Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MichalZZZ Slyszalem, ze to co jak filmy Spielberga np. A,I albo Bliskie Spotkania 'Trzeciego Stopnia?
4
Warszawa.
https://pbs.twimg.com/media/EDFsf9tXkAAo1UK?format=jpg&name=medium
fot Tadeusz Rolke
ps. wprawne oko zauwazy @Danny Gaucho i @SeeleyBooth
3
@Chwytliwy Ciezko sie patrzy jak ktos tak zanika w oczach. Oby wyszedl z tego.
0
@Rewolucja123 na filmwebie
https://www.filmweb.pl/Az.Poleje.Sie.Krew
0
@Rewolucja123 There will be blood.
0
@LuisSalvano Masz szczescie, ze nie mieszkasz w Niemczech.
"Zdarza ci się trzepnąć gazetą w osę? Nieładnie i niemądrze. A do tego w Niemczech grozi za to gigantyczna kara liczona w dziesiątkach tysięcy euro..."
https://www.dw.com/pl/s%C5%82ona-kara-za-zabicie-osy/av-45316641
0
@Forza_Juve A co sie stalo z Budonowem?
1
@Forza_Juve nie znałem tej historii
0
@Ermitano no tez daje radę
0
@Danny Gaucho no ja sie pytam
Dozyca , suka doga ?
1
@Ermitano dla mnie 1, a i Tak to nie jesr utwór Mety, na ktory szczególnie sie cieszę .
A Twoj?
2
@MESSIah16 szacun dla taty, ale obecnie 60 to jeszcze nie starość .
0
@Danny Gaucho ?
0
@TheNekro94 Nie bylo tak, ze dogo argentino wlasnie walczyly z niedzwiedziami.
@Danny Gaucho chyba cos wiedzial o psach
1
@symtoni_sym Brawo, wszystko dobrze.
@TheNekro94 @Cave tez niezle.
0
@matirix20 @TheNekro94 @Grzesior667 @Baaarca95 @ksobi @Nigaki
Od neymarowania dziwne pytania przychodzia do glowy.
Ile psow typu pitbul czy w miare podobnie agresywnych powstrzymaloby niedzwiedzia grizzli?
0
Jak myslicie, taki goryl srebrnogrzbiety, ktory wazy kolo 225 kg, z ktorymi drapieznikami moglby powalczyc.?
0
@Criss18Barca zdecydowanie
0
@maleta009 Kilku znajomych ma, ale nie sa to tzw power-userzy i bardzo sobie chwala do podstawowych zadan. Bataria tez swietna. Zalezy od Twoich oczekiwan.
Uzywaja do whatsapp, siec, prosta gra, fotki z dnia codziennego , mapy.
0
@misiek12319 obojetnie, byle zimniutka. Dr Pepper tez wejdzie.
0
@18wojtek99 Jestem juz daleko za Murzynami tzn za Afroamerykaninami -
co on powiedzial? Co tu sie od janiepawlilo?
0
Jakie tytuly filmow pasuja do neymarowej sagi?
1
@NGTRX w innych dziedzinach tez taki syf sie robi
0
@socha nie wiem
0
@Phatro się pomyliłeś - nie jestem wielkim fanem tej sagi
5
@MarioVeB! Ja czekam na City.
1
@NGTRX ja juz nawet nie wiem czy niektórych mediami można nazwać . Ot dzis se napisze to , a jutro tamto .
Ogólnie wszystko trzeba sprawdzać na autentyczność i to męczy
0
@czółkovsky czy to jest tzw Wojna NauczyCieli?
0
@escarabajo tak z 5 minut
1
Macie juz przygotowane teksty na ewentualność transferu lub fiasko ?