0

Najlepsza pilka jaka graliscie. Marka, model, gdzie i jak dlugo byla w uzyciu?

0

@JimMorrisonFCB Tak, on byl terminator, chyba wojskowy?

14

"Patologia nie zawsze wywodzi sie z biedy, ale chodzi takze w garniturach" - student prawa, gosc programu Studio Polska o poziomie dyskusji profesorow, publicystow, dziennikarzy, politykow roznych opcji politycznych zaproszonych do TVP.

2

@Kapitan hawk Ten Jysk zawsze mi byl cos podejrzany.

2

Niewiarygodne akcje w tenisie ziemnym.


0

@matirafi Zawsze przekladam, bo juz w kinie mialem ja zobaczyc - lube bardzo Ruska di Caprio.

0

@matirafi ja nie widzialem jeszcze Incepcji

0

@cules96 To zaprosili ja by zaorala sie sama, jak Korwin?

0

@robert12181 Pozdrawiam. Jestescie w Bretanii?

0

@robert12181 Mnie fasola nie rusza, za to czipsy i niektore slodycze - jesli chodzi o wiatry oczywiscie.

0

@Grzesior667 No to jak w koncu?
Dziwi troche brak Chilijczyka Gonzaleza.

0

@Andi18 Nie wiem, ale juz w pod roznymi filmikami ja slyszalem.

0

Fasolka po bretonsku czy chili con carne?

0

@Grzesior667 Ale z rakieta czy raczej "bo w ryj dać mogę dać "?

0

@sebasek99 Tak,tak :). Ty na polityka idz :)
Co do samej dyskusji, nawet byla ciekawa.

4

8 najszybszych zarejestrowanych forehandow (do roku 2018).


1

@barcelonaLM Ten Avatar to taki typowy film - one night stand.

0

@sebasek99 Przeciez zartowalem - nie wyczuwasz? O Neymarze i o potencjalnym zainteresowaniu top klubow - topem i mniejszym topem ciagle sie tu robi plotek. Dziwi mnie tylko, ze tam dalej nie dyskutowales lub tamtych ziomkow nie zaprosiles, ale rozumiem potrzebe swiezego startu do tematu.

3

Starozytni kosmici, dinozaury, ktore dostaly z kamienia, UFO i wykopaliska.
https://pbs.twimg.com/media/D-Ppap_XYAAuB9H?format=jpg&name=small

0

@sebasek99 Tak jest w regulaminie. Jeden wpis na dany temat (wyjatek Ikea). Kazdy lub miec na wierzchu (tzn nie to!) :)

0

@sebasek99 Nie bylo juz wczoraj o tym poteznej dyskusji do 4 rano?
Byla. https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7444423#comment-7444423
zawsze mozna powiedziec - Panta Rhei - czyli po naszemu - moje na wierzchu.

23

0

Wiem, ze nie ogladacie TVP rzadowej, ale dzis w Studio Polska byla pani prof Platek. Tematy od Ikei przez drukarza, po Jysk. Moze sobie potem obejrze.

0

Karne od razu po reg. czasie gry tylko w cwiercfinafach, dobra zasada?

4

@damianex10 Zly moment, bardzo zly sobie "wybral".

0

@Encore Ogolnie troche dziwny turniej. Emocje sa, ale poziom sredni. Chile wczoraj calkiem fajnie zagralo.

0

@TKWM zdecydowanie

2

Socjalizm jest do pydu.


11

Nie stary, nie mlody. W sile wieku i oczywiscie w ogromniastym gangu. Cruyff.
https://pbs.twimg.com/media/D-PNIxqX4AAInqZ?format=jpg&name=900x900

3

Dobra fotka. "Baby" w blocie. International vs Flamengo.
https://pbs.twimg.com/media/D-PTRgCXkAAjQS6?format=jpg&name=medium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?