0

Tego jeszcze nie slyszalem.
Skoro jestesmy dzis nieporawni politycznie: sluchalem pewnego podcastu wczoraj - i facet (abolutnie nie rasista) uzywa zwrotu:
"Murzyn czarny jak telefon, pastor". Skad to wzial?

0

@MichalZZZ nie znam niestety, z Liroyem mi sie pomylilo.

2

"to dobry chlopak byl i malo pil"


1

@puyol_presidend5 Traktuje to pytanie jako pulapke ;)

4

2

Na koniec tego nierowniego dnia, cos bardzo mocnego.
Niezwykle rzadkie zdjęcie Adriana Zandberga trzymającego ręce we własnych kieszeniach.
https://pbs.twimg.com/media/EHlFyY-WsAAeBzN?format=jpg&name=medium

0

@OzzyFCB Widze, ze Ci nawet przez gardlo nie przejdzie :)

2

4

@Barca_Big_Moment Tutaj nikt nie zapomnial o tej filozofii. Cruyff uwazal, ze lepiej jest madrze stac niz glupio biegac i nasi zawodnicy wlasnie tak podchodza do meczow - uwazaja , ze przeciwnik glupio biega ;)

0

Wczoraj w okolicach meczu Boca vs River licznik wskazywal ok 260 userow.

1

@nadachu Tak, ale to mozna ogladac prawei w nieskonczonosc.

0

scontent czy twimg?

0

@Criss18Barca A oni sie chędożyli, czy to dopiero zaloty?

2

@NGTRX A to akurat jest calkowicie wina Cruyffa. ;)

4

@Olo1234 Slynne powiedzienie Cruyffa sie klania.

2

"Nie pytaj mnie o Barce" Obywatel GC

Brawa dla "slawistow" za wole walki i intesywnosc. Nie pamietam, kto to ostatnio powiedzial, ale najgorsze z tych porazek z Roma i Liverpoolem jest wniosek - ze Barca jest wprawdzie caly czas bardzo dobra, ale przy pewnym wysilku moze sie ugiac przed kazdym.

Jednak 3 punkty sa, a liczy sie i tak faza pucharowa.

2

Ikone - golazo https://streamable.com/v5nc8
Radocha po golu Insigne https://streamja.com/WvAr
Chamberlain - fajny bramka https://streamja.com/wvga

2

Nie, nie Dembelski, kazdego na zamach nie wezmiesz.

4

"Slavia musi pod prundem jest"

0

Mozna obstawiac, ze zaraz ten pan od MMA dostanie siatke od Messiego

1

Czeskie MMA ?

1

"Strzelec takich bramek, ktore nie mialy byc, a sa"

0

@YouShouldListenToMe musialem sprawdzic

4

Co tam podjadacie do meczu? Ja zapraszam na kanapki ze smalczykiem i kiszonymi ogorami.

1

No normalny "ja sem netoperek" Batman ten komentator.

0

Dobre nazwisko - Masopust.

0

The Wall wersji niemieckiej .

5

Listek .

7

ale Ter Stegen .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?