2

Szybko przetlumacze.
Barcelona jest gotowa zaakceptować sprzedaż Cillessena Benfice za skromną sumę 8,5 miliona euro, jeśli oznacza to, że strona katalońska otrzyma preferencyjne opcje dla młodych gwiazd Benfiki Jota (lewy skrzydłowy, 20) i Florentino (pomocnik, 19). [rekord przez md] @barcacentre

-Jeśli Barça nie wygra finału Copa del Rey przeciwko Walencji, może to bardzo dobrze doprowadzić do zwolnienia Valverde'a. [el chiringuito] @barcacentre

-Borussia Mönchengladbach wykazała zainteresowanie lewy obrońca Barcelony B, Juan Miranda. Gracz zaakceptuje przeniesienie do niemieckiego klubu, o ile nie jest wypożyczony. Jest gotów udać się na stałe lub za pomocą Barçy z opcją odkupu. [@sinconcesiones]

0

Tak, tylko, ze miesiac probny bedzie podobno dla kazdego.

0

Martin Freeman w teledysku Faith no More "I Stated a Joke".

0

Jak widac opcja : odpowiedz wszystkim, bylaby bardzo fajna.

0

Nigdy nie jest grozna? No pare razy wygrali. Z tego co pamietam ARG, URU, a potem Brazylia.

0

Podobno jakis styl retro ma byc. ;)

0

Tak, tak :) Pozdrow.

0

Zona znowu wyrzucala przypadkowo Colona do smieci? :)

0

Sadzac po Waszych komentarzach, jest zdecydowany faworyt do wygrania Copa America.
Ankieta. https://strawpoll.com/3sddarw6

0

A nie widzialem,

0

Kadra Argentyny- byl tu link, ale ten temat jest na stronie glownej wiec zostaje tylko komentarz do niego:
Ciagle drugi...

[Zobacz link:

target="_blank" rel="nofollow">[Zobacz link:
]

1

4

Takie bramki w 5tej lidze norweskiej.

1

Ciekawe wlasnie dlaczgo takie pomylki zdarzaj sie na niekorzyc partii typu Konfederacja.

0

Haha XD. No dokladnie tak samo jak ogromny koncern, ktory ma armie prawnikow mowi malemu przedsiebiorcy - przeciez jest wolny rynek, no skoro nie mozesz sie utzrymac.. to pech.
No skoro tak postrzegasz swiat, to tylko zazdroscic.

ps. zeby to byl jeden przypadek takiej "pomylki"

1

Nie nie, na Konfederacje nie ma atakow lub ostracyzmu . wzsystko spiski i wymysly :)

1

Tutaj jeszcze jedna bardzo dobra jego plyta pt. Power Spot.

1

Ciezko sie opisuje muzyke, ale czasem jest bardzo ciezko. Muza na nocne rozkminki. Caly album bardzo fajny.
Brian Eno Joh Hassel - Fourth World. Possible Music - Ba-Benzele.

1

Ale to Koulibaly wyczyscil.

4

Wez miesiac probny premium i zobaczysz jak fajnie jest bez odwiezania. Wszystko push.

1

:)

11

0

Z metra na pustaka.
Bylo napisane tam: Big chances.

0

A tak, jakas -ezja. Dzieki.

0

Rok 2009, koncert FnM. Mike Patton dedykuje utwor Caralho Voador - Christiano Ronaldo.
Chyba troche inronicznie, ale pewnosci nie mam. Moze ktos rozkmini.



They all know me by my car
They all know I'm gone, but not how far
I'm heading straight down 101
I'm going to go and get me some

My lips are moving but there's no sound
Someday somebody's gonna get run down
Gonna get run down

Eu não posso dirigir
E agora aparece
Meu dedo enterrado
No meu nariz

0

Slyszalem, ze on widzi muzyke w barwach, zapomnialem, jak sie ten fenomen nazywa.

1

Tez jestem zawiedziony LM, bylem przekonany, ze wygramy.
Czasem perspektywa zmienia troche podejscie. Caly czas jestesmy jednym z najwiekszych, najbardziej popularnych i rozpoznawalnych klubow na swiecie. Ktos, kto kibicuje jakiejs malej druzynie cieszy sie z kazdej bramki. Nam nie starczaja 2 tytuly.

1

Faith No More & Boo-Yaa T.R.I.B.E. - Another Body Murdered

0

Nie zawsze chodzi o charyzme. Glosne psy tez maja charyzme, ale na szczekaniu sie konczy.
Legendy trenerki jak Lobanowski nie mieli zupelnie charyzmy, ale mieli wplyw na zawodnikow, przekaz. Nie jest wazne jak, wazne by przekazl dotarl.
Lucho nie zabraklo jej przeciez w rewanzu LM?

0

:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?