Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
58 osob wzeilo udzial w ankiecie - przed meczem CHile.
Argentyna/ Urugwaj wysuwaja sie na prowadzenie wsrod faworytow.
https://www.strawpoll.me/18242028/r
1
@SeeleyBooth To moze byc roznie ;)
1
@MichalZZZ To mile panie zapraszaja na zaplecze, prosze wlozyc kostium.
0
@SeeleyBooth Tylko, czy odpali :)
5
@Chwytliwy Nie chce wiedziec jaka jest promocja za otwarcie u nich konta.
1
@MESSIah16 De Ligt byl przedstawiany jako ktos cholernie dojrzalny na swoj wiek - ale pewnie chodzilo o boisko. De Jong okresil go bardziej jako przemadrzalego niz dojrzalego - ale to tez raczej mialo pewnie w formie zartobliwej uszczypliwosci.
Ma 19 lat i ma prawo/ powinien podejmowac bledne decyzje, bo to zawsze dobra lekcja - ale przeciez nie podejmuje ich sam - bo jest agent, rodzina itd.
Barcelona jest ciagle klubem marzen nr 1 mlodych zawodnikow, ale chyba z tendencja spadkowa.
Podatki to kolejny powod - obojetnie ile sie zarabia - oddawanie polowy fiskusowi jest nienormalne, a roznica miedzy HIszapania a Italia jest znaczaca.
13
Konkurs rzutów karnych Chile vs Kolumbia .
https://streamja.com/evMK?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=ios_share_flow_optimization&utm_term=enabled
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
36
Kolumbia wyeliminowana - nie tracąc żadnego gola z gry w tym turnieju .
Yerry Mina - nominacja do najpiękniejszej symulki. https://streamable.com/lmqp0?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=ios_share_flow_optimization&utm_term=enabled
0
@sid666 Polubiłem Vidala, a go nie znosiłem . Tylko nie wiem , dlatego , ze jest u nas, czy dlatego , ze to jednak bardzo spoko gość.
3
I znowu Janek Tomaszewski ma racje:
Nie ma obronionych karnych, tylko ....
;)
0
Te ciekawostki ma jednak dobre.
0
@Piotr,1985 Nistety mala wiedza o nurtach podpowierzchniowych oraz o tym jak sie z nich wydostac.
0
@michal26 On tam sie spalonego doszukal?
1
@nitey Stadion tez niczgo sobie.
0
@michal26 Ladnie wyciaga.
0
Alexis ma smieszny wyraz twarzy.
2
@Kapitan hawk Z Marcelo Salasem siali postrach.
0
@Kajtek77
Trzeba miec nerwy, by takie cos zrobic.
0
@draxidox Hehe, chyba to drugie.
3
Waszym zdaniem najlepsi zawodnicy Kolumbii i Chile w historii?
0
@draxidox Do roboty trzeba wczesniej wyjechac i juz.
0
@Criss18Barca Tak, korki chyba.
7
@Colon A Tobie?
2
@Kapitan hawk Zdarza mi sie, nie tylko tu.
7
@Colon Wpisalem Miss Copa America w wyszukiwarke:
http://media.zenfs.com/en-GB/homerun/uk.goal.com/66d80ba9492ebb2e7947f7e8bd10945d
0
@nwchades Jako ateista moglbys pewnie tam pracowac, bo przeciez wielu ksiezy t to ateisci. Jako ateista militarny, czy jak sie ich nazywa, to pewnie bylyby problemy.
2
@Misugi14 Escobar vs Pinochet ? hmmm
3
Mamy juz miss Copa AMerica? Wczoraj kamerzysta wylapal dosc fajna okularnice. Moze ktos ma to ujecie, to byla druga polowa ;)
1
@Shad A podobno super film.
https://www.filmweb.pl/film/Kie%C5%82-2014-700738