Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Na pewno duzo racji ma.
0
"Pojawia sie strach. Messi patrzy na swoje buty, a reszta na niego z nadzieja...."
Lepsze niz ta cala Gra o Tron :)
0
"Streapsearch" droga przemytnika. Teledysk Faith no More.
F for Fake.
8
Wiem o co Ci chodzi, ale to nie jest realny swiat pilki. Realia sa takie, ze zawsze ktos jest pod forma, ktos ma kontuzje i na to trzeba miec plan B.
Moim zdaniem tez bylismy glownym faworytem (razem z City) do wygrania LM, niestety na Anfield zagalisym tylko 45 minut, potem nas nie bylo.
0
Obejrzę , to opowiem . Ostatnio znowu manipulowali przy Konfederacji , ale juz nawet nie chce sie pisac o tym - no i pewvie na to liczą
0
Jerzy Urban, to Ty?
0
Mówisz, ze w takim dokumencie tez będzie manipulka?
1
We wtorek 21 maja o godz. 23.00 w TVP 2 w ramach cyklu “Świat bez fikcji”odbędzie się premiera telewizyjna reportażu “Być kobietą w Himalajach” w reż. Elizy Kubarskiej http://ow.ly/MqfW30oMkai
3
Szukamy muzykow, ktorzy z powodzeniem grali w kilku znanych kapelach lub/i solo. Kto Wam jeszcze przychodzi do glowy?
#Eric Clapton
Derek and the Dominos, the Yardbirds, John Mayall and the Bluesbreakers, Blind Faith, The Band,
#Robert Fripp
King Crimson, Sunday All Over the World, Brian Eno, Peter Gabriel, David Sylvian, League of Gentelmen, Andy Summers, Steve Roach
#Mike Patton
Faith no More, Fantomas, Tomahawk, Mr. Bungle, John Zorn, Peeping Tom,
#Ryszard Tymon Tymanski
Milosc, Kury, Czan, Transistors, Czan, Maslo
#Phil Anselmo
Pantera, Down, Superjoint
#Johnny Marr
The Smiths, Electronic, The THe, Modest Mouse
#Chris Cornell
Soundgarden, Audioslave, Temple of the Dog,
#Paul McCartney
The Beatles, Wings,
#Damon Albarn
Blur, Gorillaz, The Good, the Bad and & Queen,
#Ritchie Blackmore
Deep Purple, Rainbow, Blackmore's NIght
#Jimmi Page
Led Zeppelin, The Yardbirds, Coverdale/Page
#Ronnie James Dio
Dio, Rainbow, Black Sabbath, Heaven & Eearth,
#Dave Grohl
Foo Fighters, Nirvana, Them Crooked Vultures, Queens of the Stone Age,
#Jack Whist
The White Stripes, The Raconteurs, The Dead Weather
#Kim Deal
Pixies, The Breeders,
#Josh Homme,
Queens of the Stone Age, Them Crooked Vultures, Eagles of Death Metal
#Vivian Campbell
Dio, Whitesnake, Deff Leppard
#Pepper Keenan
Down, Corrosion of Conformity
#Scott Weiland
Stone Temple Pilots, Velvet Revolver
1
„Ogniu krocz za mną, Twin Peaks” cover Fantomasa.
0
Tifo Football, tym razem krotka historia transferow.
5
Futsal.
Nie wnerwiaj Tottiego.
0
Ja tez nie wiem.
1
Fakt, ze to jego glowny minus, te symulki, dyskusje. Normalnie nie toleruje takiego zachowania, a u niego oko jednak przymykam.
1
Dokladnie. Ja tam zawsze bylem i bede jego fanem.
1
Nie wiem dokladnie czy chodzi o setki czy cos kolo tego. Duze szanse zamarnowane w La Liga. Krol jest jeden.
https://preview.redd.it/morosr1ddcz21.png?width=640&crop=smart&auto=webp&s=403ee79d487b9b8eb53b6b9e8141cc63bb3c7982
0
SPOJLER Gra o Tron.
Przewodnik po smierciach w formie piktogramow.
https://data.whicdn.com/images/244980278/large.jpg
ps. Zna wiele pojedynczych scen np. ta z Oberynem vel Agentem Pena. Troche malo tych rysunkow prawda?
0
SPOJLER.
Ten karzel przezyl?
Zakonczenie jest inne niz w ksiazce, czy sie myle?
A ten facet, ktory rozwali glowe atrowi, ktore gral agenta Pene w Narcosie, ten duzy, co z nim sie stalo?
0
To dzis był ostatni odcinek ?
0
Ogólnie do 5tego odcinka dużo gorszy jest. zobaczymy jak dalej .
0
Uwielbiam Johna Turturro, ale serialu nie znam.
1
Henry Mancini "Szarada". Nutka, ktora pasuje do wielu scen w serialach.
[Zobacz link:
A tutaj przerobka w wykonaniu Fantomasa (wokalista z Faith no More) [Zobacz link:
Polecam ich plyte z wariacjami na temat muzyki filmowej.
The Godfather 2:45
Der Golem 2:37
Experiment In Terror 2:39
One Step Beyond 2:57
Night Of The Hunter (Remix) 0:57
Cape Fear 1:47
Rosemary's Baby 3:19
The Devil Rides Out (Remix) 1:37
Spider Baby 2:25
The Omen (Ave Satani) 1:48
Henry: Portrait Of A Serial Killer 3:07
Vendetta 1:58
Untitled 0:03
Investigation Of A Citizen Above Suspicion 3:59
Twin Peaks: Fire Walk With Me 3:27
Charade
0
Zaczalem go kiedys ogladac, Moze wroce. 2 sezony widzialem.
0
Sprecyzowac? Mialbym ochote na cos gdzie mozna wykluczyc spiski i strzelaniny, bo mi sie ostatnio przjadlo. Jakis dobry obyczajowy ? (Przystanek Alaska to jeden z moich ulubionych seriali)
0
to chyba mamy podobny gust. Fargo dla mnie piersza liga.
1
Przepraszam el Patron.
0
Czujni jestescie!
0
A co polecasz (oporcz tego)?
0
A Narcos Mexico widziales?
0
Ja tez uwazam, ze Nacos moze nie jest wybirny, ale bardzo, bardzo dobry. Szukam wlasnie kogos, kto mi powie, ze jesli w tym serialu nic sie nie zmieni, to po prostu strata czasu.