0

@PawkoFCB Racja, odpadamy z LM. Ale porównałeś nas do Milanu który nawet w tej LM nie gra

3

@Elisan12 Tak tylko tutaj jest źle dookoła i w środku. Gra jezt beznadziejna i nie ma co się łudzić że nagle się coś zmieni

2

@Zoker Kapitan nie zawsze musi się wydzierać. Nikt z nas nie wie co się dzieje w szatni i co mówi Leo. Nikt poza La Ramblą, tutaj znajdą się tacy którzy byliby lepszymi piłkarzami ,trenerami ,kapitanami itp

0

@AdiKingu96 Ty tak serio ?XD

3

@PawkoFCB Jak można mówić że stajemy się czymś gorszym niż Milan. Rok w rok wygrywamy trofea pomimo że w klubie dzieje się źle. Jeszcze rok i będzie nowy zarząd i będzie przebudowa. Do tego co teraz mamy w Milanie to nam daleko

1

@amanter Pierwsze sezony w Betisie i Las Palmas miał bardzo dobre i takie są fakty

5

@Hosh Uważam że to kolejny pionek Bartomeu. Teraz w Barcelonie trener nie na nic do powiedzenia w kwestii swojego planu na drużynę. Dlatego jak narazie Xavi tu nie przyjdzie

2

Jak Szatnia ma słuchać i szanować trenerów, skoro kapitan (który powinien dawać przykład) odwraca się do niego plecami kiedy ten coś mówi...

0

@Nikarams strzałów było znacznie więcej. Niestety większość niecelnych

0

@dominik127pl Racja, nie zauważyłem

1

@Pilka_jest_okragla Skoro liczymy przegrany mecz z Bilabo to dlaczego nie liczymy tego ostatniego, który wygraliśmy??

0

@justfootball Espanyol. Bardzo prawdopodobne że spadną A jakby jutro wygrali to byłoby piękne

0

Ma ktoś tą sytuację faulu na Messim

0

@nadachu I tu się myślisz. Gramy najlepszy mecz po przerwie

0

@SuperPatsonFCB Messi sam się oszczędza dzisiaj, także raczej nie ma z tym problemu

2

@IronSanHybrid od 5 :)

0

@Scross Konflikt jest jedynie na lini piłkarze- zarząd. Trener jest maskotką w rękach Bartka

0

@Lucassito Tak powie że wygrają, potem się okaże że przegrali kilka meczów. Wtedy Ty będziesz pierwszym do krytykowania

0

@ryba84 Griez max 3
XDDD

0

@DonFerdinando nie ma co brać jego komentarzy do siebie. On zawsze lubił w ten sposób trolować

0

@GeraltzKatalonii No to chyba oczywiste że każdy kibic Barcelony chciałby żeby jej piłkarz był w formie xD

0

@Sherem Arthur już pokazał że woli swój imprezowy styl życia. Na boisku odkąd przyszedł to się nie rozwinął. Jaką on niby ma być przyszłością?

1

@MarioVeB! A ja tam żałuje i to nawet bardzo ,patrząc na naszą obecną pomoc

1

Spróbowałbym choć jeden mecz,albo nawet jedną połowę grać Griezem w środku pola.
Kto wie czy by to nam na dobre nie wyszło

7

@kkbarca Vidal-Rakitic-Pjanic

12

@tbas My z Romą i my z Live

0

@Krzywy95 Każdy mecz zarówno dla Realu i dla nas będzie trudny

13

@Elnuum Jeśli Arthur ma odejść to powinniśmy brać Thiago. Pieniądze nie byłyby aż tak duże bo kończy mu się kontrakt

0

@Tomek54321 Mhm ciekawe ciekawe skoro co 3 komentarz jest mój xD

48

Pokazałeś chłopie że zasługujesz na dużo większe zaufanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?