1

@Cochise z tych dwoch to Peter Steele ;)

1

@PrinceDamon Messiego? a nie , to kosmita jest.
@SHIBA mi akurat niegdy w zyciu nie bylo nudno, naprawde nie znam tego uczucia.

@SHIBA czy to Bog mnie pyta, czy mi bylo nudno w niebie czyli na Ziemi?

1

@SHIBA pewnie nudnawo.

1

@SHIBA To byla ta slynna "Reka Boga"?

1

@Cochise znasz, ale nie przepadasz.

5

@SHIBA Crystal widac od razu, ze Walter White nie robil.

1

@draxidox ale jak, tak?


1

@SHIBA nie wiem, co lubisz. Dla mnie scisla czolowka.

1

@SHIBA Tez tak czekasz na Fargo Kansas City?

0

@Cochise Dobrze pokazana postac, ale mnie po prostu irytowal. Cala rodzinka byla fajnie pokazana - Trinity jeden z lepszych sezowno. Ogolnie lubie typowo komediowych aktorow, bo czesto w nie-komediowych rolach pokazuje co potrafia.
Lundy, tez spoko - no i pojawia sie w Fargo.

edit - para Hanks / Olmos tez kapitalna.

dzis nawet przypomnial mi sie cytat z Isaaka odnosnie jakiegos postu @Barcainfo o Zlatanie. - chodzilo o zemste i dlugi okres oczekiwania.

2

@NeroTFP Nie wiem, ale chyba byl.

2

@NeroTFP Czkalem na ten upadek i w sumie doznalem wiekszych emocji niz w 3 sezonie Peaky Blinders.
Ale widac, ze byly pilkarz.

1

@Cochise ja mialem dylemat bo lubilem cala trojke. Mega mnie denerwowal np. synalek Trojkowego

1

@SHIBA Sam tego chciales.


1

@Cochise Na pewno jedna z sympatyczniejszych postaci.

1

@SHIBA wez to wrzuc tez na sluchawy.


1

@Cochise pamietna scena. Zal mi bylo Doaksa, bylo wiadomo, ze Deksiu sie z tego wywinie.

8

Z cyklu: slynne cytaty. Rok 2019, grudzien.

"Nie jesteś drugi, jesteś wielki".
@BarcaInfo do @Danny Gaucho

3

@Kapitan hawk Sting -dobry grajek. Pewnie jego Fragile bedzie w kolejnej Trojkowej Liscie Wszechczasow.
A moze by tam na Bilinskiego zaczac glosowac, Blekitne Nimfy?

1

@dontripe moze nie patetyczne, ale mega sie tego slucha.

2

@Coutinho007 cieplej .

1

@NeroTFP a co z tej klasyki?

1

@dontripe nope

1

Ktory to rok?

Całkiem niedawno opisywaliśmy w tym miejscu kartę pozwalającą odbierać program telewizyjny na monitorze kom­putera. Fińska firma Skyvision poszła inną drogą, umożliwiając swą kartą od­biór sygnału z komputera PC na zwy­kłym telewizorze.
Dzięki karcie PAL/VGA Video Conver­sion Card można będzie wykorzystywać telewizory przy różnego rodzaju prezen­tacjach, demonstracjach i spotkaniach szkoleniowych.
W karcie zastosowano filtr usuwający migotanie, powstające zazwyczaj przy kon­wersji obrazu z VGA na PAL. Sygnał do­ prowadzany jest przez złącze EURO daje stabilny obraz o wysokiej jakości, pozwa­lający odczytać nawet niewielkie litery.
Dodatkowym udogodnieniem oferowa­nym przez kartę jest możliwość nagrania przygotowanej komputerowo prezentacji na taśmę video.
Maksymalna rozdzielczość, z którą karta potrafi pracować to 640 x 480 pun­któw w 256 kolorach.

1

@kerouac lubie.

1

@DaPi U Pershinga bys dlugo nie popracowal. Za malo spostrzegawczy jestes.

1

@kerouac no wlasnie cos takiego

1

@Cochise Jak moglem o Fargo zapomiec.

1

Jakies przejmujace utwory, tak gdzies na granicy patosu?
Cos dzis za mna Signal to Noise chodzi.


1

@Cochise Tu jest Dexterewicz.


Absolutnie - serial ma wiele rozkmin i glebi, no i pare fenomenalnych sezonow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?