Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SeeleyBooth Albo jestes przystojny albo premium, a moze to i to.
0
@koksik2700 Bekarty Wojny?
0
Najniebezpieczniejsze dzielnice polskich miast?
0
@sebasek99 Z przymruzeniem.
5
Piosenki, ktore dzis nie moglyby powstac. (z przymruzeniem)
Wybrane cytaty:
-Elektryczne Gitary – „Ona jest pedałem”
Ktoś tu chyba dawno nie miał bana na fejsiku ????
- Czesław Niemen – „Płonie stodoła”
Aż boimy się tu cokolwiek napisać
https://briefz.pl/9-piosenek-ktore-nie-moglyby-powstac-w-2019-roku
0
@gorgota No lubisz chyba takie cos prowadzic?
1
@SeeleyBooth Chcialem sobie dac herba, bo lubie swoje komentarze, ale nie moge. Ty mozesz?
5
Nienawidzę kiedy moja mama budzi mnie rano i mówi: "Wstawaj, słońce już dawno ... No i co ja mam niby z tym faktem zrobić? Przeprowadzić fotosyntezę?
0
Ze Roberto i ekipa przed meczem z Kanada. @ViscaBarca123 Ty pewnie kojarzasz paru grajkow?
https://pbs.twimg.com/media/EHvfG_sWwA4T-PS?format=jpg&name=medium
1
@Kapitan hawk A jakie trasy zaliczyles? Gdzie nocleg?
0
@Lamora sam to przespalem :_/
5
Zaludnienie w miastach od 1500 - do 2035 (prognoza)
Komunikatory 1997 - 2019
4
@Odesseiron ru ru ru ru ruuuurkowce w smietanie?
1
Korwin najlepiej nadaje sie do motywacji naszych zawodnikow.
Tutaj tak zmotywowal chlopaka o lewicowych pogladach, ze obecnie ten gostek jest nawroconym na sekte wolnego rynku libertarianinem.
3
@Adamski69 dawac je do miast!
0
@gorgota moze zalozysz kacik np. zdradliwych wyrazow angielskich lub w ogole, jakis ciekawych obcych slowek.
na poczatek proponuje slowko # sympathy#
0
@Gaucho Moline ladnie lobowal
0
Czy ten slynny juz cytat bedzie tez wypowiedziany w sejmie?
"Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym"
1
@marcin000019 nie zostawiaj w naczynku wody, innymi slowy - zawsze dopijaj do konca - musisz wrecz siorbac.
Jesli zostawisz na dnie wode, to yerba bedzie bardzo , ale to bardzo cierpka - chyba , ze taki hardcore lubisz.
@SeeleyBooth @Grzesior667 no zalezy, jaka yerba idzie.
2
Polska 11 wszechczasow wedlug briefz.pl.
https://pbs.twimg.com/media/EHuJwWCXUAEXRZg?format=jpg&name=medium
0
@Danny Gaucho najlepiej - cieplo, przytulnie.
0
@Danny Gaucho natura, micha E lub F ;)
0
@Danny Gaucho @MesQueUnClub_87 no Natura lub sili
@messi564 @Odesseiron ile ml?
0
@Kuczek mam jbl mini reflect bt i NIE polecam
0
Kształt, materiał , wielkość - wasze ulubione naczynko do yerby?
1
@Danny Gaucho chemia należy do natury ;)
Nie lubisz ?
0
Vifon Zloty Kurczak - bardzo dobry i prawie vegge :)
72
Nie rozumiem ludzi tutaj, to jest forum polityczne, a ciagle tylko pilka nozna, klotnie, Valverde. Ile mozna?
4
@Grzesior667 Lobanowsky - jedne z najlepszych trenerow w historii, on byl jak figura woskowa.
Wazne, co tam sie dzieje za kulisami. Jesli rzeczywiscie Valverde jest zlym (lub juz nie pasujacym, bo formula jego sie wyczerpala) trenerem - to trzeba naszym zawodnikom - zarzucic leserstwo i tyle.
Bywaj tez mecze, na ktore motywacja przychodzi sama. Slynna anegdota trenera Urugwaju.
2
Trener nie musi machac lapkami i krzyczec. Jesli ma taka osobowosc, to spoko - niech tak robi.
On ma docierac do zawodnikow, tlumaczyc swoj jezyk i rozumiec ich. Niewazne, jak to zrobi, wazne by mial powazanie wsrod graczy.
Prawdopodobnie tak wlasnie wygral swoje 3LM - przecietny, jak sie skadinad wydaje trener - ZZ. Pytanie, dlaczego teraz jest inaczej?
Motywuje sie tez na rozne sposoby.