Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise z tych dwoch to Peter Steele ;)
1
@PrinceDamon Messiego? a nie , to kosmita jest.
@SHIBA mi akurat niegdy w zyciu nie bylo nudno, naprawde nie znam tego uczucia.
@SHIBA czy to Bog mnie pyta, czy mi bylo nudno w niebie czyli na Ziemi?
1
@SHIBA pewnie nudnawo.
1
@SHIBA To byla ta slynna "Reka Boga"?
1
@Cochise znasz, ale nie przepadasz.
5
@SHIBA Crystal widac od razu, ze Walter White nie robil.
1
@draxidox ale jak, tak?
1
@SHIBA nie wiem, co lubisz. Dla mnie scisla czolowka.
1
@SHIBA Tez tak czekasz na Fargo Kansas City?
0
@Cochise Dobrze pokazana postac, ale mnie po prostu irytowal. Cala rodzinka byla fajnie pokazana - Trinity jeden z lepszych sezowno. Ogolnie lubie typowo komediowych aktorow, bo czesto w nie-komediowych rolach pokazuje co potrafia.
Lundy, tez spoko - no i pojawia sie w Fargo.
edit - para Hanks / Olmos tez kapitalna.
dzis nawet przypomnial mi sie cytat z Isaaka odnosnie jakiegos postu @Barcainfo o Zlatanie. - chodzilo o zemste i dlugi okres oczekiwania.
2
@NeroTFP Nie wiem, ale chyba byl.
2
@NeroTFP Czkalem na ten upadek i w sumie doznalem wiekszych emocji niz w 3 sezonie Peaky Blinders.
Ale widac, ze byly pilkarz.
1
@Cochise ja mialem dylemat bo lubilem cala trojke. Mega mnie denerwowal np. synalek Trojkowego
1
@SHIBA Sam tego chciales.
1
@Cochise Na pewno jedna z sympatyczniejszych postaci.
1
@SHIBA wez to wrzuc tez na sluchawy.
1
@Cochise pamietna scena. Zal mi bylo Doaksa, bylo wiadomo, ze Deksiu sie z tego wywinie.
8
Z cyklu: slynne cytaty. Rok 2019, grudzien.
"Nie jesteś drugi, jesteś wielki".
@BarcaInfo do @Danny Gaucho
3
@Kapitan hawk Sting -dobry grajek. Pewnie jego Fragile bedzie w kolejnej Trojkowej Liscie Wszechczasow.
A moze by tam na Bilinskiego zaczac glosowac, Blekitne Nimfy?
1
@dontripe moze nie patetyczne, ale mega sie tego slucha.
2
@Coutinho007 cieplej .
1
@NeroTFP a co z tej klasyki?
1
@dontripe nope
1
Ktory to rok?
Całkiem niedawno opisywaliśmy w tym miejscu kartę pozwalającą odbierać program telewizyjny na monitorze komputera. Fińska firma Skyvision poszła inną drogą, umożliwiając swą kartą odbiór sygnału z komputera PC na zwykłym telewizorze.
Dzięki karcie PAL/VGA Video Conversion Card można będzie wykorzystywać telewizory przy różnego rodzaju prezentacjach, demonstracjach i spotkaniach szkoleniowych.
W karcie zastosowano filtr usuwający migotanie, powstające zazwyczaj przy konwersji obrazu z VGA na PAL. Sygnał do prowadzany jest przez złącze EURO daje stabilny obraz o wysokiej jakości, pozwalający odczytać nawet niewielkie litery.
Dodatkowym udogodnieniem oferowanym przez kartę jest możliwość nagrania przygotowanej komputerowo prezentacji na taśmę video.
Maksymalna rozdzielczość, z którą karta potrafi pracować to 640 x 480 punktów w 256 kolorach.
1
@kerouac lubie.
1
@DaPi U Pershinga bys dlugo nie popracowal. Za malo spostrzegawczy jestes.
1
@kerouac no wlasnie cos takiego
1
@Cochise Jak moglem o Fargo zapomiec.
1
Jakies przejmujace utwory, tak gdzies na granicy patosu?
Cos dzis za mna Signal to Noise chodzi.
1
@Cochise Tu jest Dexterewicz.
Absolutnie - serial ma wiele rozkmin i glebi, no i pare fenomenalnych sezonow.