Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 mam pytanie - bo szczerze nie pamietam . Po tym pluciu , czy któryś z zawodników potępił Neymara ?
0
@arkasath uwielbiam Peppera
0
Podobno na pld Stanow jest moda na solone orzechy ziemne topione w Coca-Coli.
Ktos próbował . @Odesseiron ?
1
Strasznie długo trwało by „Blue World” Johna Coltrane w klasycznym składzie ujrzało światło dzienne .
0
@Mario96w muszą sprawdzić, ile to jest te 20g yerby.
0
@KSSniper w liczbie wysokości transferu
0
@Mario96w jaka duża ta tykwa
Cieszę sie , zw w końcu znalazłes optimum.
0
@Odesseiron wyrzucił Colona, całkiem przypadkiem :) zbrodniarz
0
@Danny Gaucho a wystartowalbys w zawodach na szybkość wyszukiwania?
0
@Danny Gaucho machloje ;)
0
@Kuczek żółtka kartka dla Ciebie.
1
Dobra ostatnie pytanie i sie wyNejmarowalem na dzis .
Która z postaci serial /film / książka najlepiej by sie nadała do negocjacji z szejkami?
Wyłączeni są superbohaterowie i inni z supr mocami.
1
@qbsonFCBarca to by bylo :)
1
Co jest gorsze dla wizerunku Barcy - nie domknięcie tego transferu, czy zakontraktowanie Neymara?
0
@Odesseiron jak to właściwie było z tym napluciem na klub?
Ktos z piłkarzy to potępił ?
0
2 lub 3 plusy i minusy tego potencjalnego transferu, w kolejności od najważniejszego.
1
@kerouac troche przypomina to Dionizego Cichockiego , ktory notorycznie odwiedzał prezesa spółdzielni mieszkaniowej .
4
Gustavo Fring włączył się w negocjacje transferu .
#zmyslone
17
Mogliby juz chociaż dla samej LR pozamykać te transfery, zlitować się.
1
@IronSanHybrid no cos w tym jest.
W azjatyckim sklepie widziałem nawet veganskiego kuczaka z plastikowymi kostkami i forma .
0
@IronSanHybrid pewbie chodzi o to, ze w Europie czy USA rybem vegan to eks mięsożercy , którzy lubią smak miecha, ale ze względów etycznych nie chcą go dalej jeść .
1
@IronSanHybrid przysięgam - nie maczałem w tym paluchów .
Moze im chodzi o kurczaczki na diecie veganskiej .
0
KfC planuje wprowadzenie kuczakow vege.
0
@blaugrana1980 no kurde . Szkoda duża
1
"Bruce Fowler on trombone, Napoleon Murphy Brock on tenor sax and lead vocals, Terry Bozzio on drums, Tom Fowler on bass, Denny Walley on slide, George Duke on keyboards, Captain Beefheart on vocals and soprano sax and madness.
Thank you very much for coming to the concert tonight. Hope you enjoyed it. Goodnight Austin, Texas, wherever you are!"
No to kojo.
0
@MichalZZZ Nie znam. Skad Ty`?
@damianex10 lubie noc
0
Jak mowi sie w waszych rejonach?. Ide spac, ide w kimono czy jeszze inaczej?
0
@Misanthrope U mnie Nirvana tez nigdy nie byla pierszyzm wyborem jesli chodzi o tamta scene. Jednak fenomen absolutnie rozumiem i bardzo chetnie slucham.
Derprecha, specyficzne brzmienie, flanelowe koszule i w koncu Kurt w klubie 27.
Jak pisalem wczesniej, szanuje, ze ktos nie lubi tego co wszyscy.
0
@Misanthrope Ciekawe, nawet odwazne. ale chyba o to chodzilo.
Ja bym chyba z tego kregu wybral tylko Red Hot - szybko mi sie znudzili, no i Aerosmith. Przy czym do Aero mam sentyment , bo to takie amerykanckie, a Pump np. slucha sie calkiem dobrze.
The Beatles - lubie bardzo, a dodatkowo wsrod samych muzykow, to chyba zespol, ktroy najbardziej wplynal na cale srodowisko i inspiracje nim nie maja konca - wybor potrafie mimo wszystko zrozumiec.
1
@jedrek7000 Spoko i fajnie.