Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PawkoFCB Racja, odpadamy z LM. Ale porównałeś nas do Milanu który nawet w tej LM nie gra
3
@Elisan12 Tak tylko tutaj jest źle dookoła i w środku. Gra jezt beznadziejna i nie ma co się łudzić że nagle się coś zmieni
2
@Zoker Kapitan nie zawsze musi się wydzierać. Nikt z nas nie wie co się dzieje w szatni i co mówi Leo. Nikt poza La Ramblą, tutaj znajdą się tacy którzy byliby lepszymi piłkarzami ,trenerami ,kapitanami itp
0
@AdiKingu96 Ty tak serio ?XD
3
@PawkoFCB Jak można mówić że stajemy się czymś gorszym niż Milan. Rok w rok wygrywamy trofea pomimo że w klubie dzieje się źle. Jeszcze rok i będzie nowy zarząd i będzie przebudowa. Do tego co teraz mamy w Milanie to nam daleko
1
@amanter Pierwsze sezony w Betisie i Las Palmas miał bardzo dobre i takie są fakty
5
@Hosh Uważam że to kolejny pionek Bartomeu. Teraz w Barcelonie trener nie na nic do powiedzenia w kwestii swojego planu na drużynę. Dlatego jak narazie Xavi tu nie przyjdzie
2
Jak Szatnia ma słuchać i szanować trenerów, skoro kapitan (który powinien dawać przykład) odwraca się do niego plecami kiedy ten coś mówi...
0
@Nikarams strzałów było znacznie więcej. Niestety większość niecelnych
0
@dominik127pl Racja, nie zauważyłem
1
@Pilka_jest_okragla Skoro liczymy przegrany mecz z Bilabo to dlaczego nie liczymy tego ostatniego, który wygraliśmy??
0
@justfootball Espanyol. Bardzo prawdopodobne że spadną A jakby jutro wygrali to byłoby piękne
0
Ma ktoś tą sytuację faulu na Messim
0
@nadachu I tu się myślisz. Gramy najlepszy mecz po przerwie
0
@SuperPatsonFCB Messi sam się oszczędza dzisiaj, także raczej nie ma z tym problemu
2
@IronSanHybrid od 5 :)
0
@Scross Konflikt jest jedynie na lini piłkarze- zarząd. Trener jest maskotką w rękach Bartka
0
@Lucassito Tak powie że wygrają, potem się okaże że przegrali kilka meczów. Wtedy Ty będziesz pierwszym do krytykowania
0
@ryba84 Griez max 3
XDDD
0
@DonFerdinando nie ma co brać jego komentarzy do siebie. On zawsze lubił w ten sposób trolować
0
@GeraltzKatalonii No to chyba oczywiste że każdy kibic Barcelony chciałby żeby jej piłkarz był w formie xD
0
@Sherem Arthur już pokazał że woli swój imprezowy styl życia. Na boisku odkąd przyszedł to się nie rozwinął. Jaką on niby ma być przyszłością?
1
@MarioVeB! A ja tam żałuje i to nawet bardzo ,patrząc na naszą obecną pomoc
1
Spróbowałbym choć jeden mecz,albo nawet jedną połowę grać Griezem w środku pola.
Kto wie czy by to nam na dobre nie wyszło
7
@kkbarca Vidal-Rakitic-Pjanic
12
@tbas My z Romą i my z Live
0
@Krzywy95 Każdy mecz zarówno dla Realu i dla nas będzie trudny
13
@Elnuum Jeśli Arthur ma odejść to powinniśmy brać Thiago. Pieniądze nie byłyby aż tak duże bo kończy mu się kontrakt
0
@Tomek54321 Mhm ciekawe ciekawe skoro co 3 komentarz jest mój xD
48
Pokazałeś chłopie że zasługujesz na dużo większe zaufanie