1

@Mario96w Lubie Paul McCartney/ Nigel Kennedy - Once Upon a Long Ago



jeszcze mi sie przyomnialo !
Jethro Tull


I Emerson Lake and Palmer


denerwujaca? chyba nie mam

0

@feiticeira zadowolony?

1

@nieprzysiadalnosc Tak - w sumie uzazam b. podobnie, ale czasem zdarzaja sie filmy, ktore nie wykorzystaly potencjalu - np. serial Earth 2 i mozna cos by z tym jeszcze zrobic. Tak samo jak film Zlodziej Micheal Manna - niby dobry, ale mozna to wykokrzystac lepiej - zostawiajac tylko muzyke Tangerine Dream, bo niestety James Caan mlodszy nie bedzie.

0

@Kote O co chodzilo z tym rysowaniem czarna kreska gornej wargi w Mandze, w latach 90 tych - moge se oczywiscie wyszukac w bingu, ale od czego jest LR ;)

0

@Kote mialem ostatnio pytac, gdzies w necie naknalem sie na mniej wiecjej taki opis - 90's famous black upper lips. Chodzilo o mange chyba. O co loto?

0

@kuz Z obecnymi efektami, mogloby byc ciekawie.

0

Macie jakies pomysly, marzenie jesli chodzi o re-make filmow?
Fajnie byloby zobaczyc nowe wcielenie filmu pt. Linia Zycia z 1990 roku z Julia Roberts. Kevinem Bacon, Kiefer Sutherlendem i Williamem Baldwinem.

dobre edycja - okazuje sie, ze remake juz jest :)

2

@PrinceDamon To taki mechanizm. Zalozmy, ze np redakcja zaczyna caly czas w tiki tace wychwalac, ktoregos z uzytkownikow - nagle znajda sie osoby (wczesniej powiedzmy. neutralne w stosunku do niego), ktore z zazdrosci czy innych pobudek, beda swoja niechec wlasnie kierowaly w kierunku uzytkownika X.

1

Czego tam sluchacie dzis wieczorkiem?
U mnie akutalnie DJ Shadow - Midnight In A Perfect World.


oraz oczywiscie Changeling (Transmission 1)

0

@Persyfl cztery stowy bym wydal, ale 400 Ojro na Barbare Straisand juz nie ;)

0

@Vhaeraun I dobry ten serial o City?

2

@krzychu1526 czy @Janiama nie Jest trochę za młody na boomer?
A tak z ciekawości , ile Krzychu1526 masz lat (skoro tutaj często stosowany jest argument wieku)?

5

Dziś w TV - Życie Carlita oraz Ścigany.

0

@Vhaeraun serial o Man City?

0

Kompilacja forehandow ATP w zwolnionym tempie. Swietne ujecia do analizy.


0

@QuentinTarantino no cos takiego ;)

0

Uzywa ktos z was plecaka z systemem Molle?

1

@kubusnitecki A powiedzial, kiedy kolejny sezon?

0

4

@barczyk Istotne, istotne zawzse moze byc w 1 z 10.

0

Bylo to w FIFIE?
Prodigy "Climbatize"


0

@Hushovt ja obstawialem Hans van Breukelen, ale to tez nie on. Khan na 100 proc nie, chociaz faktnycznie sie kojarzy.
@patry295 Tak, to Piotr z David Platt.

3

1

@neymarjr_143 haha, faktycznie, ale nie zmienia faktu, ze Jay Jay to gracz wybitny.

0

@Hushovt Ja glowy nie dam za to, ze to Khan.
@Janiama pewnie wszystkie odgadnie
Dwa sa naprawde trudne, dla nerdow only.

0

Ku pamieci Marie Fredriksson


7

0

8

@MarioVeB! Dziwisz sie. Poprawic Tiki Take, to jak poprawic prof. Miodka. Kazdy by chcial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?