5

Zolta kartka, ale gdzie byl VAR?
Pani sedzia (sedzina) chciala sobie po prostu strzelic focie z Kaka.
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/dow9vr/a_referee_stops_the_game_and_gives_a_yellow_card/

0

@plutonio Czyli w tym czasem na pozor nielogicznym zachowaniu, jest system i logika`?

0

@Ronin47 to trzeba znalezc

2

@SkN Chyba jest jedno wyjasnienie. Statystycznie malkontenci zyja dluzej.

4

Czego substytutem jest kibicowanie? O ile w ogole jest. Jakis atawistycznych naparzanek plemiennych? Czy potrzeby wspolzawodnictwa przy jednoczesnej przynaleznosci do grupy?
Sam czesto bardzo emocjonalnie przezywam mecze, w sumie zawsze tak bylo. Ale pytanie dlaczego? Przeciez Barca to nie moje miasto, nawet nie moj kraj. Az tak silne emocje, tylko dlatego , ze ktos magicznie zagral pilke?
Czy po prostu czlowiek zawsze musi miec kogos, do kogo spoglada w gore?
Zapraszam do dyskusji.

1

@Lamora To jednak la rambla dzieli ludzi, a nie PoPis.

1

@MarioVeB! Mega. Jeden z moich ulubionych zawodnikow w historii - mowie juz na przyszlosc.

5

Siateczka Messiego, komentarz Hudsona.
https://streamable.com/ewuon

0

Vidal ma momentami cos z Suareza.

0

Serwis poświęcony Jerzemu Kukuczce
https://polskieradio24.pl/427

2

Chains of Fury to nowy polski (FPS), którą Gaming Factory S.A. wyda w przyszłym roku na PC i Nintendo Switch. Twórcy szykują m.in. komiksową oprawę graficzną, bardzo rozbudowany system zniszczeń otoczenia oraz intensywną i brutalną rozgrywkę.

0

@tadzik447 tadzik "tez cie kocham".

37

Pan Donald Tusk wydal ksiazke o ironicznie brzmiacym tytule - "Szczerze".
Zabawmy sie moze w takie tytuly ksiazek - nazwisko + tytul wyimaginowanej ksiazki.
Np Ronadlo - "Skromnie"

0

@AV0CAD0 no sam bym chętnie także duże zakupił - bo właśnie to był najwęższy mankamente Santo - małe.
To standardowe od Cejrowskiego jest też już w miarę duze

0

@CatalanVeBFCB Chodzi mi o nazwe Charlotte Hornets lub chociaz New Orleans Hornets.

0

Męska przyjaźń wystawiona na ciężką próbę. Clint Eastwood wraca do wielkiej formy plus Sean Penn, Kevin Bacon i Tim Robbins oraz deszcz nagród i wyróżnień. Na podstawie powieści Dennisa Lehane'a: Rzeka tajemnic / Mystic River (2003) - WT 20:00
TVN Fabuła (z napisami)

Sergio Leone sumuje westernowe doświadczenia, tworząc własną, operową, wersję klasycznego wątku dotykającego budowy kolei: Pewnego razu na Dzikim Zachodzie / C'era una volta il west (1968) - NDZ 21:10 TVP Historia

USA staje do wojny z przemysłem narkotykowym, co tylko ujawnia najmniej spodziewane aspekty zjawiska. Cztery Oscary w tym za reżyserię Steve'a Soderbergha
i za rolę drugoplanową Benicia del Toro. Parada gwiazd i solidny materiał do przemyśleń: Traffic

Kultowy film o poszukiwaniu ucieczki od rzeczywistości w morskich głębinach był
pierwszym znaczącym sukcesem w karierze Luca Bessona, otworzył mu drogę do wielkiej kariery i umożliwił realizację kolejnych dzieł: Wielki błękit / Le Grand Bleu (1988) - WT 21:00 Super Polsat

Obsypany nagrodami, ironiczny i gorzki obraz polskiego społeczeństwa czyli wiejskie wesele pretekstem do spojrzenia na Polaków. Galeria wyrazistych postaci z Marianem Dziędzielem na czele oraz deszcz zasłużonych nagród w kraju i za granicą: Wesele (2004)

0

@student97r Brakuje mi jednak nazwy Hornets. Eh te pelikany.

3

To ostatnia niedziela,
więc nie żałuj jej dla mnie,
spojrzyj czule dziś na mnie
ostatni raz.

5

334.000 dolarów za sweter

Nie prany od 26 lat sweter, z dziurą po papierosie, został wylicytowany za 334 tys. dolarów. Dlaczego? Bo Kurt Cobain miał go na sobie w czasie nagrania MTV Unplugged 1993.
@Socjopata maczales w tym palce?
Swoja droga, jeden z najlepszych unplugged w historii, no moze Alice in Chains mi sie bardziej podobalo.

0

@Messibestplayerintheworld Trudno powiedziec.

1

"Jestem bardzo zadowolony z Philippe, a to, co pokazuje na treningach, zapiera nam momentami dech w piersiach. Obecnie gra bardzo dla druzyny, niestety jest tylko oceniany przez pryzmat tego, jak gra do przodu - a tutaj brakuje czasem szczescia"
Niko Kovac o Coutinho.

10

0

@Bobo25 ok .

0

@Bobo25 no raczej :)
fajnie pograc w te gierki, ale nie sprawdzalem czy stan sie zapisuje, czy zawsze od nowa?
na Amige moglobyc wiecej

3

@IAmBackCules @Lamora ok. zaczynam adorowac.

4

@Kapitan hawk "Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko pokonuje się trudności nieznane w żadnym innym ustroju!"
Stefan Kisielewski

0

@Bobo25 kumpel mi wysłał linka :)

0

@Ermitano o tak .

3

Pani Ausha gra na basie. Tutaj jej dwa covery.
Zappy

oraz Pastoruisa

1

@Kapitan hawk Ty, o Pearl Jam Lukin zapomnialem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?