Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stenmatic brawo
https://vignette.wikia.nocookie.net/dexter/images/b/ba/Ray_Speltzer_30.jpg/revision/latest?cb=20190127230336
byl w tym serialu jesczze jeden bydlak - taki Meksykanin. chyba wiecej niz 2 metry.
ten
https://vignette.wikia.nocookie.net/dexter/images/e/e5/Little_Chino_and_Doakes_2.PNG/revision/latest?cb=20190716222425
penerski wyraz twarzy Doaksa
0
@levz0r Wow! Z glowy?
1
@Rysiu Dokladnie. No moze u mnie to dryblowanie nie jest idalne, ale chociaz szybki jestem ;
0
Kogo chce zabic Dexter, ktos pamieta?
http://1.bp.blogspot.com/-izathrqXyvY/UIsA3BD68QI/AAAAAAAAPEs/M8mh_E7WxoM/s1600/poll.png
0
@Cochise no dobra, to w nastepnym quizie bedziesz musial sie wstrzymac.
0
Moze ktos skojarzy, o ktorego uzytkownika chodzi.
Zazwczaj nie siedzi po nocach, ale wczoraj "Born Free"
7
@Chwytliwy Ogolnie mial swoje dobre momenty, potrafi czytac przeciwnika. Obserwujac jego gre teraz, ma sie wrazenie, ze to oldboy, a Bussi czy Rakitic to przy nim gazele.
3
Swietna wersja koncertowa. Okolo 8 minuty nawiazanie do King Konga.
F. Zappa, The Orange County Lumber Truck
Jean Luc Ponty i Mahavishnu Orchestra w Montreux - kocury
0
@Explode troche tak
0
Piszecie na tyle szybko, by w czasie meczu relacjonowac wydarzenia na boisku na LR dla tych, ktorzy nie maja linka do danego spotkania?
1
@nammah Tak. Wechat ma wielu userow, bo kroluje wlasnie w Chinach (Messi chyba go reklamowal), japonski byl Viber i Line (kiedys super jakos dzwieku), a Korae Pld do KakaoTalk. Ciekawe jak ten rynek sie rozwinie, kto upadnie.
Discord np o wile lepszy od Skype.
Tak a propos - Telegrama chyba Rosjanin wymyslil ;-)
0
@mrboom U mnie juz jest mniej wiecje 65 do 35 dla whatsappa w ilosci kontaktow, ale ciagle nowi przechodza.
2
@NGTRX Byla kiedys tu dyskuja (gdybym byl przykladnym uzytkownikiem, to bym sie cofnal 4 miechy i tam dopisal ten watek) i wyszlo na to ,ze najfajniejszymi komunikatorami sa Wire (jak serial), Threema, Signal i Eyetime (kolega, ktory go polecal chyba tu dawno nie byl - Jean Reno w avatarze). Jednak troche malo ludzi ich uzywa.
0
Wiekszosc kontaktow z telefonu uzywa Whatsappa, ale od mniej wiecej 4 tygodni widze naprawde duzy przeplyw osob do Telegrama. A u Was jak jest, pewnie Messenger kroluje?
0
@Bobo25 myślałem, że bardziej politycznego słowa użyjesz
1
Ladna bramka dla Interu.
https://streamable.com/o2j0x
0
@Danny Gaucho Trzeba jeszcze przypomiec o wspanialym graczu Patrice Loko.
2
Tanczac w Ciemnosciach czy Slepnac od Swiatel?
0
@ViscaBarca123 Gdzies czytalem, ze od dziesieciu miesiecy nastukal 43 gole, ale nie wiem czy pewnik, a liczyc mi sie nie chcialo. CL i puchar do tego pewnie liczyli
2
@lucas/catalan czekamy .
1
@tristan87 chyba sredni pomysl. Nagonki sa tutaj czesto. Kilku na jednego. NIe mowie, ze ten jeden jest bez winy, ale to niezbyt zdrowe.
0
@tristan87 no i wszystko wyjasnione
0
@tristan87 Czyli chciales byc w kategorii Atencjusz?
0
@tristan87 Podeslac klasyk z instukcja do ignorowania, czy jestes sado - maso?`
1
@tristan87 wcale nie
5
@Avada Kedavra To kazdy, ktory tu pisze :)
5
W ZP LR powinno byc wiecje kategorii. Moim zdaniem klasa dla siebie jest @Persyfl i @sebasek99 - i tu kategoria dyskusje / nie do przegadania - nawet gdy nie maja argumentow potrafia prowadzic dyskuje tak, ze czlowiek musi odpuscic. W sumie tylko pewien wysoko postawiony wojskowy potrafil z nimi dyskutowac. @Cochise tez dobrze argumentuje, ale nie w nieskonczonosc.
Spamerzy muzyczni to kolejna kategora (you got me).
Plotki / ploteczki - tu akurat nikt nie przychodzi mi do glowy.
Inne sporty,
Gry
Nie zdradzajacy swojego zdania (lub rzadko) np. na tematy polityczne - @BarcaInfo @Danny Gaucho
Fajne laski - @lucas/catalan
Co tam jeszcze?
0
Znajoma Jesieniara mi wlasnie podeslala i pytala, czy te mlodsze Jesieniary go uwielbiaja.
0
@Janiama zal mi jej zawsze było
1
@sebasek99 tarapaty - hmmm