1

@Janas11224 Libor Pala (ur. 22 lipca 1961 w Karwinie) – czeski trener piłkarski z UEFA Pro Licence.

0

Bozydar i Libor Pala (ur. 22 lipca 1961 w Karwinie) – czeski trener piłkarski z UEFA Pro Licence.

2

Slaba jakosc dzwieku i jakby jedna lampa padla.

1

Pierwszy obronca - Messi.

1

Slychac ich jak Zydorowicza w latach 90tych.

0

@Janas11224 Nie doslyszalem

0

@BARCA_FOR_EVER Please give me brother link on my priv. ;)

0

@Janas11224 Darek Bozydar, jak mawial Szpakowski.

0

No i co... .?

0

@format1977 jakie?
@SeeleyBooth kurde nie kojarze, ale pewnie cos z porno?

0

FotMob, dobra appka?

0

@Colon Ja? Skad.
ps a co tam z MMS?

0

@kubix05 Czas na piknik, zamek Eureki.

0

@Munio fakt jest tez taki, ze kazdy z naszych panow prezydentow to mem.
I o to chodzilo w tym poscie, chociaz postu jeszcze nie ma.

10

Iksde.


2

@TR3YWAY @kerouac Ci pobiegnie , mial 2gi czas w PL na 60m

3

Kim Kardashian lubi to.


3

Lubimy gdybac, to normalne. A co to jest gdybanie?

Gdyby Tygrys był mniejszy
Od Królika i lżejszy,
I cokolwiek grzeczniejszy,
A zaś Królik silniejszy
Od Tygrysa i wyższy,
A znów Tygrys był niższy,
I cokolwiek szczuplejszy,
Wtedy tak by nie brykał
Na biednego Królika,
Który jednak jest mniejszy

2

@Janiama To zawsze pozostaje kwestia zabawy - kto najlepszy obecnie, kto w historii. Jak mamy to oceniac? Po statystykach, po tym, ze znany trener pochlebnie sie o kims wypowiedzial.
Lubie takie konkursy, sam ma ulubionego napasiora w historii (R9 - nie wygral LM i Romario), ale ciagle mowiemy o sporcie zespolowym.
Porownania nie sa tez az tak miarodajne, bo jeden gra w Bayernie, drugi w Barcelonie, ma innych asystujacych.
Mimo to, lubie takie konkursy, bo mozna sobie przypominac fajnych zawodnikow i ich niezapomniane akcje.

Ostatnio bylo cos o Lwie Jaszynie - @Danny Gaucho pisal, ze to najlepszy bramkarz w historii - o dziwo nikt sie (chyba) nie doczepil, ze to tzw. inne czasy pilkarsie, jak ma to miejsce w przypadku Pelego czy Diego.

0

Dla fanow The Wire. Mozliwy Spojler. Scena ze spiewem w barze. "en el funeral de un policía muerto."


@Lamora

0

Dom z Papieru na sterydach , dziś o 2235 na TVN

1

@Danny Gaucho sila sugestii Kardasji
Fajne - Widze w nich czarnoskórych zawodników

0

We are the music makers,
And we are the dreamers of dreams,
Wandering by lone sea-breakers,
And sitting by desolate streams;—
World-losers and world-forsakers,
On whom the pale moon gleams:
Yet we are the movers and shakers
Of the world for ever, it seems.


1

@lucca87 kiedys regularnie oglądałem ligė brazylijska.
Teraz już niestety nie.

4

@lucca87 w nocy Flamengo vs Gremio (1-1 w pierwszym)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Boca vs River za "chwile".

0

Bylo cos tu o aplikacji Tsunami Democratic?

1

@ViscaBarca123 ah nawet nie przypominaj tego nieziemskiego serialu. Mike Milligan - postac rodem ze swiata Tarantino, a Lorne Malvo z Lyncha.
Bedzie sie dzialo.

0

@Criss18Barca pare szczurow i komarow mogloby wyginac. Sorry Zieloni.
Z tymi, ktore wymieniles to strata, nawet niektorych nie widzialem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?