12

@MessiForeverTheBest optymizm lepszy niż licencja xD

11

Dopóki nie bedzie oficjalki i nie zobaczę jakiegoś ruchu to nie uwierzę.

1

Pokryją dobrze Viniego to Real nic nie zrobi

1

Najlepszą nowiną jest dla mnie że Mekambe jutro nie zagra bo nawrót ma kontuzji kolana

1

@MagdJanko Trener Simeone prawdopodobnie po sezonie do Interu idzie

3

@ousmanedembele10 No też tak sądzę, Maldiniego przecież nie da na takie Atletico

2

Sukcesów,zdrowia i mniej nerwów na naszych chłopaków. Tylko tego można życzyć

8

Nie no lewy dostaje za wymachiwanie rękoma czerwień a taki Sralverde za uderzenie łokciem nic. Brawo tak trzymać !

4

24 min i nie dostał oceny rekin. To tylko pokazuje jaki słaby jest

0

Prędzej tego Kounde niech zdejmie i niech da Cancelo. Na pewno lepiej zagra niż on

3

W takiej formie jak bedzie Cancelo to mogę go oglądać. Co do Bernala to super mecz gra

6

Ale Cancelo asystuje. Oby tak dalej

1

Bernal co wejście smoka. Brawo !

16

W końcu Fermina i Olmo w jednym składzie nie ma. Składzik przyjemny. Byle po 3 pkt i na fotel lidera wskakujemy !. VeB !

1

Potężna osasuna !

7

Spokojnie 99 min i rzut karny dla Realu !

0

Pedri wrócił,Rapha zdrowy więc jest możliwość remontady,ale no pod warunkiem że nie stracą bramki. Ciężki mecz bedzie

1

Obowiązkiem według mnie jest kupienie środkowego obrońcy

0

@beter2 No ale nie patrz tylko na te mecze. Jak dobrze graliśmy to bardzo pomocny był i nie mówcie ze nie. Ratował nam nie raz tyłek

0

@Gacu95 No mysle ze w tym sezonie już nie wygryzie De Jonga,ale no obok Pedriego bym widział go

0

@beter2 Ładnie liczysz na niego. O Olmo też tak gadasz jak wali bramę za bramą? Jakos wyleczył się i pożytek z niego jest i z Gavim bedzie tak samo

2

@HypeR Przy Pedrim zdecydowanie

2

@xavi890 No a nie jest ? Pod względem pressingu to jest najlepszy zaraz po Raphinhi i to jest moje zdanie

24

Nic juz lepszego dzisiaj chyba nie zobaczę. Wracaj ciekusie potrzebny jesteś

10

Maldini ale mi zaimponowałeś.

1

Mam nadzieje ze Lapcio nie jest taki głupi i nie pójdzie po niego. To już wolałbym te 200 wywalić na Kane niż na niego

1

@Guillegavira Niebawem też zacznie z kolegami pykać. Juz na boisku jest i kopie pomału samodzielnie

6

Super wiadomość. Wracaj Pedri bo robota jest do zrobienia

17

Cubarsi nie rób sobie jaj xd

0

Może wymianka? Torres do nich a Thuram do nas+ niewielka dopłata z naszej strony?xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?