28 stycznia 2026, 21:05
3
Zawsze się męczymy ze słabymi druzynami. Nic nowego
28 stycznia 2026, 19:54
0
@Aragorn33 No ja właśnie też zdziwiony jestem. Błąd jakiś. Po fazie grupowej może wejść
Tyyy to ja mam rozumieć,że jest ten Cancelo w końcu lidze mistrzów? Bo widać ze w rezerwach jest
28 stycznia 2026, 19:50
No skład akurat do przewidzenia ! Pomijając wygraną i dobry mecz naszych chłopaków liczę na to,że Olmo będzie kontynuował swoją serię. Jedziemy z tym ! VeB !
28 stycznia 2026, 12:37
Już widzę jak ściery madryckie śmieją się z tego. No ale nie ukrywajmy wstyd
28 stycznia 2026, 11:34
1
@liber02No fakt co prawda to prawda
28 stycznia 2026, 11:18
2
@jamal00 Dobrze,że jesteś tylko 1% na tej grupie co nie chce Gaviego w Barcelonie
28 stycznia 2026, 10:48
Garcia musi na obronie zagrac a Olmo z Casado sobie poradzą
27 stycznia 2026, 22:15
8
My sie tak męczymy ze słabymi drużynami że zaczynam sie obawiać tego meczu. A są dość wysoko w tabeli jak na nich i mają szansę na baraże
27 stycznia 2026, 18:14
4
Jak tam Nico się powodzi w Bilbao?
27 stycznia 2026, 17:22
Spokojnie Dro. Jeszcze będziesz płakać za nami
26 stycznia 2026, 23:21
Niech pójdą po Napadziora Sunderlandu Brobbeya. Dobry grajek
26 stycznia 2026, 20:51
Jakbym miał tyle hajsu co Lewy to bym sobie też jakiś Jacht Lambo kupił
26 stycznia 2026, 19:54
I po meczu patrzymy newsa : Girona przegrywa po katastrofalnym błędzie Ter Stegena xd
26 stycznia 2026, 18:24
13
Mówcie co chcecie,ale Lewy powinien po sezonie odejść. Nie wiem czy forma jeszcze mu sie poprawi. Wychodzi jak na razie na to ze nie.
26 stycznia 2026, 17:50
27
1 powinien byc Raphinha, 2 Pedri, 3 Eric
25 stycznia 2026, 20:51
Moze sie uda za ta kase sciagnac srodkowego obronce xd
25 stycznia 2026, 17:52
6
No to co? Brama kolejki?
25 stycznia 2026, 17:36
5
I patrzcie co to zobaczy presować. Brawo Rapha !
25 stycznia 2026, 17:30
Olmo to jest jednak agent. Slabo gral i nagle bam brameczka. Dobra ma serie blondasek. Brawo !
25 stycznia 2026, 17:24
Kundel wchodzi. Mądrze. Jeszcze Malidini by czerwień mogl dostac
25 stycznia 2026, 17:15
@Fffddddddx To napisz im gdzie karny po zagraniu reka przez Asencio
25 stycznia 2026, 17:11
Fermin musi wejsc za Olmo to jest pewne
25 stycznia 2026, 16:59
1 polowa to tragedia. Mam nadzieje ze druga dobrze zagraja i wygrają
25 stycznia 2026, 15:06
Wiedzialem ze Flick zaskoczy. Dawaj Cancelo z asystą ! VeB!
24 stycznia 2026, 20:54
Zapamiętam sobie ta farmazońską stronę
24 stycznia 2026, 15:21
Ciagle sie pytaja czy bedzie ogladal mecz Realu a nadal nie nauczyli sie dziennikarze ze interesuje go Barcelona jak zagra a nie Real
24 stycznia 2026, 10:34
Ładne ploteczki tu widze. Na pewno Gaviego oddamy
23 stycznia 2026, 15:11
@prestigiacomo No ale to tylko jeden mecz pauzuje a nie miesiac
23 stycznia 2026, 14:59
Az strach pomyslec gdzie by byla teraz w tym sezonie Barca gdyby nie bylo Joana na bramce
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Zawsze się męczymy ze słabymi druzynami. Nic nowego
0
@Aragorn33 No ja właśnie też zdziwiony jestem. Błąd jakiś. Po fazie grupowej może wejść
0
Tyyy to ja mam rozumieć,że jest ten Cancelo w końcu lidze mistrzów? Bo widać ze w rezerwach jest
3
No skład akurat do przewidzenia ! Pomijając wygraną i dobry mecz naszych chłopaków liczę na to,że Olmo będzie kontynuował swoją serię. Jedziemy z tym ! VeB !
3
Już widzę jak ściery madryckie śmieją się z tego. No ale nie ukrywajmy wstyd
1
@liber02No fakt co prawda to prawda
2
@jamal00 Dobrze,że jesteś tylko 1% na tej grupie co nie chce Gaviego w Barcelonie
2
Garcia musi na obronie zagrac a Olmo z Casado sobie poradzą
8
My sie tak męczymy ze słabymi drużynami że zaczynam sie obawiać tego meczu. A są dość wysoko w tabeli jak na nich i mają szansę na baraże
4
Jak tam Nico się powodzi w Bilbao?
3
Spokojnie Dro. Jeszcze będziesz płakać za nami
0
Niech pójdą po Napadziora Sunderlandu Brobbeya. Dobry grajek
0
Jakbym miał tyle hajsu co Lewy to bym sobie też jakiś Jacht Lambo kupił
0
I po meczu patrzymy newsa : Girona przegrywa po katastrofalnym błędzie Ter Stegena xd
13
Mówcie co chcecie,ale Lewy powinien po sezonie odejść. Nie wiem czy forma jeszcze mu sie poprawi. Wychodzi jak na razie na to ze nie.
27
1 powinien byc Raphinha, 2 Pedri, 3 Eric
1
Moze sie uda za ta kase sciagnac srodkowego obronce xd
6
No to co? Brama kolejki?
5
I patrzcie co to zobaczy presować. Brawo Rapha !
2
Olmo to jest jednak agent. Slabo gral i nagle bam brameczka. Dobra ma serie blondasek. Brawo !
1
Kundel wchodzi. Mądrze. Jeszcze Malidini by czerwień mogl dostac
2
@Fffddddddx To napisz im gdzie karny po zagraniu reka przez Asencio
2
Fermin musi wejsc za Olmo to jest pewne
0
1 polowa to tragedia. Mam nadzieje ze druga dobrze zagraja i wygrają
4
Wiedzialem ze Flick zaskoczy. Dawaj Cancelo z asystą ! VeB!
3
Zapamiętam sobie ta farmazońską stronę
2
Ciagle sie pytaja czy bedzie ogladal mecz Realu a nadal nie nauczyli sie dziennikarze ze interesuje go Barcelona jak zagra a nie Real
1
Ładne ploteczki tu widze. Na pewno Gaviego oddamy
1
@prestigiacomo No ale to tylko jeden mecz pauzuje a nie miesiac
6
Az strach pomyslec gdzie by byla teraz w tym sezonie Barca gdyby nie bylo Joana na bramce