4

@Alcazar któż by się spodziewał . Osobiście uważam że Brazylijczyka należy sprzedać. No ale jeżeli nikt nie zaproponuje rozsądnej kwoty,to dałbym mu szansę w pomocy, może Setien coś z niego wyciągnie

1

2

@AduŚ07 no jak dla mnie to właśnie sie nie sprawdził. Nie liczę tutaj nawet poprzedniego meczu z Borussia. Ale Todibo nawet na tle innych obrońców Schalke wyglądał mocno przeciętnie

3

@Pilka_jest_okragla co rok jest ten ,,jeszcze jeden rok, jeszcze jedna szansa "

2

@AduŚ07 Dla was każdy młody jest uzdolniony xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bucjan i chociażby jest to jedyny przypadek,więc dajcie sobie ludzie spokój z tymi frazesami o fantastycznej szkółce

0

Może mi ktoś kto ogląda i interesuje sie liga holenderska szczerze powiedzieć coś więcej o tym chłopaku z Ajaxu . Nigdy nie widziałem go w akcji. A z kompiliacji na YT nic nie można wywnioskować

0

@vangoor Tym Bardziej nie skrzydłowy . Na 9 prędzej sie odnajduje

2

Nie jestem wstanie zrozumieć dlaczego oni usilnie próbują znaleźć,,9" na teraz . W momencie kiedy jest Suarez ,Griez . A na skrzydle zostaje Fati i łamiący się Dembele. Gdzie tu logika

2

@T_TG Mbappe jest kibicem Realu więc to chyba jest Normalne . Sancho przypisuje się do innych klubów, bo u nas na skrzydłach jest Messi, Griez,Fati , Demebele i jeszcze podobno chcą Neymara. My chcemy Lautaro więc nikt nie pisze o Haalandzie. Wystarczy pomyśleć. Niby nic trudno a jak się okazuje tak ciężko :)

0

@MESSIah16
Messi
CR7
Maradona
Ronaldo
Cruyff

5

Paradoksalnie może bez kibiców będziemy lepiej grać na wyjazdach :)

1

@Pilka_jest_okragla Uważam ze nie jest to szpilka w stronę Setiena tylko zarządu. Leo powiedział prawdę, może w ten sposób zmotywuje trochę kolegów

0

@yoli nikt nie stawia na Fatum wymagania ciągnięcia zespołu. Bądźmy poważni

1

3

@Dawid051709 na następny raz poproś kogoś żeby napisał komentarz za ciebie

1

@Hipo10 to niezły powód xD

1

@DamianPSV poza Luisem, Albą i Matsem nie mamy porównania do Składu Pepa

0

@VenoM A Jednak i tak zjada każdego naszego pomocnika

22

@MarioVeB! Przecież kolega wyżej ma rację. Po co trzymać szklanki już kolejny sezon. Lepiej sprzedać i wydać te pieniądze na inne transfery

0

@kubusnitecki to nie ma sensu , ponieważ np. Mats czy Oblak są jak Messi i Ronaldo na bramce, a nikt ich nie wybiera bo to są bramkarze.

5

@BarcaInfo niby tak ale Kaka również był jednym z najlepszych pomocników w swoim Prime. Wiec z tego jakoś sie wybroni,a porównywanie Semedo do jednego z najlepszych PO w historii jest zabawne xD

26

@Homeopata8989 Mimo wszystko Arsenal. Nikt inny tego nie powtórzył

4

@Iniestazo Od kiedy w wygraniu ligi potrzeba pokonać drugą drużynę? Liczy się tabela. Aktualnie Barca jest pierwsza , po 19 kolejkach też była pierwsza. Nie ma żadnych argumentów żeby mówić iż Barcelona nie zasłużyła, skoro tabela mówi co innego

3

3 komplety to wystarczająco

0

@sendesara ja tam go tak czy inaczej Bardzo polubiłem

0

@SkN Mocno przesadzona opinia

1

Oczywiście sie z nim zgadzam ale podejrzewam że chłopak widział to już wcześniej. Teraz jak to sprzedali, to się z niego hejter nr. 1 zrobił

0

@KapitanFCB Messiego na Haalanda. Jeżeli to na serio to zmień dilera

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?