0

Wczoraj nocna sesja w Paryzu, wszyscy zmeczeni - realizotor tez, bo przez moment pokazal Rubleva jako reprezantanta Hiszpanii, a Tsitsipasa jako Niemca.
To za kim jestescie? Ja licze, ze grecki Bog jednak odpadnie z ruska maszyna. To powtorka final z Hamburga, a Nadal chce sie odgrac Schwartzmanowi za Rzym.

3

@Yosemite pieknie ulozona stopa

15

1

@Chakalaka ebany rak

2

@Yosemite dobry był

0

@AV0CAD0 Ja chyba na temat jednostajnosci nie moge sie wypowiadac, bo jednym z moich ulubionych gatunkow jest ambient, gdzie utwory czesto trawaja powyzej 20, 30 minut, sa bardzo jednostajne i bez melodii.
Moze rowniez Tobie chodzi o image Nirvany - byl on bardzo silny.

6

Bombardowanie Nadala


1

@Encore ale w ostatnim gemie Rafa plomby z forehandu rozdawał

1

@Encore @michal26 a Sinner jakie bomby walił

2

Matko ..... Nadal

0

@Barca_Big_Moment byłoby ciekawie

0

@Barca_Big_Moment Rafa jak koń jakiś - Björn Borg na sterydach
Zabić go musisz by zdobyć punkty

2

@budel17 @Encore @JimMorrisonFCB nie zostawiajcie mnie

0

@Encore 2:11 !!!

0

@Encore tak
Rafa chyba kiedys powiedzial, ze ktos sie w meczu wkurza, ten nad meczem traci kontrole.

0

"no trafil, ale tutaj juz kontroli nie bylo" ;)

0

@Encore Nadala juz 2 razy dzis lekko poirytowanego widzialem, a to mu sie rzadko zdarza.

0

@Encore tak.

1

Sinner lobuje sobie na topspinie Nadala. Bajka

3

13 stopni w Paryzu - odczuwalne 11. Grozna pogoda na teniola.

0

@Encore ale bedzie mial chlopa wspomnienia. O polnocy w Paryzu...

0

@jacobFCB nie sluchalem. Strasznie na bakier z nowosciami

1

@jacobFCB @budel17 na meczach Federera bywal czesto wokalista BUsh - Gavin cos tam - tez chyba niezle gral
Skad oni sie w ogole znaja.
@budel17 jesli chodzi o styl gry - to jeden z najpeikniejszych w historii

0

@kamilo0066 gdyby wygral pierwszego to kto wie, a tak to jednak chyba Rafa w trzech. Ale poczkajmy.

0

@Encore mam wrazenie ze Nadal w myslach "kurna, ale mlody napierda...."

0

@jacobFCB ja nie lubie obu (nigdy nie lubilem), ale chce by grali wiecznie.

1

@budel17 myslalem, ze jednak domknie przy swoim serwisie.

2

Imponujaco Sinner, mimo porazki w tiebraku pierwszego seta.

0

@budel17 a to pewnie tak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?