0

@kerouac a co ja paproch jakis , smiec , też mam swoją planetę ;)

Ogólnie pisałem , ale Ciebie nie mieć na myśli
Każdy ma nowe wątki na sumieniu

4

@Katalonbar ten drugi to nie mecz

0

@Odesseiron oby tylko poziom trzymali

8

@Bartek22 oraz - "poratuje ktoś linkiem na priv"

2

@ViscaBarca123 potwierdzone
Must watch
@kamilo0066

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

37

@Robertinho Najczęściej oznaczana użytkowniczka / użytkownik.

Edit @Robertinho kto najczęściej wstawia nowe wątki (wychodząc poza już trwająca dyskusje) oraz nie czyta nawet 5 postów niżej.

#prawoJazdyLR

0

@Kidd w Belf(e)rze też chyba grała .
U mnie Cielecka wzbudza emocje :)

0

@Kidd sam tytuł już zachęca

0

Belfer czy Wataha?

1

@SeeleyBooth to może jednak kafejka tam za rogiem biała, nie taka wcale zła i oddalona ?

0

@Nano22 też. .

2

@OzzyFCB święta racja.

0

@Serek będzie potem jakies podsumowanie - konkluzja?

0

@Nano22 ja bardzo compueste lubię, ale głównie latem (potocznie w lato )

2

@Nano22 a znasz Colon Compuesta?
@Avada Kedavra ja już się boje kogokolwiek o oznaczać, bo @shinthps nas tu zaraz rozjedzie

0

@Danny Gaucho francuska ?

0

@Nano22 cierpki jest ;)
Jak jest w ogóle cierpki oo anglicku ?

0

@Avada Kedavra no na przykład

0

@Avada Kedavra ja stawiam na @Socjopata

0

Najczęściej oznaczanym użytkowaniem jest?

1

@Avada Kedavra tak, ale tylko dla przeciwników politycznych

1

0

@Danny Gaucho to głowa do góry , mam Snickersy jakby co :)

1

@SHIBA wolna chata - dobre uczucie

2

@Cochise ja Cię jeszcze tak późno tu nie widziałem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Cochise dziś wstawiałem Coltrana.
Przy postach @SHIBA o saxie (Oliver Saxon ;)
Coltrane - taki Messi Saxofonu

0

@Cochise nie odpowiedzialem? Wole Pantere niz Black Sabbath, chociaz to pewnie blasfemia.

1

@Cochise Ale przeciez odpowiedzialem. Nigdy nie bylem wielkim fanem ani tego, ani tamtego. Niektore kawalki Sabbath sa genialne, wiec blizej mi do Ozziego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?