Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Baaarca95 Pszczoly, tzn wszytko od pszczol i zimne prysznice po sporcie.
4
@Chwytliwy Ciezko nie zarazic sie usmiechem od tego gostka.
0
@Pitera27 No nawet.
0
CBF napisalo - dzieki za wszystko.
https://pbs.twimg.com/media/EH-VNyKX4AEmS9x?format=jpg&name=medium
9
Festiwal hipokryzji i swiete oburzenie :)
1
@AV0CAD0 polecam wydawnictwo
Fijor Publishing - tam znajdziesz wszystko
Np Mises - ludzkie działanie
https://www.fijor.com/">https://www.fijor.com/
0
@Odesseiron Szczegolnie bliski jest dla mnie jego "Dzikosc Serca" z Nicolasem Cage, Laura Dern i Willem Dafoe.
Tu slynna scena metalowego tanca na poboczu drogi.
Kazdy jego film jest godny uwagi.
6
@Kapitan hawk O tam dobry rysunek, pasujacy do burzygowno https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2017/03/to-wspaniale-ze-potrafiliscie_2017-03-14_22-59-56.jpg
4
@Lamora@Odesseiron @kerouac Kolo wzajemnej adoracji lubie, bo mozna za fujary sie potrzymac.
Ta lewoskretny zaraz - jak glupote walnie, to cos CZASEM napisze. ale nie rzucik kamieniem w dinozaura, ten, ktory glupoty nigdy nie napisalm.
Moglby byc nawet Zydem-chinskim-sarmata-scietnologiem-anteista-marskista kulturowym- blodnynem nerdem - jesli lubi Korwina to i ja go lubie :)
5
@Ratamahatta spokojnie bys mogl ten komentarz zmiescic pod postem @BarcaInfo (jest ok 10 postow nizej), ale nie, lepiej wypominac @Janiama , ze otwiera nowe watki, niedaleko starych.
0
@BarcaInfo "Franek, to wez se jutuba odbal, a nie zawracasz gitare".
0
@dontripe a jaka jest dla Ciebie najwazniejsza cecha - poza powiedzym wielkoscia ich biblioteki?
0
@Coutinho007 Moj ostatnio wlasnie meczyl na caly regulator solowki Keitha Emersona z ich koncertow, a z Floydow zawsze dusi - Atomowe Serce Matki.
4
Jesli ktos jeszcze sie waha, ktory serwis streamingowy wybrac
https://img.gadgethacks.com/img/74/22/63705800395179/0/best-music-streaming-services-spotify-vs-apple-vs-pandora-vs-tidal-vs-deezer-vs-amazon.w1456.jpg
0
@ViscaBarca123 Ktory najblizszy Twojemu sercu?
https://www.cosasnuestras.cl/wp-content/uploads/2017/01/12115639_435479753302328_5451937027472147607_n.jpg
dobra, juz se sam odpowiedzialem
https://static.mercadoshops.com/termo-lumilagro-futbol-club-barcelona-barca-cule-litro_iZ527277369XvZxXpZ1XfZ182647845-661257189-1.jpgXsZ182647845xIM.jpg
0
@nieprzysiadalnosc brutalna rzeczywistosc. Mam to na chacie - jedyne matero, ktore u mnie sie kurzy.
1
@Coutinho007 Moj ojciec tez ;)
0
@Coutinho007 Jesli chodzi o intro do utworow - pierwsza liga, ale muzycznie o wole koncertowe wersje utowru Calling Elvis - przenosza ten utwor w zupelnie inny wymiar.
0
@nieprzysiadalnosc To silikon jest. w srodku chyba metal.
0
@nieprzysiadalnosc niewybaczalne - cudowny kawalek.
0
@dontripe @nieprzysiadalnosc @sebasek99 Matki Inwencji - the Gumbo Variations -
5
@Kapitan hawk moje literówkis.
0
@sebasek99 ooo Albatross oraz Beastie Boys z ich intrumentalnej, rewelacyjnej plyty IN Way?? jak to tam bylo
1
@ViscaBarca123 Ze wzgledow praktycznych polecam firme Termolar - Inox Revolution- Dobrze trzyma cieplo i wygodny dziubek.
Kiedys kupowalem Lumilagro i Termolar - termosy ze szklanym wkladem w barwach zespolow z AM. PLd , swietnie termicznie, ale mega, mega wrazliwe na kazdy upadek, lekkie kopniecie itp.
https://mlstaticquic-a.akamaihd.net/termo-revolution-termolar-acero-inox-1l-original-D_NQ_NP_932291-MLU32158124457_092019-F.jpg
http://d26lpennugtm8s.cloudfront.net/stores/103/663/products/1-211-8fb666772f3f35422215209575335559-640-0.jpg
szklane
https://www.deliargentina.es/wp-content/uploads/2018/11/termo-lumilagro-oficial-boca-juniors-tapon-cebador.jpg
https://d26lpennugtm8s.cloudfront.net/stores/329/249/products/13829-mla20081694687_042014-o-06daaee1014e6ba43015126557691200-1024-1024.jpg
Z termosow bez dziobka bardzo polecam angielski Thermos - 1.2 litra! , https://myer-media.com.au/wcsstore/MyerCatalogAssetStore/images/50/503/4231/500/9/535403800/535403800_1_720x928.jpg
Znowu legendarny Stanley ma podobno wersje z dziubkiem, ale ciezko go dostac - pojemnosc prawie 2 litry!
https://i.pinimg.com/originals/5d/95/11/5d95117f1c43e5925d06c0f3eba47852.jpg
Linkow do pl sklepow nie mam, bo nie kupowalem w Polsce.
0
@nieprzysiadalnosc No troche owsiki ma.
0
@ViscaBarca123 Hmmm, a po co ten stres -. woda do kubka i z kuba do matero? Mam Ci kupic fajny termos? Moj termos Boca - potrafi trzymac cieplo prawie 2 dni.
Siedzisz sobie, nie musisz pisz szybko, dolewka, druga, trzecia, dziwiata, i wyplukiujesz wrecz jerbe, wysysasz z niej soki, jak trener Wagner z Polakow.
0
@ViscaBarca123 A mnie ciagle meczy pytanie, jak Ty te Yerbe pijesz?
0
@nieprzysiadalnosc dobry wybor. Ja dodam Acid Rain - LTE
0
@kerouac Pytanie, przez kogo niedoceniany?
0
Chyba mamy nowa swiecka tradycje na LR.
Slowo klucz - player.pl