Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Tak dlugo odpowiadasz, ze se sam poszukalem. 1.9 / 3.35 / 4.7. W sumie nic mnie nie zdziwi na CA.
0
@Szreko To zapraszam Leo do meczu na lodzie i sniegu - moze przegrac. I tak bedzie.
9
@Mns21 Lepsze to niz super mecz, ale odpadaja.
0
@Encore A jaki kurs na Brazzoli?
0
@Janiama Tam to i Federer by sie pobawil. Chociaz troszke za wysoka. Postaraj sie dla Rogera.
0
@JimMorrisonFCB Dokladnie.
1
@Janiama Szkoda, ze ten mecz zostal w ogole rozegrany.
11
@Bartek22 Dobry argument, bo Messi rzeczywiscie do placzkow nie nalezy. Coraz mniej takich pilkarzy z jajami.
0
@Janiama Czyli grasz bajke?
1
@Janiama Cos w tym jest. Z drugiej strony zawsze sie mowi, ze w 74 roku nasza reprezentacja wygralaby z Niemcami, gdybysmy nie grali w wodzie. Bylismy wtedy tak duzo lepsi technicznie od Germanow?
1
@SeeleyBooth Ten return nie byl precyzjny, w zasadzie w zasiegu serwujacego, ale gosc nie mrugnal nawet.
0
@KamQiX MOze sie pokryly, albo zmierzyli potem. Morderczy forehand mial Blake.
1
@Coutinho007 Tez, tez.
4
Najszybszy forehand w historii, czy juz nie? James Blake - 200 kmh.
Blake miat troche technike bokserska.
2
11 lat temu - czekali na to 44 lata.
0
Dwa dlugie utwory kojarzace sie z upalem:
Brian Eno - Thursday Afternoon
Steve Roach - Slow Heat
2
@Hosh Co ciekawe nigdy nie byli chamscy, wiele rzeczy przewidzieli i nikogo nie oszczedzali.
3
Trzeba miec mocne nerwy, ale i poczucie humoru. Kamienowanie.
0
@KamQiX :) hehe
0
@MesQueUnClub_87 calkiem dobrze to brzmi.
1
W Stanach maja ciekawy system klasyfikacji graczy w tenisa. Skala od 1 do 7 (1 -poczatakujacy, 7 - Rafa, Federer itd.).
Tutaj przyklad zawodnika o wartosci 3.5
A Wy gdzie jestescie?
ps. 7 nie jest rowny 2x 3.5!
0
@MesQueUnClub_87 Na kurczaczka przepisem tez nie pogardze.
0
@nieprzysiadalnosc Ok, pewnie takie zrobie. Trzy kostki lodu, kilka listków świeżej mięty i plasterek cytryny, miod.
0
@SeeleyBooth Byla tez piosenka - Lup terere, szakalaka.
ps. chyba potrzebuje rzecznika prasowego, jak Korwin - zawsze trzeba tlumaczyc co mial na mysli, a czego nie :)
0
Upaly sa, terere jest? Macie jakies ciekawe przepisy (wlasne)?
0
@IrekPOL Lepiej sie nie da.
10
@zenoowity "Zamienie Zlota Pilke na Puchar CA lub MS."
L. Messi, OLX.
0
@mekston Pewnie tak. Takie ankiety to raczej zabawa - biorac chociazby pod uwage mala liczbe uczestnikow.
2
@zenoowity Messi się skończył, już zupełnie nic nie gra” Raymond Domenech, marzec 2017.
0
@zenoowity Mnie sie mega dziwnie ogladalo, a szkoda. 15 minut widzialem, 15 podsypialem i tak caly czas.