2

Sprzedac Arthura i brać Thiago

0

@amanter Sam się zbanuj

0

@Kapitan hawk I co z tego jak gramy taką kaszane że na te 3 pkt wcale nie zasługujemy

0

Messi jest tragiczny

0

@Fenriss Raczej nie

0

@Pilka_jest_okragla Thiago jeszcze za młody

0

@Midast Póki nie mamy dużej straty to co innego mi pozostaje? Lepiej się poddać?

0

@SzalenstwoBarcy Możesz wracać na swoją stronę biały ryczerzyku. Od 3 dni jesteś na stronie i skończ już trolować

0

@DanielOOL Celta poza ostatnim meczem prezentuje się MOCNO ŚREDNIO, żeby nie użyć gorszego określenia

0

@Avada Kedavra Pewnie Perez ich przekupił

0

@Coutinho007 Mnie tam obchodzi drużyna rywala którą musimy gonić

0

@Jordi10 jest wspaniały

0

@Midast Taki skład to sobie można wystawiać jak się ma 10 pkt przewagi A nie jak trzeba gonić xD

0

@Pawlak1992 Niby zakończył A i tak będzie walczył dalej. Taka prawda

0

@Jordi10 Tu jestem

2

@leonek160 Sami sobie winni jesteśmy

0

@snake99 Busi z Sevilla zagrał jak profesor także daruj sobie twoje śmieszne komentarze

4

@cat_r37 Przykro patrzeć jak Betis z takim potencjałem kadrowym jest aż tak słaby

4

@barcelonaLM oni przynajmniej wymeczą
To 1:0. My już nie

0

Uff Atletico ratuje kupon

11

@AdiKingu96 Mimo wszystko wolę wygrać ligę. Nawet jak przegramy to nic się nie zmieni więc...

4

Indywidualnie Vidal i Rakitic wyglądają naprawdę dobrze po przerwie, ale w zestawieniu jeszcze z Busim w pomocy, cała trójka nie daje tego co powinna. De Jong na którego narzekamy bo często gra zbyt zachowawczo, dalej daje nam najwięcej w pomocy. Uważam że przy De Jongu Rakitic też lepiej się czuje i może więcej z przodu pokazać

6

@Coutinho007 każdego można się obawiać

0

Naprawdę gramy aż tak dobrze?
Włączyłem gdzieś Od 40 min i te kilka minut było słabo . Nie wiem jak wcześniej

0

@Coutinho007 Porównywanie Hazarda i Grieza nie ma sensu. Piłkarze O zupełnie innych profilach

4

@Filek25 grają dużo lepiej niż my. Oni przynajmniej pokazują że chce im się biegać

1

@Transu96 w aktualnej formie to określenie jak najbardziej prawdziwe

2

@catalunya77 Rakitic jednym z najlepszych ma boisku był

3

@BarcaInfo Bardzo bym chciał Thiago, pomimo wieku

9

@snake99 Musisz napisać drugi raz ten praktycznie sam komentarz bo pod tamtym ludzie nie zgadzali się z tym co piszesz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?