Jeden ktos w kemnatarzach napisal ze Moriba drugim bedzie. Zyskamy jakies pieniazki i moze sie obronce kupi jak Ter Stegen odejdzie. Dla mnie Dro nic nie pokazal,ale to moje zdanie.
@jackoFR No ten komentarz Flicka : "Wazne jest to zebysmy pokazali na boisku jacy jestesmy dobrzy" Nie wzielo sie z byle powodu. Cos czuje ze to bedzie koncert w wykonaniu Barcy
0
Fermin na skrzydlo dal. Dobra jedziemy z nimi ! VeB !
3
Cos czuje ze Rony wejdzie do skladu
3
Dla mnie nic nie pokazal. TTrzymaj sie Dro
0
Jeden ktos w kemnatarzach napisal ze Moriba drugim bedzie. Zyskamy jakies pieniazki i moze sie obronce kupi jak Ter Stegen odejdzie. Dla mnie Dro nic nie pokazal,ale to moje zdanie.
0
Szkoda że odchodzi. Coś czuję ze pewnie zbierają kasę na obrońcę i pewnie kogoś kupią
3
Brawo Fermin i brawo Torres. Ładną piłeczkę dał Ferminek
4
Kurde lubię Olmo jak jest zdrowy
8
A gdzie Cancelo?
5
Real wyjazd robi z Pucharu Krola. Haha piekna noc
3
2:1. Ale slaby ten Real
0
Dobra przegrywaja placki
1
@Kismeth Wole tu siedziec,ale czym bylaby pilka dla mnie jakbym nie interesowal sie troche innymi klubami?
5
@Kismeth Mnie troche tak bo zalezy mi aby Real odpadl xd
2
A tu patrzymy : Operacja nie moze dojsc do skutku. Transfer przelozono xd
12
Witamy z powrotem Joan cules Cancelo. Juz widze jak z zewniaka asystuje
7
Takim zachowaniem nie wygraja zadnego pucharu. Niech biora przyklad z Barcy. Tam to dopiero jest rodzina
22
I jak tu nie kochac Raphinhi i Barcy ? Cos pieknego
5
Mowilem ze De Jong dobry mecz zagra przy Pedrim. No gdyby nie ta czerwona... No zdarza sie
16
Nie no on musi byc kapitanem. Super mecz Rapha ! Mamy to !
5
Jako pierwsza druzyna obronilismy tytul ! Brawo Raphinha i druzyna. Puchar jest nasz !
0
Tak jest mamy to Panowie !
0
Dobra bronic to. Kurcze tak blisko. De Jong debil
5
Królu prowadz ! Ony nic nie odwalili. Brawo !
11
Spokojnie jeszcze jest 2 polowa. Flick ich tam ogarnie
4
Tak jest ! Robeeeeert Lewy !!!!
3
Tak jest krolu prowadz ! Brawo Rapha !
10
Rapha prowadź wodzu po 1 puchar w tym sezonie ! VeB !
2
Lewy od poczatku !
9
@jackoFR No ten komentarz Flicka : "Wazne jest to zebysmy pokazali na boisku jacy jestesmy dobrzy" Nie wzielo sie z byle powodu. Cos czuje ze to bedzie koncert w wykonaniu Barcy
1
@FCB24 Nie bedzie tak. Zobaczysz ze bedzie Cubarsi z Erickiem i De Jong z Pedrim