1

@Janiama serio? to juz niezla sumka sie szykuje. na waciki dla zony bedzie jak znalazl

0

1

Bardzo fajny utwor. Soft Machine - Nettle Bed. Dla fanow czegos w okolicach wesolego jazz - rocka.


0

@Filip_10 wlasnie w tego speemintona nie gralem, ale podobno fajny, bo niezaleznie od wiatru grasz.

1

@Filip_10 Rowniez badminton.

4

Potrenujmy forehendzik? Crosik, longline, crosik.


0

" Różaniec i opaska fitness w jednym, czyli eRosary, jest na rynku od tygodnia. Analitycy bezpieczeństwa już znaleźli w oprogramowaniu z Watykanu poważną lukę, która ujawnia dane użytkowników różańca.
(...) ma te same funkcje, co typowa aplikacja sportowa, a także elementy wspomagające modlitwę – licznik odmówionych dziesiątek różańca oraz nagrania pieśni i czytań z Pisma Świętego."
https://www.dobreprogramy.pl/Rozaniec-z-aplikacja-narazal-dane-uzytkownikow.-Watykan-popelnil-powazny-blad,News,104467.html

0

@lucca87 Tak z ciekawosci sie pytalem, co myslicie.

1

Czy Boca odrobi straty w polfinale Copa Libetadores przeciwko River?

3

@IAmBackCules Cacko .

13

Thiago Motta zostanie nowym trenerem FC Genoa.

3

Bieszczady 4k z lotu ptaka (tylko ktorego).


0

@Nieznajomy NIe mam zamiaru bawic sie w nauczyciela, ale = bawie sie w nauczyciela.
Spoko.

0

@Wittgenstein To jest taka bezwgledna rasa w Star Treku - Kardasjanie. Federacja niezla kose z nimi miala, ale byl po jej stonie agent - Garak, ktory mial przykrywke w postaci zakladu krawieckiego.
http://pifko.org/wp-content/uploads/2018/05/st_cardassians.jpg

0

@Nieznajomy Napisz, jak ten teks mialby wyglada, gdzie maja byc przecinki itd.

1

@Nieznajomy
NIepotrzebne te hiperobole z Twojej strony.
A to juz zupelnie oderwane "gdyby nie było korupcji, złodziejstwo morderstw i masy innych paksudmycj rzeczy, tylko, że ludzka natura jest inna i z tym niestety nic"

Postanowilem sobie, ze nie bede sie wdawal w nieskonczone sie dyskuje, nie dlatego, ze nie mam argumentow. Nie chce na sile do czegos przekonywac, a poza tym takie dyskujse w wiekszosci koncza sie na ego , a nie na merytoryce.
To jest glowny powod, dlaczego, tyle bledow w moim jezyku. Szybkie odpyswanie - glownie z grzecznosci.
Fajnie, ze chociaz starasz sie te posty zrozumiec, bo faktycznie czeto pisze skrotami.
Napisalem przeciez, ze nie ma obiektywizmu, ale jesli mamy okres przedwyborczy - a do studia zapraszane sa 2 partie, to moznaby to zmienic.
Nie wiem w sumie kogo bronisz . Tvn, maniupulacji, wolnego rynku, czy kogo?

1

@Socjopata sa zdjecia z treningow @kerouac . Swoja droga , ciekawe czy ktos rozpozna tego Kanadyjczyka.
https://pbs.twimg.com/media/CQsm1S7WwAEk1R3.jpg

9

@Socjopata bo @kerouac byl drugi.

0

@kerouac Zagadki dajesz. A ile wynosi taki rekord na 60?

1

@TheNekro94 Ty nie Grzesiu Lato, a moze?

0

Wasz najlepszy czas na setke? (nie, nie alk.)

0

@Nieznajomy TAk, telewizje powinny byc nastawione na zysk, ale chociaz w okresie przedwyborczym oczekuje minimum standardu i rzetelnosci - nie kazdy musie tego oczekiwac.
Wolny rynek nie istnieje, to, co mamy dzis na pewno nim nie jest.
Blokuje Cie na YT? Zaloz noweg YT, przeciez kazdy wolnorykonwiec jest przesibiorca i w 5 dni zalozy sobie cos podobnego z cala infrastruktura.

Pewnie , ze kazdy ma poglady i dziennikarze i pewnie, ze nie obiektywizm nie istnieje, ale czasem np. przed wyborymi mozna sie pokusic, o jakis tam stopien rzetelnosci dziennikarskiej. (przed wyborami to w sumie jest zawsze)
Dlatego, tak , jak napisales - rzetelne media to mrzonka - tu sie zgodze, ale mimo wzsystko jest roznica w manipulacji czy goebbelswoskiej propagandzie.

Pewnie ludziom w Stanach takie standardy nie przeszkadzaja, mi tak, bo potem niestety zaklamuje sie rzeczywistosc,

Dobrze, ze bronisz zdrowego rozsadku, bo zawsze sie ceni.
A co Cie w moim jezyku denerwuje? Slladnie, bl. ort, literowki?


2

@Nigaki Ta, w tych barwach to od razu wnuk Erwina Rommela.

71

Ter Stegen w Afryce lapie bociana.
https://pbs.twimg.com/media/EHeNyuiXYAIMvwY?format=jpg&name=medium

fot. Chef Paul Rifkin

1

@Nieznajomy Tvn akurat tego nie mowi, o tym nie informuje, tylk stwarza pewien pozor rzetlnosci. Niektore gatunki ptakow to lubia.
Poziom mediow jest bardzo niski, niektorzy nie ma po prostu zaufania - a inni lubia sobie stwarzac matrix.
jaki jest tego efekt? wypowiedzi typu, ze Konfederacja powinna byc otoczna kordonem sanitarnym albo, ze to sa faszysci ...itd.
Prywatny - nie znaczy dowolny w manipulicji. Prywanty znaczy lepszy, bardziej wydajny niz panstwowy.
NO chyba, ze patrzymy tylko i wylacznie na liczbe widze, nie zwazajac na srodki , do ktorych do nich dotrzemy.

3

@macio_944 Porowywano najbardziej opiniotworcze stacje. Prywatne nie prywatne - mimimum rzetelnosci dziennikarskiej sie oczekuje. Jak komus nie przeszkadza, to niech oglada i sie tym karmi.
Prywatne towarzystwo przewozowe moze Cie przewiezc zamiast w Bieszczady do Bochni?
@macio_944 @MrLukass polecam wyszukanie materialow - kulisy powstania tvn

0

Co bylo pierwsze, targ czy pociag?


1

@MrLukass nie przesadzaj ze slownictwem

0

@Kompletny Idealna na pewno nie, ale przeciwaga juz tak.

18

@chudym a Nissanem sportowym czy komunikacja miejska jeździsz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?