0

no i nie domyka tego seta Sinner przy swoim serwisie. szkoda

0

@budel17 powiem Tobie, ze nie wiem.

0

ale nie takie skorty na Rafe, nie takie

2

@Encore wow, a juz mysleem, ze beddzie zalowal tej stosunkowo latwej pilkin przy 30-40

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore petarda

1

41 minut (a set nadal trwa) z Nadalem na korcie ziemnym, to juz niezly wyczyn.

0

@JimMorrisonFCB a ten jego przeciwnik dobry?

0

@JimMorrisonFCB troche mam takie uczucie jakbym ogladal wieczorna sesje na Flushing

1

@kamiVeB US/French
Austra/Wimbl

0

@kazbychu o kurde, ja nie slyszalem. przykre bardzo

4

Iga z Nadalem nie bedzie miala latwo.

0

@kuz Dylematu 5.

0

@kuz a nie Desta?

0

@PrinceDamon dlatego stop dyktaturze kobiet! nie daj sie facet

3

@kuz ja z dziadkiem ogladalem, zawsze jedlismy w czasie meczu cukierki Werthers original

0

@PrinceDamon ale super Toba pogrywa, im dalej w las tym lepiej.

3

Iga gra takim tenisowym dinozaurem - czyli wymierajaca firma Prince.
Prince Textreme Tour 100.

0

To te legginsy Ige spinaja, wczesniej bez nich wygrywala.

4

Panowie na luzie przy siatce gratulacje. Brawo

0

meczowa ....... jedna wystarczyla

1

0- 40 .

2

Piekny ten meczyk

1

@Yosemite swietny

1

@Szicek10 ale to trafil przed chwila

0

@fracek13 .tak

0

To co drugi tajbrek?

0

@JimMorrisonFCB Ogolnie taki niewygodny przeciwnik tez Argentyczyk.

1

@Hushovt Dziekuje za pamiec. Odplace sie w bitcoinach albo ethereum.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?