0

@szymon6847 Ter Stegen

0

Nawet jesli mialby Bernardo przyjsc to obok Pedriego by gral a nie jako zmiennik. Digidong by sobie usiadl

6

@yanekfcb Za kartki pauzuje

5

@domin1515 Hernandez

2

@Tridente2015 Dobrze grali tylko brakło szczęścia i skuteczności

11

Niech ida po obronce. Van de Veen,Bastoni lub Schlotterbecka

2

To akurat prawie kazdy sie domyslal chyba.

1

@4Fabregas4 I Casado mozliwe ze w zimowym do Atletico pojdzie

28

Chociaz Lewy sobie pogra. Juz lepiej zagra niz on

15

Krotko i na temat

1

A jednak Albacete mamy.

0

No jak dostaniemy 25 to moze isc. Sie moze obronce kupi dzieki temu jakiegos

0

Chcialbym Sociedad ale na Atletico trafimy

0

@matiz1514 Dzieki

0

Gdzie mozna obejrzec?

2

To byłoby zbyt piękne jakbyśmy wygrywali cały czas. Musiała ta przegrana kiedyś nastąpić. Ale lepiej teraz niz na końcówce sezonu przegrać lub w jakies Lidze mistrzów. Dobrze graliśmy ale pecha mieliśmy i sędzia według mnie powinien karierę zakończyć. Glowa do góry! Wrócimy silniejsi

1

Nie no przegramy to

0

Nie no co oni odpier...

3

Ale sie dlugo nacieszylismy....

0

Brawo Marcus i brawo Yamal ! Jedziemy dalej !

1

Co bramkarz Realu ciagnie pily

3

Nooo Cancelo wchodzi. Z brameczka prosimy !

0

Cisniemy cisniemy i nagle bam brama znikad. Dobra jeszcze duzo czasu jest.

2

Ale Yamalek tam poczarował

1

Ale dobre widowisko sie szykuje.

0

@Chudini123 Ale chyba faul

0

Brawo Ferminek !

1

@fantom102Stluczenie. Na srode bedzie

0

@Gacu95 Tam nie patrz bo to przewidywalne byly

0

Fermin na skrzydlo dal. Dobra jedziemy z nimi ! VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?