0

58 osob wzeilo udzial w ankiecie - przed meczem CHile.
Argentyna/ Urugwaj wysuwaja sie na prowadzenie wsrod faworytow.
https://www.strawpoll.me/18242028/r

1

@SeeleyBooth To moze byc roznie ;)

1

@MichalZZZ To mile panie zapraszaja na zaplecze, prosze wlozyc kostium.

0

@SeeleyBooth Tylko, czy odpali :)

5

@Chwytliwy Nie chce wiedziec jaka jest promocja za otwarcie u nich konta.

1

@MESSIah16 De Ligt byl przedstawiany jako ktos cholernie dojrzalny na swoj wiek - ale pewnie chodzilo o boisko. De Jong okresil go bardziej jako przemadrzalego niz dojrzalego - ale to tez raczej mialo pewnie w formie zartobliwej uszczypliwosci.
Ma 19 lat i ma prawo/ powinien podejmowac bledne decyzje, bo to zawsze dobra lekcja - ale przeciez nie podejmuje ich sam - bo jest agent, rodzina itd.
Barcelona jest ciagle klubem marzen nr 1 mlodych zawodnikow, ale chyba z tendencja spadkowa.
Podatki to kolejny powod - obojetnie ile sie zarabia - oddawanie polowy fiskusowi jest nienormalne, a roznica miedzy HIszapania a Italia jest znaczaca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

36

Kolumbia wyeliminowana - nie tracąc żadnego gola z gry w tym turnieju .

Yerry Mina - nominacja do najpiękniejszej symulki. https://streamable.com/lmqp0?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=ios_share_flow_optimization&utm_term=enabled

0

@sid666 Polubiłem Vidala, a go nie znosiłem . Tylko nie wiem , dlatego , ze jest u nas, czy dlatego , ze to jednak bardzo spoko gość.

3

I znowu Janek Tomaszewski ma racje:
Nie ma obronionych karnych, tylko ....

;)

0

Te ciekawostki ma jednak dobre.

0

@Piotr,1985 Nistety mala wiedza o nurtach podpowierzchniowych oraz o tym jak sie z nich wydostac.

0

@michal26 On tam sie spalonego doszukal?

1

@nitey Stadion tez niczgo sobie.

0

@michal26 Ladnie wyciaga.

0

Alexis ma smieszny wyraz twarzy.

2

@Kapitan hawk Z Marcelo Salasem siali postrach.

0

@Kajtek77


Trzeba miec nerwy, by takie cos zrobic.

0

@draxidox Hehe, chyba to drugie.

3

Waszym zdaniem najlepsi zawodnicy Kolumbii i Chile w historii?

0

@draxidox Do roboty trzeba wczesniej wyjechac i juz.

0

@Criss18Barca Tak, korki chyba.

7

@Colon A Tobie?

2

@Kapitan hawk Zdarza mi sie, nie tylko tu.

7

0

@nwchades Jako ateista moglbys pewnie tam pracowac, bo przeciez wielu ksiezy t to ateisci. Jako ateista militarny, czy jak sie ich nazywa, to pewnie bylyby problemy.

2

@Misugi14 Escobar vs Pinochet ? hmmm

3

Mamy juz miss Copa AMerica? Wczoraj kamerzysta wylapal dosc fajna okularnice. Moze ktos ma to ujecie, to byla druga polowa ;)

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?