Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka wciaga, co
3
Z nocna dedykacja dla oraz innych nocnych muzykoholikow.
@JimMorrisonFCB @Chakalaka @Misanthrope
Upon this earth
Outside Silence
3
@Chakalaka rewelacja klimat.
A jesli chodzi o Planet Cavaran to jeszce wersja Pantery jest przezacna. Znacie na pewno.
@JimMorrisonFCB @Misanthrope
1
@DaPi A niby po wyborach mialo sie uspokoic.
4
Za jakies 12 h ktos napisze, "juz przestancie, bo robi sie niesmacznie", a kilka postow potem, ktos doda, - "przestancie juz apelowac", sceniariusz kazdy zna.
4
@Janiama "
No tak a nie odpowiadamy tylko za trzęsienia Ziemi gradobicie i koklusz!"
1
@Kapitan hawk a znasz ten cytat - "wincyj niż klub"
"Rak rambla"?
0
@Anonymus0608 To dobrze kojarzyles.
0
@Anonymus0608 brawo. Nie bylo wcale latwe, to pytanie.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Liberland
3
@Chwytliwy Geslerowa ma wieksze jaja.
0
@Kidd oficialnie to na "W"
1
@Kapitan hawk A jadles cos w U. Gornych?
0
@Anonymus0608 na "L"
1
@Forza_Juve To moze kiedy przy piwku cos mi sie przypomi, jesli tam znowu bede ;)
0
@Anonymus0608 @skorupa1117 @tombard
blisko Chorwacji
1
@Kapitan hawk Baza ludzi z mgly, Siekierezada?
4
@SHIBA Fajny scenariusz do telenoweli.
0
@tombard Czekaj kurde :D
0
@Anonymus0608 @Kidd Europa
1
@Forza_Juve kiedys tam bylem kilka dni, poznalem ekipe z tej okolicy, nasluchalem sie opowiesci.
1
@Forza_Juve . Tak
0
@Kidd to biale i zielone tlo wykasuj
0
"Telefony, telefony w mojej glowie"
Sprzedaz tel. mobilnych 1992 - 2019. Wyscig.
1
@Kidd niestety, troche blizej to jest
0
Prosze uczciwie nie guglowac.
Co to za flaga?
https://pbs.twimg.com/profile_images/590404153022750721/aikIxGyN.png
1
Kto pamieta? Diego Tristan.
0
@Rompul Podpisuje sie pod uzytownikami wyzej.
1
@PieN Wiemy, bo @sebasek99 zmienil avatar na stary nowy.
0
@Eto'o9 R10 Sprawdze na mapie, ale juz jakos podpada tak jak jakas dzielnica przemyslowa, gdzie nie ma budynkow mieszkalnych. Na pewno o Grygowej chodzi?
1
@Danny Gaucho Zakaczawie dzielnica cudow, chybe tez.