Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Luuke de Jong na celowniku Sevilli.
4
Madagaskar wygral, a i gol ladny.
https://streamable.com/imh2v
1
Mlody fan MU zapytany o ulubionego zawodnika Czerownych Diablow.
https://streamable.com/cf3hn
2
@Mario96w Jak zyc? Za chwile Copa America o 230, a ptoem masz z gorki, tylko sniadanie zjedz na kolacje i wez transport mleka, bo jest najszybszy.
1
@jedrek7000 Pamietam to. DZik.
0
@Ermitano Czasem jest tak, ze nie wszytko co nowe jest lepsze, nie wszytko co stare jest gorsze. Dzis mozna placic za psychologa, a kiedys noszona zalobe i przezywano pierszy rok bez tej osoby, wlasnie dlatego by sie uporac ze strata.
Dla wielu zaloba brzmi jak zabobon, czy cos zasciankowego, ale tak samo jak rozaniec jest niczym inny jak medytacja, tak samo zaloba moze miec zbawienne dzialanie.
1
@Evrile Czesc. Napisz do https://www.fcbarca.com/user/Nou , on jest dobry w te klocki.
0
@kerouac obejrzales?
0
@Ermitano Wlasnie chyba odejscie z tego swiata jest najtrudniejsze dla bliskich, jesli sie takich ma.
Podobno umiera sie dwa razy. Raz, gdy fizycznie odejdziesz z tego swiata, a dwa, gdy ostatnia osoba, ktora cie znalal lub o tobie slyszala wypowie twoje imie.
5
@Kapitan hawk A Ty kilka postow temu nie szukales zamka do rozporka?
0
@DawidekFCB Fajny filmik, taki troche inny.
3
Tomasz Beksinski pisal, ze to jedna ze scen filmowych, dla ktorej warto zyc.
Latwo Cie obrzydzic? Nie ogladaj, ale tak ogolnie to must see dla maniakow kina.
0
@kerouac Ponury Zniwiarz chyba jest innego zdania... (cale 7 minut) i nie lubi glupich Amerykanow.
0
@Danny Gaucho Ja jednak wole melony.
0
@BoRoWieC Po ile takie dechy?
2
@Kapitan hawk A zycie jako smiertelna choroba przenoszona droga plciowa, to tez byl Zanussiego?
0
@TheNekro94 Nie wiem ile masz - tzn lat, nie cm - zalozmy, ze 25 - to jeszcze 25 razy wakacje i nara?
0
@BarcaFanFilip Zbliza sie lipiec, przyjdzie boldupiec?
2
Dla kazdego jest troche inaczej, no i perspektywa zmienia sie z wiekiem, jednak zapytam. Zycie jest za krotkie, za dlugie, w sam raz?
0
Skecz o insynuacji (Nudge, nudge) - po angielsku.
"Panska zona lubi sport, interesuje sie fotografia..."
Ma ktos to w naszym jezyku?
5
Fotki z Cape Verde. (nie, nie ma mnie tam)
https://i.dailymail.co.uk/1s/2019/02/23/14/10181314-6737167-image-a-1_1550931026392.jpg
https://www.holidayhypermarket.co.uk/hype/wp-content/uploads/2015/09/Cape-Verde-1700388471.jpg
0
@Kapitan hawk Iluminacji juz dawno nie ogladalem.
0
@krzychu1526 Ja Cie dorwe! Moja mlodsza siostra opowiadala mi o jakims fajnym gostku, ktory byl nie tylko fajny, ale i rodzinny, bo gdy tylko wujek zadzwonil i potrzebowal pomocy, to on od razu do niego pojechal.
0
@Kapitan hawk Zaczalem ogladac, ale bylem tak padniety, ze zasnalem, potem sie budzilem, ona chyba juz cpala i znowu zasnalem. Dosc mocny film
0
@ksobi Slyszalem, ze Rakitic tak robi. :)
0
@salandrill2 NIgdy nie myslalem o tym, jak o lifehacku, ale w sumie. To jest dramat ile kupuje, gdy wchodze glodny.
0
Macie swoje ulubione, najlepiej wymyslone samemu, triki ulatwiajace zycie, tzw. lifehacki?
@Chwytliwy @Danny Gaucho licze na kreatywne odp.
1
@Forza_Juve Ja tez nie, ale wlasnie...
0
@Encore Brazzers graja?
0
@Encore dotrwacie?