Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wczoraj nocna sesja w Paryzu, wszyscy zmeczeni - realizotor tez, bo przez moment pokazal Rubleva jako reprezantanta Hiszpanii, a Tsitsipasa jako Niemca.
To za kim jestescie? Ja licze, ze grecki Bog jednak odpadnie z ruska maszyna. To powtorka final z Hamburga, a Nadal chce sie odgrac Schwartzmanowi za Rzym.
3
@Yosemite pieknie ulozona stopa
15
1
@Chakalaka ebany rak
2
@Yosemite dobry był
3
https://x.com/not_imran/status/1313608211531001856
---
https://www.reddit.com/r/tennis/comments/j6lv1m/jannik_the_mannik_inventing_tennis/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf">https://www.reddit.com/r/tennis/comments/j6lv1m/jannik_the_mannik_inventing_tennis/?utm_source=share&utm_medium=ios_app&utm_name=iossmf
0
@AV0CAD0 Ja chyba na temat jednostajnosci nie moge sie wypowiadac, bo jednym z moich ulubionych gatunkow jest ambient, gdzie utwory czesto trawaja powyzej 20, 30 minut, sa bardzo jednostajne i bez melodii.
Moze rowniez Tobie chodzi o image Nirvany - byl on bardzo silny.
6
Bombardowanie Nadala
1
@Encore ale w ostatnim gemie Rafa plomby z forehandu rozdawał
1
@Encore @michal26 a Sinner jakie bomby walił
2
Matko ..... Nadal
0
@Barca_Big_Moment byłoby ciekawie
0
@Barca_Big_Moment Rafa jak koń jakiś - Björn Borg na sterydach
Zabić go musisz by zdobyć punkty
2
@budel17 @Encore @JimMorrisonFCB nie zostawiajcie mnie
0
@Encore 2:11 !!!
0
@Encore tak
Rafa chyba kiedys powiedzial, ze ktos sie w meczu wkurza, ten nad meczem traci kontrole.
0
"no trafil, ale tutaj juz kontroli nie bylo" ;)
0
@Encore Nadala juz 2 razy dzis lekko poirytowanego widzialem, a to mu sie rzadko zdarza.
0
@Encore tak.
1
Sinner lobuje sobie na topspinie Nadala. Bajka
3
13 stopni w Paryzu - odczuwalne 11. Grozna pogoda na teniola.
0
@Encore ale bedzie mial chlopa wspomnienia. O polnocy w Paryzu...
0
@jacobFCB nie sluchalem. Strasznie na bakier z nowosciami
1
@jacobFCB @budel17 na meczach Federera bywal czesto wokalista BUsh - Gavin cos tam - tez chyba niezle gral
Skad oni sie w ogole znaja.
@budel17 jesli chodzi o styl gry - to jeden z najpeikniejszych w historii
0
@kamilo0066 gdyby wygral pierwszego to kto wie, a tak to jednak chyba Rafa w trzech. Ale poczkajmy.
0
@Encore mam wrazenie ze Nadal w myslach "kurna, ale mlody napierda...."
0
@jacobFCB ja nie lubie obu (nigdy nie lubilem), ale chce by grali wiecznie.
1
@budel17 myslalem, ze jednak domknie przy swoim serwisie.
2
Imponujaco Sinner, mimo porazki w tiebraku pierwszego seta.
0
@budel17 a to pewnie tak.