Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie chciałbym zawiadamiać prof. Vogta…" zapewne przeważyło szalę na jego korzyść. Minęło kilka tygodni nerwowego oczekiwania. Dwudziestego siódmego kwietnia 1987 roku naczelnik Wydziału II Biura Paszportów MSW płk mgr Eugeniusz Kowalski uchylił decyzję o odmowie.
https://www.google.de/amp/s/film.wp.pl/stanislaw-bareja-smutny-koniec-krola-komedii-zona-nie-zdazyla-go-pozegnac-6452354198693505a%3famp=1
0
Ktos zna jego cale albumy, ja niestety tylko 3 utwory. Tu najbardziej znany.
Terence Trent D'Arby - Sign Your Name
1
@MarioVeB! Niezbyt lubie Bondy, ale wlasnie do SAvalasa mam duzy sentyment, no i do Christophera Walkena.
47
@Kengo To masz odpowiedz, dlaczego Messi nie chce uczyc sie angielskiego.
0
Wiadomo, ze jako kibice Barcy bedzie podchodzil do serialu Matchday w sposob szczegolny, ale pytanie brzmi - jak wypada ta produkcja na tle np. All or Nothing -Man. City?
0
@Danny Gaucho Serio, nie sluchasz muzy?
3
#####
#####
0
@Danny Gaucho No moze masz racje, bo ja nawet nie wiem, co wyrafinowany oznacza.
1
Podobno jakies burdy pijackie w jednej z komisji wyborczych. Facet z brzuchem piwnym podawal sie za ciezarna i czul sie dyskryminowany.
1
@LuisSalvano Wlasnie o to pytalem - ktory szczebel reprezentacji?
W tenisie bylo tak, ze siory Williams stwierdzily , ze sa w stanie pokonac zawodnika, ktory jest poza pierwsza dwusetka. Zglosil sie chyba jakis Niemiec (203) i pokonal siostry gladko Serene w pierszym , Venus w drugim secie.
0
@pax tajemnica korespodencji ;)
0
@LuisSalvano Mnie to po prostu ciekawi.
0
@JimMorrisonFCB Z Martina Navratilova bys powalczyl
0
@JimMorrisonFCB To pamietam amator , prowadzacy programy tv vs zawodowa bokserka
0
@JimMorrisonFCB W tenisie na przyklad nie wiem jak Ty, ale ja nie mam szans z kobietami z WTA. Na 100 tez nie itd.
0
@LuisSalvano Ciszy (przed)wyborczej nikt nie uszanowal.
2
@JimMorrisonFCB Ciekawi mnie, ktora najnizsza klasa reprezentacja meskiego futoblu pokonalaby mistrzynie swiata.
1
@Kapitan hawk Jedny sprawiedliwy zwyciezca to @Korwin pogromca lewaków , ale nie zyjemy w idealnym swiecie ;)
2
Chcialbym zobaczyc LR, gdyby glowna nagroda w konkursie na ZP byloby np. 10 kola
ps. ktos dzis pytal jak wyslac kola?
0
@4drian0 mega .
2
@Zip Kihar by dal rade, nie @kerouac ?
0
@Zip Dali rade?
0
@NGTRX jesli chodzi o muze, to @sebasek99 jeden z ciekawszych przystankow na LR. Czasem nasze zbiory sie pokrywja - np. jesli chodzi o klasyke lub minimalizm w stylu Steve Reich, moze jazz - a czasem nie.
Momentami za duzo takich quasi niezaleznych smetow u niego - chociaz to troche nie fair tak pisac, bo po prostu w te rzeczy sie nie wsluchalem.
Ostatnio podablo nam sie to - to raczej nietypowe dla mnie znowu, ale atomsfera wciagajace no i wersja albumowa a koncertowa niebo a ziemia - a wiadomo - po koncertach ich poznacie https://www.npr.org/2019/12/02/782026665/megan-thee-stallion-tiny-desk-concert?utm_campaign=npr&utm_source=twitter.com&utm_medium=social&utm_term=nprnews&t=1575328469619&t=1575335211128
chyba usuneli ten koncert ;/
ps. no i on chyba bardziej podchodi do muzy intelekutalnie a ja emocjonnie - ale tu moge sie mylic
@NGTRX a Ty co lubisz sluchac, jakiej muzy? Musisz cos odpowiedziec, bo ja kompletnie trace zaufanie do osob, ktore nieczgo, albo prawie niczego nie sluchaja @Danny Gaucho @BarcaInfo ;)
0
@kerouac Ja dzis nie gralem i nie w Trojmiescie. Ale w sumie jaja by byly co.
1
@kerouac dzien dobry zawsze mowil zakladajac siateczke ;)
0
@kerouac A siateczke dzis dostales od takiego zajebistego goscia, 190 cm? ;) ?
1
@Wichurek Fajnie.
Mnie denerwuje, gdy ludzie mysla, ze Zappa to Bobby Brown rzutuja tym utoworem na cala dyskografie. Utwor oczywiscie zabawyn i dosc wulgarny.
0
@kerouac cholera - brzmi znajomo. Ktore miasto?
1
@kerouac srody to u mnie tez czasem orliki :) . Fajna sprawa.
1
Dzien sie konczy, rocznica tez. Macie jakies ulubione utwory Franka Zappy?
Tu jeszcze trzy w roznej stylistyce
Idiot Bastard Son (robimy to tylko dla pieniedzy) -
Inca Roads z Helsinek (jeden rozmiar dla wszysktich)
Alfons Willie (hot rats)