0

@Konradomoreno Ciesz sie, nie masz skandlai i paparazzi na karku.

0

@jedrek7000 Koncertowo dawali rade. A Twoja ulubiona plyta?

mi tez zawsze imponowala, ze B.May robil soudtrackt do Mad Maxa.


0

@sebasek99 Kiss - mam podobnie.
Led Zeppelin - pare plyt niesmowitych, inne bardzo mieszane.
Queen - no wlasnie nie sluchalem go nigdy plytami, oprocz Innuendo, ktory nie wiem czy jest wybitna plyta, ale ciakawa. Ostatnio lecial tez swietny koncert, jednen z pierszych dla BBC - nie moglem wylaczyc.

1

Legendarny, kultowy, zajefajny, kazdy zna, kazdy lubi.
Macie takie zespoly muzyczne, wykonawcow, ktorzy sa uwazanie za takich jak wyzej napisalem , ale mimo to przechodzicie kolo nich obojetnie, czy po prostu nie sluchacie?
ja mam tak np. z the Rolling Stones czy Dzem - jakos nigdy sie na nich dluzej nie zatrzymalem.

0

@Lamora Star Trek Nemesis i Eric Bana jako Nero.

1

@DonElPatron Szefie, brawo!!! . Eric Bana nie moze pisac na La RAmbli. korzystales z Podpowiedz czy tak dobrze kojarzasz?

0

@Lamora Nie jego szukam. Masz u gory podpowiedz, wiec powinno byc latwo. Z zarciku zrobil sie quiz.
@Danny Gaucho byl kiedys dobry w te klocki, chociaz oszukiwal.

0

@Encore Poczekaj. Pewnie ktos na to wpadnie.

0

Taki zarcik mi sie nasunal a propos usunitej dyskusji. taki w stylu pana Karola z Familiady.
Ktory aktor nie moze pisac na la Ramblii?

0

@Vxb93 Ten Brazzers?

5

@Nazio87 Jutro, o ktorej?

15

Rakojad poludniowy na Kostaryce.
https://pbs.twimg.com/media/EC60XP1X4AQf4rD?format=jpg&name=medium
Autor: Stephen Powell, za Birdwatching

1

Muzyka do filmow (ktore nie powstaly).
Brian Eno (jeden z ojcow ambietnu nagral ten album)
Swietnie sie tego slucha., muza na wieczorne rozkminy. Wielu ma Spotify i inne takie, wiec nie bedzie problemu by znalezc.
Szczegolnei warte polecenia sa tez inne pozycje Eno
Ambietnt 2 (Plateaux of Mirrors)
Ambient 4 (On Land)
Nerve Net
The Shutov Assembly
Te mam najbardziej w pamieci i najczesiej wracam, inne tez sa dobre lub bardzo dobre.

0

Najlepsza rola Keanu Reevesa?

13

@fart dasz linka ?

1

@ksobi to słowo - lider -źle dobrałem - stad zamieszanie

0

@AmigoBlancos ogólnie

0

@antoniabc jako mobilna ?

13

Jak my nie obroniliśmy LM z Pepem, to do dzis ciezko w to uwierzyć.

0

@MesQueUnClub_87 możliwe

0

@messi564 Pep sam nie wyraża chęci powrotu , chociaż nigdy nie mów nigdy.
Zarząd na pewno odgrywa duża role w przy ewentualnej decyzji.
Moim zdaniem , Pep nie chce psuć swojej legendy, jedego z najwspanialszych rozdziałów s piłce nożnej - bo i po co .
Szansa jest żebyśmy grali jak kiedys , ale gwarancji nie ma, nie bedzies tez wtedy chyba nikogo z tamtej ekipy

0

@Kubsoleon na to liczę

4

@bixmix @ksobi
Nikt nie musi usuwać sie w cień , chodzi o symbiozę . Griezz będzie grał na tyle na ile Leo pozwoli . Neyowi pozwalał na wiele

0

Teraz Leo nie moze podciąć skrzydeł Griezmanowi na boisku. Antek miał wczoraj wolna rękę , był liderem . Mam nadzieje , ze Leo pozwoli mu tak grać.

0

@format1977 pytam czy dobra

0

Cake web browser, kto używa?

0

@juliacicha dokładamy w ten sposób cegiełkę, by temat powrócił ;)

0

@Odesseiron dobry cytat.
Lubię czekać na mecze Barcy, a niektóre nawet wspominam .

0

@Kamiloza91 A no wlasnie -- stuck in the middle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?