Cobra303
Dołączył/a: kwiecień 2019
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Sprzedac Arthura i brać Thiago
0
@amanter Sam się zbanuj
0
@Kapitan hawk I co z tego jak gramy taką kaszane że na te 3 pkt wcale nie zasługujemy
0
Messi jest tragiczny
0
@Fenriss Raczej nie
0
@Pilka_jest_okragla Thiago jeszcze za młody
0
@Midast Póki nie mamy dużej straty to co innego mi pozostaje? Lepiej się poddać?
0
@SzalenstwoBarcy Możesz wracać na swoją stronę biały ryczerzyku. Od 3 dni jesteś na stronie i skończ już trolować
0
@DanielOOL Celta poza ostatnim meczem prezentuje się MOCNO ŚREDNIO, żeby nie użyć gorszego określenia
0
@Avada Kedavra Pewnie Perez ich przekupił
0
@Coutinho007 Mnie tam obchodzi drużyna rywala którą musimy gonić
0
@Jordi10 jest wspaniały
0
@Midast Taki skład to sobie można wystawiać jak się ma 10 pkt przewagi A nie jak trzeba gonić xD
0
@Pawlak1992 Niby zakończył A i tak będzie walczył dalej. Taka prawda
0
@Jordi10 Tu jestem
2
@leonek160 Sami sobie winni jesteśmy
0
@snake99 Busi z Sevilla zagrał jak profesor także daruj sobie twoje śmieszne komentarze
4
@cat_r37 Przykro patrzeć jak Betis z takim potencjałem kadrowym jest aż tak słaby
4
@barcelonaLM oni przynajmniej wymeczą
To 1:0. My już nie
0
Uff Atletico ratuje kupon
11
@AdiKingu96 Mimo wszystko wolę wygrać ligę. Nawet jak przegramy to nic się nie zmieni więc...
4
Indywidualnie Vidal i Rakitic wyglądają naprawdę dobrze po przerwie, ale w zestawieniu jeszcze z Busim w pomocy, cała trójka nie daje tego co powinna. De Jong na którego narzekamy bo często gra zbyt zachowawczo, dalej daje nam najwięcej w pomocy. Uważam że przy De Jongu Rakitic też lepiej się czuje i może więcej z przodu pokazać
6
@Coutinho007 każdego można się obawiać
0
Naprawdę gramy aż tak dobrze?
Włączyłem gdzieś Od 40 min i te kilka minut było słabo . Nie wiem jak wcześniej
0
@Coutinho007 Porównywanie Hazarda i Grieza nie ma sensu. Piłkarze O zupełnie innych profilach
4
@Filek25 grają dużo lepiej niż my. Oni przynajmniej pokazują że chce im się biegać
1
@Transu96 w aktualnej formie to określenie jak najbardziej prawdziwe
2
@catalunya77 Rakitic jednym z najlepszych ma boisku był
3
@BarcaInfo Bardzo bym chciał Thiago, pomimo wieku
9
@snake99 Musisz napisać drugi raz ten praktycznie sam komentarz bo pod tamtym ludzie nie zgadzali się z tym co piszesz xD