0

@levz0r Wow! Z glowy?

1

@Rysiu Dokladnie. No moze u mnie to dryblowanie nie jest idalne, ale chociaz szybki jestem ;

0

0

@Cochise no dobra, to w nastepnym quizie bedziesz musial sie wstrzymac.

0

Moze ktos skojarzy, o ktorego uzytkownika chodzi.
Zazwczaj nie siedzi po nocach, ale wczoraj "Born Free"

- i dal popalic, bo lepsza polowka na delegacji.

7

@Chwytliwy Ogolnie mial swoje dobre momenty, potrafi czytac przeciwnika. Obserwujac jego gre teraz, ma sie wrazenie, ze to oldboy, a Bussi czy Rakitic to przy nim gazele.

3

Swietna wersja koncertowa. Okolo 8 minuty nawiazanie do King Konga.

F. Zappa, The Orange County Lumber Truck



Jean Luc Ponty i Mahavishnu Orchestra w Montreux - kocury

0

@Explode troche tak

0

Piszecie na tyle szybko, by w czasie meczu relacjonowac wydarzenia na boisku na LR dla tych, ktorzy nie maja linka do danego spotkania?

1

@nammah Tak. Wechat ma wielu userow, bo kroluje wlasnie w Chinach (Messi chyba go reklamowal), japonski byl Viber i Line (kiedys super jakos dzwieku), a Korae Pld do KakaoTalk. Ciekawe jak ten rynek sie rozwinie, kto upadnie.
Discord np o wile lepszy od Skype.
Tak a propos - Telegrama chyba Rosjanin wymyslil ;-)

0

@mrboom U mnie juz jest mniej wiecje 65 do 35 dla whatsappa w ilosci kontaktow, ale ciagle nowi przechodza.

2

@NGTRX Byla kiedys tu dyskuja (gdybym byl przykladnym uzytkownikiem, to bym sie cofnal 4 miechy i tam dopisal ten watek) i wyszlo na to ,ze najfajniejszymi komunikatorami sa Wire (jak serial), Threema, Signal i Eyetime (kolega, ktory go polecal chyba tu dawno nie byl - Jean Reno w avatarze). Jednak troche malo ludzi ich uzywa.

0

Wiekszosc kontaktow z telefonu uzywa Whatsappa, ale od mniej wiecej 4 tygodni widze naprawde duzy przeplyw osob do Telegrama. A u Was jak jest, pewnie Messenger kroluje?

0

@Bobo25 myślałem, że bardziej politycznego słowa użyjesz

1

Ladna bramka dla Interu.
https://streamable.com/o2j0x

0

@Danny Gaucho Trzeba jeszcze przypomiec o wspanialym graczu Patrice Loko.

2

Tanczac w Ciemnosciach czy Slepnac od Swiatel?

0

@ViscaBarca123 Gdzies czytalem, ze od dziesieciu miesiecy nastukal 43 gole, ale nie wiem czy pewnik, a liczyc mi sie nie chcialo. CL i puchar do tego pewnie liczyli

2

@lucas/catalan czekamy .

1

@tristan87 chyba sredni pomysl. Nagonki sa tutaj czesto. Kilku na jednego. NIe mowie, ze ten jeden jest bez winy, ale to niezbyt zdrowe.

0

@tristan87 no i wszystko wyjasnione

0

@tristan87 Czyli chciales byc w kategorii Atencjusz?

0

@tristan87 Podeslac klasyk z instukcja do ignorowania, czy jestes sado - maso?`

1

@tristan87 wcale nie

5

@Avada Kedavra To kazdy, ktory tu pisze :)

5

W ZP LR powinno byc wiecje kategorii. Moim zdaniem klasa dla siebie jest @Persyfl i @sebasek99 - i tu kategoria dyskusje / nie do przegadania - nawet gdy nie maja argumentow potrafia prowadzic dyskuje tak, ze czlowiek musi odpuscic. W sumie tylko pewien wysoko postawiony wojskowy potrafil z nimi dyskutowac. @Cochise tez dobrze argumentuje, ale nie w nieskonczonosc.
Spamerzy muzyczni to kolejna kategora (you got me).
Plotki / ploteczki - tu akurat nikt nie przychodzi mi do glowy.
Inne sporty,
Gry
Nie zdradzajacy swojego zdania (lub rzadko) np. na tematy polityczne - @BarcaInfo @Danny Gaucho
Fajne laski - @lucas/catalan
Co tam jeszcze?

0

Znajoma Jesieniara mi wlasnie podeslala i pytala, czy te mlodsze Jesieniary go uwielbiaja.


0

@Janiama zal mi jej zawsze było

1

@sebasek99 tarapaty - hmmm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?