Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kerouac a co ja paproch jakis , smiec , też mam swoją planetę ;)
Ogólnie pisałem , ale Ciebie nie mieć na myśli
Każdy ma nowe wątki na sumieniu
4
@Katalonbar ten drugi to nie mecz
0
@Odesseiron oby tylko poziom trzymali
8
@Bartek22 oraz - "poratuje ktoś linkiem na priv"
2
@ViscaBarca123 potwierdzone
Must watch
@kamilo0066
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
37
@Robertinho Najczęściej oznaczana użytkowniczka / użytkownik.
Edit @Robertinho kto najczęściej wstawia nowe wątki (wychodząc poza już trwająca dyskusje) oraz nie czyta nawet 5 postów niżej.
#prawoJazdyLR
0
@Kidd w Belf(e)rze też chyba grała .
U mnie Cielecka wzbudza emocje :)
0
@Kidd sam tytuł już zachęca
0
Belfer czy Wataha?
1
@SeeleyBooth to może jednak kafejka tam za rogiem biała, nie taka wcale zła i oddalona ?
0
@Nano22 też. .
2
@OzzyFCB święta racja.
0
@Serek będzie potem jakies podsumowanie - konkluzja?
0
@Nano22 ja bardzo compueste lubię, ale głównie latem (potocznie w lato )
2
@Nano22 a znasz Colon Compuesta?
@Avada Kedavra ja już się boje kogokolwiek o oznaczać, bo @shinthps nas tu zaraz rozjedzie
0
@Danny Gaucho francuska ?
0
@Nano22 cierpki jest ;)
Jak jest w ogóle cierpki oo anglicku ?
0
@Avada Kedavra no na przykład
0
@Avada Kedavra ja stawiam na @Socjopata
0
Najczęściej oznaczanym użytkowaniem jest?
1
@Avada Kedavra tak, ale tylko dla przeciwników politycznych
1
@SeeleyBooth pyre
0
@Danny Gaucho to głowa do góry , mam Snickersy jakby co :)
1
@SHIBA wolna chata - dobre uczucie
2
@Cochise ja Cię jeszcze tak późno tu nie widziałem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Cochise dziś wstawiałem Coltrana.
Przy postach @SHIBA o saxie (Oliver Saxon ;)
Coltrane - taki Messi Saxofonu
0
@Cochise nie odpowiedzialem? Wole Pantere niz Black Sabbath, chociaz to pewnie blasfemia.
1
@Cochise Ale przeciez odpowiedzialem. Nigdy nie bylem wielkim fanem ani tego, ani tamtego. Niektore kawalki Sabbath sa genialne, wiec blizej mi do Ozziego.