0

@PatrychoO Czy ja wiem. Asystuje niemal przy każdej bramce. Mi to wystarcza ,bo wkład w bramki i tak ogromny ma

0

Przyznam że Ligi włoskiej nie ogl za często, meczy Juve to już praktycznie wcale. Dlatego też mam pytanie czy Cuadrado często gra na PO? I jak się tam spisuje, bo akurat dzisiaj według mnie naprawdę dobrze się spisał co mnie trochę zaskoczyło

0

@Chwytliwy No to mamy troszkę odmienne zdanie bo dla mnie jest tragiczny

0

@Chwytliwy No jak dla mnie nie grali jednak tak dobrze skoro Na plus jedynie Cr Rabiot i Cuadrado

0

@PatrychoO przecież i tak złotego buta nie zdobędzie. Ten kto wygra LM do tego należy złotą piłka

0

@Chwytliwy Dobra może trochę Przesadzilem . Spojrzałem jeszcze raz i ten pas jest naprawdę okej. Jednak dla mnie to co zrobili z IC to dramat. Główny pas WWE nie jest taki zły, ale według mnie ten z lat 2005-2012 był O niebo lepszy

0

@Chwytliwy Moim zdaniem jest beznadziejny. Ten stary Pas Us to było coś fantastycznego. Wgl to każdy pas ten jest znacznie gorszy niż poprzedniki

0

Znowu Leo zachowuje się jak pajac. Konflikt na linii Messi - trenerzy trwa dalej

0

@XaviHeart Tutaj chodzi tylko o Ligę A nie wszystkie rozgrywki . Gdyby tak było to Messi też już miałby powyżej 20 asyst. Pewnie nie tylko w tym sezonie

0

@Misanthrope No jak dla mnie prędzej KDB niż taki Ramos

0

@VamosRakieta raczej Kilku meczów

0

@messi564 Dla mnie Rodrygo

0

Myślicie że teraz Setien zostanie już nawet na LM i dopiero wtedy ewentualnie poleci

0

@H14 No i nagle już cicho siedzisz?

3

@messi564 Ajax przed nami jak dla mnie

0

Nie mogłem oglądać meczu. Jakim ustawieniem graliśmy dzisiaj że wyglądało to podobno aż tak dobrze

1

@Kwiatek67 pomocnik

0

@Comentateiro szkoda tylko że słabo jak na Messiego pod względem Bramek

0

@TheMugShot A jak wystawi starych dziadków i przegra to podwyżkę dostanie czy jak?

1

@Veb1233 Po skończeniu ligi

0

@neymar77 Bo tak jest przecież. Czemu nie dostaliśmy Karnego z Celta(Messi) czy Atletico (Pique) .Dlaczego Getafe nie dostało ostatnio karnego, dlaczego Bilabo nie dostało dzisiaj karnego. Dlaczego sędziowie w takich samych sytuacjach widzą dwie różne O 180° decyzje...

1

@Statistics Weź człowieku się nie kompromituj. Wiesz że to były dwie takie same sytuacje i albo puszczamy grę w dwóch przypadkach albo wcale. Duma nie pozwala ci tego przyznać ?

0

@Raiden Wam powinno być wstyd za to co się dzieje w tym sezonie

2

@Mario96w wierzysz że grając w 12 są w stanie przegrać?

0

@clyde Karny słuszny ale brak karnego dla Bilabo to kryminał i jawna korupcja

1

Ci komentatorzy to nawet nie próbują udawac obiektywnych. Przykro się nawet tego słucha

7

@Filek25 Bo wtedy nie mogli by Dac karnego. Weź pomyśl xD

0

@El dominatore No nie wiem . Bilabo miało jak narazie więcej okazji . Real coś tam gra ale nie wygląda to dobrze. Z pressingiem się zgodze, ale my też się pod tym względem znacznie poprawiliśmy. Mam wrażenie że ostatnio co Real by nie grał to i tak będzie wychwalany

1

@DanielOOL Rządzą w europejskich pucharach? XD
Liverpool wygral w tamtym sezonie. A tak poza tym to jest dominacja drużyn z la liga zarówno w Lidze mistrzów i lidze Europy

0

@BarcaInfo Każdy wie w jakim bagnie jest cały nasz klub. Więc jeżeli Real teraz by wypuścił z rąk wygraną lige to odebrali by nam ,,tytuł " frajerów roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?