Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mario96w Lubie Paul McCartney/ Nigel Kennedy - Once Upon a Long Ago
jeszcze mi sie przyomnialo !
Jethro Tull
I Emerson Lake and Palmer
denerwujaca? chyba nie mam
0
@feiticeira zadowolony?
1
@nieprzysiadalnosc Tak - w sumie uzazam b. podobnie, ale czasem zdarzaja sie filmy, ktore nie wykorzystaly potencjalu - np. serial Earth 2 i mozna cos by z tym jeszcze zrobic. Tak samo jak film Zlodziej Micheal Manna - niby dobry, ale mozna to wykokrzystac lepiej - zostawiajac tylko muzyke Tangerine Dream, bo niestety James Caan mlodszy nie bedzie.
2
@neymarjr_143 Neymar za kilkanascie lat
https://www.etonline.com/sites/default/files/styles/640xh/public/images/2015-02/cast_away.jpg?itok=LSS39p3V
0
@Kote O co chodzilo z tym rysowaniem czarna kreska gornej wargi w Mandze, w latach 90 tych - moge se oczywiscie wyszukac w bingu, ale od czego jest LR ;)
0
@Kote mialem ostatnio pytac, gdzies w necie naknalem sie na mniej wiecjej taki opis - 90's famous black upper lips. Chodzilo o mange chyba. O co loto?
0
@kuz Z obecnymi efektami, mogloby byc ciekawie.
0
Macie jakies pomysly, marzenie jesli chodzi o re-make filmow?
Fajnie byloby zobaczyc nowe wcielenie filmu pt. Linia Zycia z 1990 roku z Julia Roberts. Kevinem Bacon, Kiefer Sutherlendem i Williamem Baldwinem.
dobre edycja - okazuje sie, ze remake juz jest :)
2
@PrinceDamon To taki mechanizm. Zalozmy, ze np redakcja zaczyna caly czas w tiki tace wychwalac, ktoregos z uzytkownikow - nagle znajda sie osoby (wczesniej powiedzmy. neutralne w stosunku do niego), ktore z zazdrosci czy innych pobudek, beda swoja niechec wlasnie kierowaly w kierunku uzytkownika X.
1
Czego tam sluchacie dzis wieczorkiem?
U mnie akutalnie DJ Shadow - Midnight In A Perfect World.
oraz oczywiscie Changeling (Transmission 1)
0
@Persyfl cztery stowy bym wydal, ale 400 Ojro na Barbare Straisand juz nie ;)
0
@Vhaeraun I dobry ten serial o City?
2
@krzychu1526 czy @Janiama nie Jest trochę za młody na boomer?
A tak z ciekawości , ile Krzychu1526 masz lat (skoro tutaj często stosowany jest argument wieku)?
5
Dziś w TV - Życie Carlita oraz Ścigany.
0
@Vhaeraun serial o Man City?
0
Kompilacja forehandow ATP w zwolnionym tempie. Swietne ujecia do analizy.
0
@QuentinTarantino no cos takiego ;)
0
Uzywa ktos z was plecaka z systemem Molle?
1
@kubusnitecki A powiedzial, kiedy kolejny sezon?
0
@MesQueUnClub_87 hehe .
4
@barczyk Istotne, istotne zawzse moze byc w 1 z 10.
0
Bylo to w FIFIE?
Prodigy "Climbatize"
0
@Hushovt ja obstawialem Hans van Breukelen, ale to tez nie on. Khan na 100 proc nie, chociaz faktnycznie sie kojarzy.
@patry295 Tak, to Piotr z David Platt.
3
@Chwytliwy https://streamja.com/BkV2
1
@neymarjr_143 haha, faktycznie, ale nie zmienia faktu, ze Jay Jay to gracz wybitny.
0
@Hushovt Ja glowy nie dam za to, ze to Khan.
@Janiama pewnie wszystkie odgadnie
Dwa sa naprawde trudne, dla nerdow only.
0
Ku pamieci Marie Fredriksson
7
0
FIFA. Rozpoznacie pilkarzy?
https://pbs.twimg.com/media/ELWEnxzX0AAR5-J?format=jpg&name=small
8
@MarioVeB! Dziwisz sie. Poprawic Tiki Take, to jak poprawic prof. Miodka. Kazdy by chcial.