
16
W końcu Fermina i Olmo w jednym składzie nie ma. Składzik przyjemny. Byle po 3 pkt i na fotel lidera wskakujemy !. VeB !
21 lutego 2026, 20:23
Potężna osasuna !
21 lutego 2026, 19:10
7
Spokojnie 99 min i rzut karny dla Realu !
21 lutego 2026, 11:58
Pedri wrócił,Rapha zdrowy więc jest możliwość remontady,ale no pod warunkiem że nie stracą bramki. Ciężki mecz bedzie
21 lutego 2026, 09:55
Obowiązkiem według mnie jest kupienie środkowego obrońcy
20 lutego 2026, 18:42
@beter2 No ale nie patrz tylko na te mecze. Jak dobrze graliśmy to bardzo pomocny był i nie mówcie ze nie. Ratował nam nie raz tyłek
20 lutego 2026, 18:31
@Gacu95 No mysle ze w tym sezonie już nie wygryzie De Jonga,ale no obok Pedriego bym widział go
20 lutego 2026, 15:16
@beter2 Ładnie liczysz na niego. O Olmo też tak gadasz jak wali bramę za bramą? Jakos wyleczył się i pożytek z niego jest i z Gavim bedzie tak samo
20 lutego 2026, 14:12
@HypeR Przy Pedrim zdecydowanie
20 lutego 2026, 12:27
@xavi890 No a nie jest ? Pod względem pressingu to jest najlepszy zaraz po Raphinhi i to jest moje zdanie
20 lutego 2026, 12:23
24
Nic juz lepszego dzisiaj chyba nie zobaczę. Wracaj ciekusie potrzebny jesteś
20 lutego 2026, 11:45
10
Maldini ale mi zaimponowałeś.
20 lutego 2026, 10:00
Mam nadzieje ze Lapcio nie jest taki głupi i nie pójdzie po niego. To już wolałbym te 200 wywalić na Kane niż na niego
19 lutego 2026, 16:01
@Guillegavira Niebawem też zacznie z kolegami pykać. Juz na boisku jest i kopie pomału samodzielnie
19 lutego 2026, 12:16
Super wiadomość. Wracaj Pedri bo robota jest do zrobienia
19 lutego 2026, 10:43
17
Cubarsi nie rób sobie jaj xd
18 lutego 2026, 07:55
Może wymianka? Torres do nich a Thuram do nas+ niewielka dopłata z naszej strony?xd
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
12
@MessiForeverTheBest optymizm lepszy niż licencja xD
11
Dopóki nie bedzie oficjalki i nie zobaczę jakiegoś ruchu to nie uwierzę.
1
Pokryją dobrze Viniego to Real nic nie zrobi
1
Najlepszą nowiną jest dla mnie że Mekambe jutro nie zagra bo nawrót ma kontuzji kolana
1
@MagdJanko Trener Simeone prawdopodobnie po sezonie do Interu idzie
3
@ousmanedembele10 No też tak sądzę, Maldiniego przecież nie da na takie Atletico
2
Sukcesów,zdrowia i mniej nerwów na naszych chłopaków. Tylko tego można życzyć
8
Nie no lewy dostaje za wymachiwanie rękoma czerwień a taki Sralverde za uderzenie łokciem nic. Brawo tak trzymać !
4
24 min i nie dostał oceny rekin. To tylko pokazuje jaki słaby jest
0
Prędzej tego Kounde niech zdejmie i niech da Cancelo. Na pewno lepiej zagra niż on
3
W takiej formie jak bedzie Cancelo to mogę go oglądać. Co do Bernala to super mecz gra
6
Ale Cancelo asystuje. Oby tak dalej
1
Bernal co wejście smoka. Brawo !
16
W końcu Fermina i Olmo w jednym składzie nie ma. Składzik przyjemny. Byle po 3 pkt i na fotel lidera wskakujemy !. VeB !
1
Potężna osasuna !
7
Spokojnie 99 min i rzut karny dla Realu !
0
Pedri wrócił,Rapha zdrowy więc jest możliwość remontady,ale no pod warunkiem że nie stracą bramki. Ciężki mecz bedzie
1
Obowiązkiem według mnie jest kupienie środkowego obrońcy
0
@beter2 No ale nie patrz tylko na te mecze. Jak dobrze graliśmy to bardzo pomocny był i nie mówcie ze nie. Ratował nam nie raz tyłek
0
@Gacu95 No mysle ze w tym sezonie już nie wygryzie De Jonga,ale no obok Pedriego bym widział go
0
@beter2 Ładnie liczysz na niego. O Olmo też tak gadasz jak wali bramę za bramą? Jakos wyleczył się i pożytek z niego jest i z Gavim bedzie tak samo
2
@HypeR Przy Pedrim zdecydowanie
2
@xavi890 No a nie jest ? Pod względem pressingu to jest najlepszy zaraz po Raphinhi i to jest moje zdanie
24
Nic juz lepszego dzisiaj chyba nie zobaczę. Wracaj ciekusie potrzebny jesteś
10
Maldini ale mi zaimponowałeś.
1
Mam nadzieje ze Lapcio nie jest taki głupi i nie pójdzie po niego. To już wolałbym te 200 wywalić na Kane niż na niego
1
@Guillegavira Niebawem też zacznie z kolegami pykać. Juz na boisku jest i kopie pomału samodzielnie
6
Super wiadomość. Wracaj Pedri bo robota jest do zrobienia
17
Cubarsi nie rób sobie jaj xd
0
Może wymianka? Torres do nich a Thuram do nas+ niewielka dopłata z naszej strony?xd