Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@busquets5 w momencie gdy strzelał z Realem czy Unietd był już cieniem samego siebie
3
@Cochise Nie wiem jak w pierwszej połowie bo nie mogłem oglądać, ale w drugiej wyglądał bardzo dobrze, fajna wymienność pozycji , dobra współpraca z kolegami , wygrane pojedynki w powietrzu, robił wiele miejsca Suarezowi gdy schodził na skrzydło. Powiem szczerze że dla mnie Martin zaliczył naprawdę dobry występ
0
Wiadomo coś więcej co z FDJ , podobno odczuwał jakieś dolegliwości
25
@cat_r37 Guardiole czy Enrique też byś po CV oceniał?
Nie jestem fanem Setiena ,ale nie ośmieszaj się człowieku takimi komentarzami
0
@bartoszekkk jest na głównej
5
@cat_r37 Ansu akurat gra często A ma 17 lat. Ludzie ogarnijcie się trochę
1
Ta Mallorca caly mecz nas tak ciśnie?
Bo dopiero drugą połowę włączyłem i to jest dramat
3
@TheGoldenEleven pełne emocji 0:0
0
@Sznejk z Martina też skrzydłowy nie jest chyba
0
@AmigoBlancos Stacje mogły by czasami pomyśleć o wyborze tych meczów. Rozumiem jak to działa i że wybierają na przemian teoretycznie najciekawsze dla siebie mecze. Potem jednak wychodzi tak jak teraz że w Niedzielę wszystkie mecze są w C+
1
@horang słabo i nic więcej. Nawet na Betis jest za słaby
0
Ten moment Kiedy 38 letni piłkarz stanowi o sile klubu który chce grać w Europejskich pucharach...
1
@geass Mecz ma bardzo duża intensywność, fajnie się ogl i brakuje tylko bramek. Porównania do Ekstraklasy są śmieszne
3
@FC1899Barca Mecz nie jest zły ale brakuje goli. Niestety te sztuczne trybuny też mnie jednocześnie śmieszą i trochę irytują
1
@Hiacynk Moim zdaniem jezeli chodzi o aktualnie grających zawodników to zdecydowanie Benzema
0
@Tridente2015 A ja z kolei uważam że poziom ligi wcale nie jest jakoś dużo większy tylko po prostu kluby z topu ligi są dużo dużo słabsze (Real, Barca, Atleti, Sevilla, Valencia)
0
@morrison koledze wyżej który Cię zgasił to już nie odpowiesz xD
0
@PatrykBarcelona A czemu miało by być w C+?
0
@Hushovt Stawiam że Od początku zagrają Martin Suarez Griez A potem wejdą Leo i Fati
6
@Messinio82 Sneijder w 2010 sam pewnie powiedział że mu się nie chce wygrywać złotej piłki i dlatego dali Leo
1
@Messibestplayerintheworld nie powiedziałbym że Rakitic schodzi na drugi plan u Setiena
3
@NeroTFP Dla mnie wyżej wspomniana dwójka i Suarez to top jeśli chodzi o karne
0
@Scross No właśnie motywacja bardzo często jest decydująca. Tylko co innego mówić o motywacji ,a co innego naprawdę ją posiadać
1
Rakitic coraz więcej traci w moich oczach przez jego wypowiedzi. Dał co mógł, ale jego czas się skończył i Chorwat powinien być tego świadomy. Piłkarz powinien wiedzieć kiedy zejść ze sceny. Ivan jak widać tego nie wie
1
@sopelinho xD
7
@Pilka_jest_okragla Lenglet za Umtitego
0
Pięknie Leverkusen
1
@TheGoldenEleven Wszystko ustawione pod Bayern
0
@Messinio82 gdzie on niby błąd popełnił?XDD
0
@SkN Ja jestem sceptycznie nastawiony. Na początku myślałem że Setien będzie strzałem w ,,10". Niestety teraz coraz bardziej w to wątpię. Nie oceniam Setiena za wyniki, ale uważam że nie na tej charyzmy, nie ma ,,tego czegoś "