0

Dawać dawać to tylko 3 bramki !

0

Oho kounde już dobranoc

1

Ale by się taki Umtini w primie przydał

1

O proszę byłem pewny Olmo obok Pedriego a tu na głęboką wodę Bernal zostaje wrzucony. Panowie bez stresu i patrzymy co sie będzie działo. VeB!

6

Czyli Cancelo za Balde wskakuje i Maldini do środka. Ewentualnie Cancelo prawa,środek Kounde i lewa Martin choć wątpie w to

6

Ja się nie napalam na żadną remontade. Nie jest to nie do zrobienia. Niemożliwe nie istnieje

8

Ale wałki będą szły dziś huhu

2

@ali3gator Jak Barca bedzie dobrze grała to wierz mi ze Raphinha wystrzeli i moze byc nawet mvp meczu

0

@Wierzbba21 Najważniejsze aby nie stracić bramki i wykorzystywać wszystkie okazje. Jak Barcelonie uda się 2 strzelić w 1połowie to już pół sukcesu bedzie

1

Nie no z tym Maldinim to czarno widzę na tak szybki atak Atletico. Ciekawy jestem jak to Flick ułoży

0

Dziś Flick zaskoczy i Araujo bedzie w 1 coś czuje

3

@Hogart I to bez Huijsena,Carerasa i Mastantuono. I mekambe

22

I na konferencji Arbeloa : To moja wina

4

Coraz bliżej coraz bliżej...

4

Ale ten Real tragiczny jest. Ony dowiodło Getafe. Ale zaraz karniaczek pewnie bedzie

0

Wilkie Getafe prowadzi!

0

Real bierze przykład z nas biorąc kogoś ze szkółki

1

Nie po sionym Lapcio nie po sionym

3

Bida... z tym Toresem grać trochę lipa

16

Kariera zaczęła się od bramki z Realem a resztę już znamy i będziemy poznawać. Wal śmiało ferminek gole i rób statystyki

10

Pedri po raz kolejny pokazuje jak ważny dla nas jest. Brawo Yamal ! Brawo drużyna ! We wtorek wielkie wyzwanie. Mam nadzieje ze Flick i drużyna to ogarną

4

Ale koncert Yamala

4

@Fake69 To akurat wiem ze dziś wejdzie,ale wlasnie mi chodzilo ze na Atletico go oszczedza aby zaczął od 1 gwizdka

5

Oszczedza Pedriego na wtorek. Ale cieszy że Bernal jest. Damy radę ! VeB !

0

Bez Pedriego od 1 min

0

Ja bym jeszcze dał szansę Cancelo na stronie Balde. Chociaż w takim meczu nie ma co eksperymentować. Trzeba 3 pkt zdobyć

4

Trzeba dobrze wykorzystać tak piękne losowanie. Lepiej nie będzie.

33

Lepszego losowania to nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dzięki rakieta za takie losowanie !

0

@Maiky Wolałbym z Bayernem być w niebieskiej niż z Atletico

2

A ja wam mówię że szczęście się do nas uśmiechnie i na Newcastle trafimy. Wspomnicie moje słowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?