0

@xJLx Ee tam, liczy sie aspekt towarzyski :)

1

@TheApostole Ja wierze, ze Bog ma poczucie humoru, a nie ma lepszego poczucia humoru nie Latajacy Cyrk Monthy Pythona.
To nie sa faceci od spiny, nie obrazaja nikogo. posluchaj wyluzujesz sie.
A jakby co, to na pewno nie chcialem Ciebie obrazic.

0

@TheApostole Jest tylko jeden - gdy Brian wisial na krzyzu, spiewal...Always Look On The Bright Side Of Life.


A tu swietna wersja live z karaoke

0

@SHIBA Ah..co za stronka. Az chce sie posluchac Galaxy Song Monthy >Pythona.


1

A ja wam polece aplikacje. Chimp memory test. Gralem w inna, ale ta tez powinna byc ok. Ciezko wygrac z szympansem.
https://apkcombo.com/chimp-memory-test/eu.trueart.www.chimpmemorytest/
@chyba, ze @SHIBA znajdzie z tym stronke. Nie czujesz sie wykorzystany?

1

@SHIBA 12, ale mam myszke gejmera i swietny ping i uptime.

3

@barcelonaLM Jesli jestes spoko gosciem, szanujesz wspolmieszkancow planety, nie jestes za Realem (musialem), pomagasz im i widzisz, ze bez innych ludzi , zycie jest do bani, to wtedy czy wierzysz czy nie, nie ma wiekszego znaczenia.

2

@xJLx Dziekuje, ze nie napisales slynnego - a co to za problem wklepac w google.. itd..
:)

0

@SHIBA Sprawdz, kto to Minsky.

0

@SHIBA Nie zawodzisz. Wiesz co, zaczynam podejrzewac, ze Shiba to Robot Minksky.

ps a na kadzego czlowieka przypadaja chyba 3 szczury.

0

Ilu ludzi zylo lacznie na Ziemi? @SHIBA Ty masz zawsze jakies ciekawostki i info w rekawie.

2

@Darshan1010 Tak, dokladnie. Na uprzedzeniach daleko nie zajedziemy, chociaz istnieja, wiec moze ewolucyjnie sa czasem uzasadnione.

7

@jedrek7000 Zyjemy w swiecie celebrytow, znanych osob. Czasem sie wtykamy w ich sprawy, a czasem przypoinaja nam o naszym zyciu. To, ze ktos napisze, ze sie przeja smiarcia corki Lucho, nie znaczy, czy nie musi oznaczac, ze sie nie przejmuje innymi zgonami.
Kazdy ma troche inna wrazliwosc. Tragedia dzieja sie non stop i nie byloby fizycznej mozliwosci pisania na ten temat non stop, w kazdej sekudzie.
Ja rozumiem ludzi, kotrzy sie nie przejma, bo kazdy ma na tyle sily, by przetrwac tragedia drugieg czlowika. Ja sie przejalem, bo lubie Lucho jako pilkarza i trenera, ale to nie znaczy, ze nie zrobie sobie herbaty, ze nie poslucham muzyki. Bede normalnie fukcjonowal, a gdy nie daj Boze umrze ktos z mojej ulicy, to bede bardzo smutny.

ps czasem bywa tez tak, ze takie glosnie - NIE Przejmowanie sie, tez jest rodzajem zaloby.

5

@KamQiX Czesto jest tak, ze niewierzacy maja sie za cos lepszego, za ludzi z prawda objawiona, wytykajacym wierzacym tzw ciemnogrod. Druga strona w sumie wytyka podobne rzeczy i tez ma sie za cos lepszego. Na szczescie istnieje cos wiecje poza ekstremalnymi przypadkami.
Problem jest w takim razie w tym, by nikomu na sile niczgo nie narzucac i akceptowac innosc.
Wiara czy niewiara nie maja nic wspolnego z inteligencja.
Czysta wiara bylaby tez o wiele lepsza, ale sa ludzie, ktorzy potrzebuje tego zworganizowanej formie jaka jest religia i tu zaczynaja sie schody, bo religia jest zwiaznaa z polityka, czasem to jest dobre, ale bardzo czesto zle.
Caly czas wiecje nie wiemy niz wiemy.
Zyjmy i pozwolmy zyc.

0

@Messibestplayerintheworld na pewno nie bede sie w takiej sytuacji z Toba licytowal

3

@sidzej Dobrze by chyba bylo dla niego.

0

Dzieki Lucho.


0

Eric Clapton napisal to dla swojego zmarlego syna.
Tears in Heaven.


5

Dopiero przeczytalem. Szkoda go jako ojca, czlowieka. dramat, po prostu dramat, jeden z najgorszych.
Oczywiscie ktos powie, ze inni tez umieraja, co sekunde wlascieiw i moze ma racje, ale to, ze nie ma juz kogos z nami, corki kogos, kto dawal nam radosc z ogladania pilki, moze nas poruszyc i to jest zupelnie normalna reakcja i nie znaczy, ze jestesmy obojetni na inne tego typu przypadki.
Przykre to po prostu.

0

Jednak LGBT.
#bezSpiny

1

Dobra Ronaldo nie tlumacz sie.

9

"A poza tym uwazam, ze CONMEBOL musi byc zniszczony"

1

City znowu grupa smierdzi.

0

Trzeba pokryc Alcacera.

1

Ten jeszcze przypomina...

0

@lucas/catalan niestety nie osobiscie

5

@barcelonaLM mial staż w TVP.

0

@Felippe96 Ronaldo tez, ale to byla chyba jednak choroba.

0

@Janiama ale poruta, na gali jestes , w tv Cie widac, to chociaz w klawiature nie stukaj. Potem zdasz relacje la Ramblii.

3

@lucas/catalan Ej bo ta z avataru bedzie zazdrosna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?