Cochise
Dołączył/a: wrzesień 2011
158 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
W całym roku AD 2015 Lewy strzelił więcej niż Ney i Kanibal. Jakieś pytania czy tylko katalońska przygrywka opanowała Ci opończa umysłu? Jeśli uważasz, że jeno ostatnie 16 dni przekładają się na jego sukces - to zadam pytanie, widziałeś cóż on robił w Bayernie przez rok cały? Bo ja widziałem i oglądałem mecz KAŻDY. Nie kwestionuję zwycięstwa LEO i drugiego miejsca CR7. Jednak jeśli uważasz, że za tytuły Ney i Luis powinni być wyżej, to przepraszam, ale jesteś katalońskim skoczkiem, cóż to nie odróżnia dobra, od lepszego.
7
I mimo, że jestem fanatykiem Barcy od prawie 20 lat - to sorry, Batory, ale jeśli Lewy utrzyma taką formę, to ma gwarantowane 3 miejsce w ZP. Ani Ney, ani Kanibal tak dobrze nie grali.
2
Ja już dzisiaj dwa grzańce i 0.7 orzechówki, ale lecę jeszcze po dokładkę bo mało. Wielki dzień. To czas, aby się zgodnie z savoir vivre sponiewierać. A Robert? Jest naszą perłą w koronie. Nie interesują mnie jego hejterzy. Haha wierzyłem w niego od czasów Lecha Poznań. Ten chłopak to nasz SKARB :)
4
Jest pięknie, pięknie, pięknie!!!!!!! Pijecie razem ze mną? :D
BTW Są tu jeszcze jacyś ludzie, którzy hejtują naszego KAPITANA?
10
Jeszcze jakieś wątpliwości co do Lewandowskiego? Ile ten chłopak ma jeszcze zrobić, żeby ulanym przed telewizorem i komputerem Januszom piana z pyska przestała tryskać? Już czytałem komentarze na onetach po jego kapitalnych występach w Bayernie, że jak te 'drewno' strzeli dwie bramki w meczu ze Szkotami, to wyliżą sobie jaja. No cóż, czas wycinać sobie żebra, hejterzy...
19
La Rambla to ogromna ulica w Barcelonie. Na ulicy rozmawia się o wszystkim. Ten kto chce, to słucha, kto nie chce nie musi. Kto chce może się przyłączyć do jakichkolwiek agitacji, a może przejść obok. Może tak zaproponować własne stanowisko i tam kumulować ludzi, którzy chcą rozmawiać na dany temat. Po co te oburzenie? Wiesz czym jest Hyde Park w Londynie? Wiesz czym jest wolność? La Rambla opiera się wolności. Tak jak idąc po ulicy masz prawo rozmawiać o wszystkim, chyba że używasz przekleństw i obelg, a wtedy policja luz straż miejska może wlepić Ci mandat, tak samo tutaj moderacja może Cię zbanować. Różnorodność tematów jest bardzo bardzo dobra. Dla każdego coś miłego - z poszanowaniem etykiety.
0
Nie ma najmniejszego problemu :) To tylko luźna dyskusja :)
4
Rozumiem, że sam JKM jest postacią kontrowersyjną, a niektóre jego wypowiedzi są oderwane od rzeczywistości, ale atak na ideologię wolnościową w Twoim wykonaniu, jakoby była domeną gimnazjum jest ewidentnie słaby. Rozumiem, że większość społeczeństwa ma ochotę na to, żeby to rząd nimi kierował i decydował o wszystkim, ale uwierz mi, że jest cała masa ludzi inteligentnych, wykształconych i świadomych, którzy pragną decydować sami za siebie. Po prostu dorośli ludzi chcą ponosić odpowiedzialność za własne decyzje. Zrównywanie ich z poziomem gimnazjum jest szalenie nietrafione, żeby nie używać mocniejszych określeń. Zresztą od 26 lat rządzą Polską te same lewicowo-centrowe siły, którym zależy na biurokracji, wysokich podatkach, kontroli społeczeństwa etc. Dług publiczny jest coraz większy. Jak już mawiał Einstein - szaleństwem jest podejmowanie takich samych decyzji i liczenie na inny rezultat.
0
Wyglądają jak tabulatura na gitarę basową w muzyce punkowej.
3
Przy czym Lewandowski żadnej bramki nie strzelił z rzutu karnego... Nie wiem czy ogólnie, ale jak do tej pory w tym sezonie, to RL9 jest zdecydowanie najlepszą '9' na świecie.
8
Piłka klubowa, bez reprezentacji. W tym sezonie :
Messi - 789 minut, 6 bramek, 3 asysty
Ronaldo - 720 minut, 10 goli, 1 asysta
Aguero 711 minut , 8 trafień, 1 asysta
Suarez - 1020 minut, 6 bramek, 3 asysty
Muller - 813 minut, 10 goli, 1 asysta
Aubameyang - 1231 minut, 14 bramek, 3 asysty (3 trafienia w el. Ligi Europejskiej)
Lewandowski - 916 minut, 16 goli, 2 asysty
1
Ateizm - to inaczej dzieło totalnego przypadku. Ja tylko wyłuskuję jakie są możliwości w powstaniu świata i życia oraz stwierdzam, że żadnej nie udowodnisz, ani do końca nie zanegujesz. Sam zaś wybieram Absolut.
3
Wszystko sprowadza się do wiary. Albo w Transcendencję albo w dzieło totalnego przypadku, albo to, że żyjemy w jednym z nieskończonej ilości wszechświatów. Każde takie zjawisko mogło spowodować życie, lecz żadnego nie jesteś w stanie udowodnić. Tak jest od czasów antycznych filozofów, nauka niewiele tu zmienia. Wybierasz jedną z tych trzech opcji i w nią wierzysz. I tyle.
29
Jak na taką katastrofę kadrową, spowodowaną licznymi kontuzjami, to naprawdę nie jest źle. Trzeba wierzyć w klub, szczególnie w takich momentach. Świat się nie zawali, jeśli FC Barcelona w tym sezonie nie będzie kolekcjonować trofeów tak jak w poprzednim.
Mecz mi się podobał, a szczególnie determinacja i walka naszych zawodników. Tym razem nie wyszło. Trudno. Czekam na kolejne spotkanie.
18
Jaki on słaby, po co go trzymają w kadrze, do niczego się nie nadaje, pasożyt pobiera ino pensję. Głos ludu. Kolejny dowód na to, że nie ma głupszego ustroju od demokracji.
1
W tym sezonie Wolfsburg też jest przed Bayerem. Znajdź mi napastnika, który w trzech meczach strzela 10 bramek i wtedy pogadamy. LM10 i CR7 - wiadomo klasa sama w sobie, ale tutaj rozmawiamy o zawodniku, który dobija się do ich wrót.
1
Hahahahaha!!! Wolfsburg w poprzednim sezonie był wyżej niż Leverkusen. Czy Neymar lub Suarez wbili Aptekarzom 5 bramek?
5
Kolejna przerwa meczu, kiedy kibice przestają wierzyć. A to właśnie wtedy, trzeba najmocniej za 'swoich' trzymać kciuki. Znowu się opłaciło.
4
Jest jeszcze druga połowa. Trzymajmy kciuki.
0
Dokonałem takiego samego wyboru ;)
1
No to robimy sondę. Jakie piwo do meczu? :D
54
Na Boga! To jest dopiero 5 kolejka ligi. Tak, zagraliśmy fatalnie w obronie. Tak, w ataku nasze trio albo nie istniało (Suarez) albo marnowało akcje (Neymar, Messi plus Munir). Jednakże nic nie jest przegrane! Pusty śmiech mnie bierze na takie oceny. Dodatkowo dwa błędy Pique i jeden Alvesa plus kapitalny strzał Nolito, a Wy tutaj wieszacie psy na Ter Stegenie? Ok, kiedy popełniał błędy jak z Bilbao, Atletico czy względnie Sevillą to należały się mu bury. A dzisiaj? Co miał Waszym zdaniem zrobić? Żałosne.
5
W skrócie - Celta się nie muruje i wygrywa z nami, grając tak jak my zazwyczaj. Za to należą się im brawa. Jest jeszcze druga połowa i jak LE odpowiednio ustawi zespół, to wszystko może się zdarzyć.
P.S. Obwinianie za drzazgę w paznokciu Ter Stegena powoli robi się już niesmaczne.
3
Lewandowski wygrał dzisiaj Internet.
10
Zgoda, ale według Twojej arytmetyki, to Mascherano jest jeszcze większą niewiadomomą. Jaką sinusoidą on potrafi być, to ręcę same do modlitwy się czasami składają.
4
A jak dla mnie to na plus zagrali Bartra, Messi i Sandro. Ten ostatni w porównaniu z Munirem istniał i walczył jak byk. Nie rozumiem deprecjacji jego występu.
2
I co z tego? Najlepszy wiek dla bramkarza to około 30 roku życia. Pamiętasz Dudka, Lehmana, Valdesa, Bartheza, Seamana, Boruca etc?
4
Nie rozumiem bicia piany.
Bravo to jest nasz numer jeden.
Ter Stegen ma 23 lata, czyli na bramkarza to tyle, jakby jeszcze chodził w pieluchach. On jest melodią przyszłości i ma się uczyć.
W takim razie jako numer dwa wolicie Masipa?
5
Ter Stegen to wciąż narybek, więc nie rozumiem tych ataków. Wolicie jako nr 2 Masipa? Ale ten Salah, struś pędziwiatr Alba przegrywa z nim w biegu...
2
W pełni Cię popieram, ale Ty także nie napisałeś komentarza o konferencji LE :)