0

@Chwytliwy Ty sie chyba interesujesz sportami walki.
Na kogo bys postawil w hipotetycznym pojedynku Ed O'Neill vs Steve Seagal?

@LuisSalvano Steven kojarzy mi sie tez zawsze z takim utowrem Nigtwish, to znaczy z jego wersja w formie Misheard Lyrics. tu masz juz ten fragment


0

@LuisSalvano To ten barman? Nie pamietam juz go, ale Nico chyba 300 lat temu ogladalem.
https://ssl-gfx.filmweb.pl/ph/80/78/8078/382027.1.jpg

Wlasnie widze, ze gosc nie zyje. Wyglada troche jak Greg Lake z ELP - ktory tez nie zyje.

1

@LuisSalvano Nico - dobry film, Seagal ogolnie fajnie walczyl. Obecnie chyba gra muzyke country i jest najbardziej aroganckim aktorem - to znaczy w czolowce.

1

@Grzesior667 To teraz wszystko jasne.

0

@Grzesior667 Pawel Cookies?

0

@Grzesior667 To mam tak samo. W ogole Cie nie poznalem. Prince od Persia?

0

@Grzesior667 ale z powodu Bawarii?

0

@cracker Slyszeliscie o tym najnowszym odkryciu Homo Erectus w Bawarii?

1

@ViscaBarca123 Teraz tak mowisz, ale gdyby przyszlo co do czego...

0

Zgadalo nam sie z @PrinceDamon o Japonii. Od razu przyponialo mi sie, ze w tym kraju wiele zespolow posiada armie najwierniejszych fanow i chetnie tam koncertuje. Nie inaczej jest z Karmazynowym Krolem.
Wielu zwolennikow odeszlo od KC po kilku pierszych plytach zarzucajac zdrade rocka progresywnego, ale Robert Fripp chcial sie rozwijac i nie grac w kolko tego samego - tak zostalo do dzis. (wymyslil min. Frippertronics)

Tym razem kilka utowrow dla tak zwanych neurotykow.

Sartori in Tangier


Neurotica

Requiem
(nie moglem krotszej wersji znalezc jako video, moze ktos ma?)
Nuages https://www.dailymotion.com/video/x2p5qbn
ProzaKc Blues

0

@PrinceDamon lubie Quore.
Kiedys tez sluchalem podcastu o Japonii z perspektywy ekonomii - ze tam sie wszystko trzyma , to wlasnie tak jak napisales - dyscyplina.

0

@PrinceDamon a w Japonii jak? Też specyficzny kraj - wiadomo mamy nasza , a nie inną perspektywę.
Koreancy Chyba też są bardzo religijni . Wiele osób starszych na skraju nędzy głodowej

0

@krzychu1526 Korea Pld? Temsz rzeka . Bardzo wiele samobójstwo, kult ciała chyba nie znany u nas - operacje plastyczne to wymóg wielu np biur its

0

@MesQueUnClub96 sa również wyszukiwania typu : "Czy mu się podobam?"

0

@ViscaBarca123 ciekawe ile będzie trzymał

0

@ViscaBarca123 o to super , ten ze stali nierdzewnej?

1

@dontripe świetna muza

1

@kerouac h hehe

0

@ViscaBarca123 jestem niestety zmuszony ponownie zapytać :)

2

@kerouac dziwne, dziwne. Ciekawe kto za 100 lat będzie na LR tzn.tu siedział.

0

@Transu96 Sorry , nie jestem Fanem powielanie czy otwierani nowych wątków , ale nie zawsze mam siłę cofać się kilka godzin .

Ps biznes dobry

0

@Janiama a w sumie miałem się p pytać- często mówi się, że ten czy tamten to drewno np Rakitic czy John Carew . Ale czy to jest tylko porównanie do tych geniuszy techniki , czy rzeczywiście zawodowy pilkarz może być drewnem ?
Trzeba też ustalic , co to naprawdę znaczy

0

@Janiama robił także wrażenie na żywo?

Ps z papieroskiem to do Barcy

0

@Janiama lepsze uderzenie - Basler czy Brehme?
Z tego co kojarzę , to Basler Ma ego na poziomie Romario i wygaduje rzeczy podobne do Snijdera.

0

@Janiama Ale ludzi przypomniałeś. Kuka dobry był, Brehme też - taki zimy egzekutor , chociaż obrońca .

0

@AlvaroHanso nie wiem, bo nie gram. Boje się grać, bo bardzo się wciągam.

1

@MensculinVeB był (bo go po tym wywalilli ) komentatorem HOL Sky . Po wywiadzie niemieckiego trenera Heraclesa Wormutha , Van Basten krzyknął - Sieg Heil.
Holendrzy i Niemcy - dziwna miłość

1

Dalsze konsekwecje dla Van Bastena po jego nazistowskim żarciku .
EA Sports syne gejm usunęło go z symulacji Fifa 20.
Prawda to , gracze ?

1

@ksobi tak Rapinoe na 3 - Bronze :)

0

@kuz pionierzy kosmosu w zasadzie niczym się nie różnią od Columba, Humboldta czy Vasco da Gamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?