2

Na pewno duzo racji ma.

0

"Pojawia sie strach. Messi patrzy na swoje buty, a reszta na niego z nadzieja...."

Lepsze niz ta cala Gra o Tron :)

0

"Streapsearch" droga przemytnika. Teledysk Faith no More.

F for Fake.

8

Wiem o co Ci chodzi, ale to nie jest realny swiat pilki. Realia sa takie, ze zawsze ktos jest pod forma, ktos ma kontuzje i na to trzeba miec plan B.
Moim zdaniem tez bylismy glownym faworytem (razem z City) do wygrania LM, niestety na Anfield zagalisym tylko 45 minut, potem nas nie bylo.

0

Obejrzę , to opowiem . Ostatnio znowu manipulowali przy Konfederacji , ale juz nawet nie chce sie pisac o tym - no i pewvie na to liczą

0

Jerzy Urban, to Ty?

0

Mówisz, ze w takim dokumencie tez będzie manipulka?

1

We wtorek 21 maja o godz. 23.00 w TVP 2 w ramach cyklu “Świat bez fikcji”odbędzie się premiera telewizyjna reportażu “Być kobietą w Himalajach” w reż. Elizy Kubarskiej http://ow.ly/MqfW30oMkai

3

Szukamy muzykow, ktorzy z powodzeniem grali w kilku znanych kapelach lub/i solo. Kto Wam jeszcze przychodzi do glowy?

#Eric Clapton
Derek and the Dominos, the Yardbirds, John Mayall and the Bluesbreakers, Blind Faith, The Band,

#Robert Fripp
King Crimson, Sunday All Over the World, Brian Eno, Peter Gabriel, David Sylvian, League of Gentelmen, Andy Summers, Steve Roach

#Mike Patton
Faith no More, Fantomas, Tomahawk, Mr. Bungle, John Zorn, Peeping Tom,

#Ryszard Tymon Tymanski
Milosc, Kury, Czan, Transistors, Czan, Maslo

#Phil Anselmo
Pantera, Down, Superjoint

#Johnny Marr
The Smiths, Electronic, The THe, Modest Mouse

#Chris Cornell
Soundgarden, Audioslave, Temple of the Dog,

#Paul McCartney
The Beatles, Wings,

#Damon Albarn
Blur, Gorillaz, The Good, the Bad and & Queen,

#Ritchie Blackmore
Deep Purple, Rainbow, Blackmore's NIght

#Jimmi Page
Led Zeppelin, The Yardbirds, Coverdale/Page

#Ronnie James Dio
Dio, Rainbow, Black Sabbath, Heaven & Eearth,

#Dave Grohl
Foo Fighters, Nirvana, Them Crooked Vultures, Queens of the Stone Age,

#Jack Whist
The White Stripes, The Raconteurs, The Dead Weather

#Kim Deal
Pixies, The Breeders,

#Josh Homme,
Queens of the Stone Age, Them Crooked Vultures, Eagles of Death Metal

#Vivian Campbell
Dio, Whitesnake, Deff Leppard

#Pepper Keenan
Down, Corrosion of Conformity

#Scott Weiland
Stone Temple Pilots, Velvet Revolver

1

„Ogniu krocz za mną, Twin Peaks” cover Fantomasa.

0

Tifo Football, tym razem krotka historia transferow.

5

Futsal.
Nie wnerwiaj Tottiego.

0

Ja tez nie wiem.

1

Fakt, ze to jego glowny minus, te symulki, dyskusje. Normalnie nie toleruje takiego zachowania, a u niego oko jednak przymykam.

1

Dokladnie. Ja tam zawsze bylem i bede jego fanem.

1

Nie wiem dokladnie czy chodzi o setki czy cos kolo tego. Duze szanse zamarnowane w La Liga. Krol jest jeden.
https://preview.redd.it/morosr1ddcz21.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=403ee79d487b9b8eb53b6b9e8141cc63bb3c7982

0

SPOJLER Gra o Tron.

Przewodnik po smierciach w formie piktogramow.
https://data.whicdn.com/images/244980278/large.jpg

ps. Zna wiele pojedynczych scen np. ta z Oberynem vel Agentem Pena. Troche malo tych rysunkow prawda?

0

SPOJLER.



Ten karzel przezyl?
Zakonczenie jest inne niz w ksiazce, czy sie myle?
A ten facet, ktory rozwali glowe atrowi, ktore gral agenta Pene w Narcosie, ten duzy, co z nim sie stalo?

0

To dzis był ostatni odcinek ?

0

Ogólnie do 5tego odcinka dużo gorszy jest. zobaczymy jak dalej .

0

Uwielbiam Johna Turturro, ale serialu nie znam.

1

Henry Mancini "Szarada". Nutka, ktora pasuje do wielu scen w serialach.
[Zobacz link:



A tutaj przerobka w wykonaniu Fantomasa (wokalista z Faith no More) [Zobacz link:


Polecam ich plyte z wariacjami na temat muzyki filmowej.
The Godfather 2:45
Der Golem 2:37
Experiment In Terror 2:39
One Step Beyond 2:57
Night Of The Hunter (Remix) 0:57
Cape Fear 1:47
Rosemary's Baby 3:19
The Devil Rides Out (Remix) 1:37
Spider Baby 2:25
The Omen (Ave Satani) 1:48
Henry: Portrait Of A Serial Killer 3:07
Vendetta 1:58
Untitled 0:03
Investigation Of A Citizen Above Suspicion 3:59
Twin Peaks: Fire Walk With Me 3:27
Charade

0

Zaczalem go kiedys ogladac, Moze wroce. 2 sezony widzialem.

0

Sprecyzowac? Mialbym ochote na cos gdzie mozna wykluczyc spiski i strzelaniny, bo mi sie ostatnio przjadlo. Jakis dobry obyczajowy ? (Przystanek Alaska to jeden z moich ulubionych seriali)

0

to chyba mamy podobny gust. Fargo dla mnie piersza liga.

1

Przepraszam el Patron.

0

Czujni jestescie!

0

A co polecasz (oporcz tego)?

0

A Narcos Mexico widziales?

0

Ja tez uwazam, ze Nacos moze nie jest wybirny, ale bardzo, bardzo dobry. Szukam wlasnie kogos, kto mi powie, ze jesli w tym serialu nic sie nie zmieni, to po prostu strata czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?