Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepsza pilka jaka graliscie. Marka, model, gdzie i jak dlugo byla w uzyciu?
0
@JimMorrisonFCB Tak, on byl terminator, chyba wojskowy?
14
"Patologia nie zawsze wywodzi sie z biedy, ale chodzi takze w garniturach" - student prawa, gosc programu Studio Polska o poziomie dyskusji profesorow, publicystow, dziennikarzy, politykow roznych opcji politycznych zaproszonych do TVP.
2
@Kapitan hawk Ten Jysk zawsze mi byl cos podejrzany.
2
Niewiarygodne akcje w tenisie ziemnym.
0
@matirafi Zawsze przekladam, bo juz w kinie mialem ja zobaczyc - lube bardzo Ruska di Caprio.
0
@matirafi ja nie widzialem jeszcze Incepcji
0
@cules96 To zaprosili ja by zaorala sie sama, jak Korwin?
0
@robert12181 Pozdrawiam. Jestescie w Bretanii?
0
@robert12181 Mnie fasola nie rusza, za to czipsy i niektore slodycze - jesli chodzi o wiatry oczywiscie.
0
@Grzesior667 No to jak w koncu?
Dziwi troche brak Chilijczyka Gonzaleza.
0
@Andi18 Nie wiem, ale juz w pod roznymi filmikami ja slyszalem.
0
Fasolka po bretonsku czy chili con carne?
0
@Grzesior667 Ale z rakieta czy raczej "bo w ryj dać mogę dać "?
0
@sebasek99 Tak,tak :). Ty na polityka idz :)
Co do samej dyskusji, nawet byla ciekawa.
4
8 najszybszych zarejestrowanych forehandow (do roku 2018).
1
@barcelonaLM Ten Avatar to taki typowy film - one night stand.
0
@sebasek99 Przeciez zartowalem - nie wyczuwasz? O Neymarze i o potencjalnym zainteresowaniu top klubow - topem i mniejszym topem ciagle sie tu robi plotek. Dziwi mnie tylko, ze tam dalej nie dyskutowales lub tamtych ziomkow nie zaprosiles, ale rozumiem potrzebe swiezego startu do tematu.
3
Starozytni kosmici, dinozaury, ktore dostaly z kamienia, UFO i wykopaliska.
https://pbs.twimg.com/media/D-Ppap_XYAAuB9H?format=jpg&name=small
0
@sebasek99 Tak jest w regulaminie. Jeden wpis na dany temat (wyjatek Ikea). Kazdy lub miec na wierzchu (tzn nie to!) :)
0
@sebasek99 Nie bylo juz wczoraj o tym poteznej dyskusji do 4 rano?
Byla. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7444423#comment-7444423
zawsze mozna powiedziec - Panta Rhei - czyli po naszemu - moje na wierzchu.
23
Z dystansem - partia Razem.
https://pbs.twimg.com/media/D-QdoG3X4AA4rFR?format=jpg&name=small
0
Wiem, ze nie ogladacie TVP rzadowej, ale dzis w Studio Polska byla pani prof Platek. Tematy od Ikei przez drukarza, po Jysk. Moze sobie potem obejrze.
0
Karne od razu po reg. czasie gry tylko w cwiercfinafach, dobra zasada?
4
@damianex10 Zly moment, bardzo zly sobie "wybral".
0
@Encore Ogolnie troche dziwny turniej. Emocje sa, ale poziom sredni. Chile wczoraj calkiem fajnie zagralo.
0
@TKWM zdecydowanie
2
Socjalizm jest do pydu.
11
Nie stary, nie mlody. W sile wieku i oczywiscie w ogromniastym gangu. Cruyff.
https://pbs.twimg.com/media/D-PNIxqX4AAInqZ?format=jpg&name=900x900
3
Dobra fotka. "Baby" w blocie. International vs Flamengo.
https://pbs.twimg.com/media/D-PTRgCXkAAjQS6?format=jpg&name=medium