2

@Copernicus nie lubię po prostu wmawiania , ze środowisko naukowe jest jednolite i zawszw ma racje . Nauka żyje sporem. A na pewnych rozwiązaniach da się po prostu trzepać kasę , gdy sie z politykami dogadamy .

2

@sebasek99 @Copernicus Spokojnie, ja tez sie tematem przejmuje, tylko nie jestem taki latwowierny, bo cos jest po angielsku i wyslesz linka i napiszesz "uwaga naukowa religia".
Zawsz staram sie przynajmniej - nie zawzse wychodzi z szerszej perspektywy i kontekstu historycznego.
Naukowcy niektorych ideologii tez nam probowali rozne dziwne rzeczy wmawiac.
Ja wam zazdrosze, ze macie sprecyzowen i niezmienne poglady, ja czesto jestem agnostykiem. w roznych sprawach.

2

@sebasek99 No wlasnie nie. Ja mam inne dane, potem poszukam. Swiat nauki jest jak w wiekszosci spraw podzielony. Gdy nie bylo czlowieka na Ziemi to kto sie przyczynial do zmian klimatycznych?
Oczywiscie zaklad moze kompletnie zanieszysci rzeke, tak, ze ryby bede pylywaly do gory brzuchem.
Problem nie jest tak czarno - bialy jak wszysto zreszta. A agitka podparta nauka to ciagla agitka- wiesz przeciez , ze nauka myli sie non stop - co znie znaczy, ze nie mamy jej ufac. Po prostu jak to wszystkiego trzeba podchodzic zdroworozsadkowo. Jesli rzeczywiscie czlowiek jest za wszystko odpowiedzialny , to jest potrzebny front wszystkich panstw - jak to bedzie wygladalo, kazdy sie domysla.

1

Kyrgios cwaniaczek.


4

@Copernicus Na pewno sa ludzie, ktorzy nie wierza w globalne ocieplenie, ale glowny front sporu przebieg przeciez gdzies indziej - tzn. co tak naprawde jest przyczyna zmian klimatycznych i jak barzdo zalezna jest to od czlowieka i w jakim procencie czlowiek moze temu zaradzic.

0

@Sherem Tak czy tak zyjemy w czasach licytacji, ktore sa podejmowane czy nawet tworzone przez media i social media.

3

2 lipca o 16.10 i 3 lipca o 9.20 TVP Historia wyemituje film "Orłem być", który zawiera orginalny materiał zarejestrowany w czasie pierwszej polskiej wyprawy na Nanda Devi East. 2 lipca 1939 r.uczestnicy stanęli na dziewiczym wtedy szczycie,na 7434 m n.p.m.

1

Gwiazdowski wypowiedzial sie na temat tzw. drukarza.
"Jak wydrukowałem kalendarz – to nie mogę go nie sprzedać klientowi, który mi się nie podoba. To naruszałoby jego godność – do naruszania której nie jestem uprawniony. Jak ktoś chce żebym wydrukował jakieś materiały, sam widok których narusza moją godność – to drukować ich nie muszę."
https://wei.org.pl/article/drukarz-jednak-nie-pojdzie-siedziec/

0

Dzis rocznica srebrengo gola zdobytego przez Grekow w meczu z Czechami. Potem Grecja pokonal w finale Portugalie.

0

0

@Danny Gaucho No wiadomo, ale masz na pewno ulubione i te mniej.

1

Hiszpania U21 i Wlochy U21, prowadza w liczbie zwyciestw. Zwiazek Socjalistycznych Republik Radzieckich na 2 miejscu.
https://i.redd.it/xcmeiu274k731.jpg

0

@Danny Gaucho A jakie alkohole najczesciej pijasz?

0

@zadafcb A za kumplem od NBA nie tesknisz? Kojarzysz kto?

0

@shoZu Gdyba Ronaldinho mialt taki zapal...
...to by mu sie szybko pilka znudzila.

2

Ochoa broni karnego - eksplozja radosci fanow z Meksyku.
https://streamable.com/4z5sc

8

Podobno w Afryce, szczegolnie w Ghanie - radosci nie bylo konca, gdy Suarez przestrzelil karnego - pamietliwy sa.

4

Maszyna i Obikwelu (srebrny medalista z Aten) - trenuja w Portugalii sprinty.


12

0

@Nano22 Dobra perpektywa.

0

@Socjopata kosmos

0

@Pressinho Tak, patrzylem glownie z persp. strzelajacego.
jednak silnego karnego w okienko nie wybronil chyba nikt?

0

@Danny Gaucho Z metra sciety.

3

Björn Borg - to poniekad ojciec nowoczesnego forehandu. Kiedy wszyscy grali tzw. uchwytem kontynentalnym, Borg intuicyjnie i wbrew zaleceniom trenerow przesuwal swoja dlon w kierunku uchwytu semi - western czy nawet western. Tutaj opowiada o tym fenomenie. Dzis kontynentalny uzywany jest np. do serwisu, ale juz nigdy do forhenadu - tam kroluje semi western i western, czasem eastern (Federer) oraz bardzo rzadko - uchwyt hawajski. Björn rowniez jako pierwszy zastosowal tzw zapetlenie podczas uderzenia - nie bylo to zwykle odprowadzenie rakiety do tylu , tylko petla ktora nadaje rakiecie rytmu i niebwalem predkosci tuz przed punktem kontaktu z pilka.


0

@JimMorrisonFCB Trzeba prof Miodka aktywowac.

1

Karne.
Loteria czy jednak wyszkolenie techniczne, instynkt, a przede wszystkich glowa i silna psychika?
Zeby skrocic pytanie, znowu trzeba Tomka cytowac : Nie ma karnych obronionych, tylko zle strzelone.
(?)

0

@JimMorrisonFCB Tak. A jak sie mowi dwureczny, obureczny?

1

@cules100pro Kolega @Terminatorexi12 pil i sie rozleniwil, wiec musialem sam poszukac, jak sie nazywala: Fevernova - Adidas.

3

@Terminatorexi12 David Seaman nie lubi tego.

1

@JimMorrisonFCB Ja zawsze uwielbialem Safina, ale on wiadomo obureczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?