@Wierzbba21 Najważniejsze aby nie stracić bramki i wykorzystywać wszystkie okazje. Jak Barcelonie uda się 2 strzelić w 1połowie to już pół sukcesu bedzie
Pedri po raz kolejny pokazuje jak ważny dla nas jest. Brawo Yamal ! Brawo drużyna ! We wtorek wielkie wyzwanie. Mam nadzieje ze Flick i drużyna to ogarną
0
Dawać dawać to tylko 3 bramki !
0
Oho kounde już dobranoc
1
Ale by się taki Umtini w primie przydał
1
O proszę byłem pewny Olmo obok Pedriego a tu na głęboką wodę Bernal zostaje wrzucony. Panowie bez stresu i patrzymy co sie będzie działo. VeB!
6
Czyli Cancelo za Balde wskakuje i Maldini do środka. Ewentualnie Cancelo prawa,środek Kounde i lewa Martin choć wątpie w to
6
Ja się nie napalam na żadną remontade. Nie jest to nie do zrobienia. Niemożliwe nie istnieje
8
Ale wałki będą szły dziś huhu
2
@ali3gator Jak Barca bedzie dobrze grała to wierz mi ze Raphinha wystrzeli i moze byc nawet mvp meczu
0
@Wierzbba21 Najważniejsze aby nie stracić bramki i wykorzystywać wszystkie okazje. Jak Barcelonie uda się 2 strzelić w 1połowie to już pół sukcesu bedzie
1
Nie no z tym Maldinim to czarno widzę na tak szybki atak Atletico. Ciekawy jestem jak to Flick ułoży
0
Dziś Flick zaskoczy i Araujo bedzie w 1 coś czuje
3
@Hogart I to bez Huijsena,Carerasa i Mastantuono. I mekambe
22
I na konferencji Arbeloa : To moja wina
4
Coraz bliżej coraz bliżej...
4
Ale ten Real tragiczny jest. Ony dowiodło Getafe. Ale zaraz karniaczek pewnie bedzie
0
Wilkie Getafe prowadzi!
0
Real bierze przykład z nas biorąc kogoś ze szkółki
1
Nie po sionym Lapcio nie po sionym
3
Bida... z tym Toresem grać trochę lipa
16
Kariera zaczęła się od bramki z Realem a resztę już znamy i będziemy poznawać. Wal śmiało ferminek gole i rób statystyki
10
Pedri po raz kolejny pokazuje jak ważny dla nas jest. Brawo Yamal ! Brawo drużyna ! We wtorek wielkie wyzwanie. Mam nadzieje ze Flick i drużyna to ogarną
4
Ale koncert Yamala
4
@Fake69 To akurat wiem ze dziś wejdzie,ale wlasnie mi chodzilo ze na Atletico go oszczedza aby zaczął od 1 gwizdka
5
Oszczedza Pedriego na wtorek. Ale cieszy że Bernal jest. Damy radę ! VeB !
0
Bez Pedriego od 1 min
0
Ja bym jeszcze dał szansę Cancelo na stronie Balde. Chociaż w takim meczu nie ma co eksperymentować. Trzeba 3 pkt zdobyć
4
Trzeba dobrze wykorzystać tak piękne losowanie. Lepiej nie będzie.
33
Lepszego losowania to nie mogliśmy sobie wymarzyć. Dzięki rakieta za takie losowanie !
0
@Maiky Wolałbym z Bayernem być w niebieskiej niż z Atletico
2
A ja wam mówię że szczęście się do nas uśmiechnie i na Newcastle trafimy. Wspomnicie moje słowa