Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise Pisalismy kiedys o Deksterewiczu?
1
@Cochise Jeszcze czeka na swoja kolej.
Aaa zapomnialem - Dextera tez moge czesto ogladac.
1
@Cochise czasem po prostu cos nie podchodzi. Ja tak mialem z Peaky f***** Blinders. Dotrwalem do konca, ale mozolnie. W sumie nie moge temu serialowi niczego zarzucic (a nawet wiecej - byly wspaniale momenty) swietnie zrobiony, gesty klimat tamtego okersu itd, ale jednak nie mam ochoty ogladac go kolejny raz, a to jest u mnie miara, czy cos bardzo lubie czy nie. Tak mialem z BB, Better Call Saul, The Wire, Przystanek Alaska, Twin Peaks, Star Treki, Pitbull, Alternatywy 4 itd.
3
Wiadomo, ze Niemcy i Holandia to wielka szalona milosc pilkarska.
Ostatnio Marco Van Basten "heilowaj" na widok niemieckiego szkoleniowca, a kiedys nasz ukochany Rijkaard bawil sie w Lame.
2
@Cochise Teraz masz duzy problem, bo mocno negatywnie sie nastawiles i byc moze bedziesz sam siebie chcial przekonac o slusznosci decyzji.
Moim zdnaniem warto ogladac - nawet postacie (postaci?) irytuajce jak zona Hanka, maja swoje dobre moment. Skyler oczywiscie tez..... oj Quicken oj Quicken.
Praktycznie nie ma dla mnie slabych punktow, z tego co pamietam jeden odcinek byl nudnawy, reszta od samego poczatku mnie wciagnela.
4
Maradona (Karpat).
1
@Cochise Posluchaj swojej "baby" - Mega sie zdziwie, jesli Ci nie wejdzie, ale jest oczywiscie taka mozliwosc. Dextera lubiles, ja tez. A co jeszcze?
A najlepiej to od razu zabierz sie za The Wire.
2
@NeroTFP @JohnA tak to skandal, teraz wiem, co czuje Ronaldo ;)
0
@kerouac ale dół, że na podium nie będę .
Ustawione pewnie.
0
Program Sonda i polski samochód elektryczny.
0
@ViscaBarca123 i dobrze trzyma ?
1
@ViscaBarca123 i termos ?
2
@ViscaBarca123 obecnie popijam Krausa i El Moncayo oraz Pajerito - długo popiję , bo naprawdę dużo kupiłem , a raczej dostałem w prezencie.
@Adran360 też lubię te marki
0
@Socjopata myślałem, że coś wypłynęło ...
3
@macio_944 zdecydowanie zbyt szybko odszedł
0
@Zieliniak z Cejlonu bardziej
1
@ViscaBarca123 tak , Colon też :)
W sumie to raczej idę za smakiem - w pobudzeniu nie widzę znaczącej różnicy - oczywiście zależy od poziomu wyjściowego , pory dnia itd.
Podobnie mam z kawą - nie widzę różnicy w pobudzeniu W poszczególnych markach
0
@Socjopata skąd wiedziałeś?
0
@JimMorrisonFCB Messi by o 5 razy zsiatkowal .
1
Marzeniem kazdego uzytkownika jest zdobycie ZP LR, po to przeciez zakladamy tu konta. Nie badzmy hiopokratesami.
Inny celem przyswiecajacym checi przynaleznosci do tego elitarnego klubu jest wysoki, merytoryczny poziom dyskusji tu prowadzonych.
Czekajac na godzine 20 oraz czytajac ostatnie wpisy wiem, ze postapilem slusznie.
0
@BarcaInfo To niczym opowiesc Isaaka Sirko z Dextera - tylko, ze tam czekali chyba z 70 lat na taki moment.
1
@Kapitan hawk zawsze Ty jesteś donica , a ja salowym albo dzbanen - to nie fair ! Zresztą salowego nie zabiera się na wakacje- nie bawię się.
2
@kerouac bo jestes umysl ścisły
28
Jestem salowym w psychiatrku - pierwszy raz dalismy podopiecznym komorki, ogolnie symulacja zycia w miescie - niby, ze ze w Grecji na urlopie jestesmy.
Dzieje sie.
0
@Don Lucas ;-)
"Jasna ciasną" trzeba się nacieszyć - niedługo może być zakazana
0
@Don Lucas to pierwsze znałem , ale z innego języka .
Z modnych slow , to raczej używam tych , które z mody wyszły, ale pewnie zaraz wejdą - Pacjent , leszcz , as, masakra , jasna ciasna
0
@PrinceDamon nawet nie sugerowałem , że podmierdujesz. Po prostu ta część z depresją jakoś mi na myśl Ciebie przywiodła.
Jesieniarz? Muszę sprawdzić
0
@kolagadawid BB nie nazwe serialem Bardzo głębokim - ale na pewno nie jest płytki .
Chodzi o przemianę bohaterów.
Głębsze wydaje się być Better Call Saul.
Robota nie widziałem
1
@PrinceDamon dużo piszesz o depresji , marnym życiu its. Czy to jest związane ze słowem roku ?
"Często uważa się za osobę dojrzałą, zauważalny jest u niej stan po depresyjny - bycie smutnym i skrytym, rozmyślanie nad sensem życia, a raczej jego brakiem według niej, jest ateistką bądź satanistką, w jej słowach często występuje ironia i cynizm, uwielbia czarny humor."
4
@SHIBA tak