Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i nie domyka tego seta Sinner przy swoim serwisie. szkoda
0
@budel17 powiem Tobie, ze nie wiem.
0
ale nie takie skorty na Rafe, nie takie
2
@Encore wow, a juz mysleem, ze beddzie zalowal tej stosunkowo latwej pilkin przy 30-40
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore petarda
1
41 minut (a set nadal trwa) z Nadalem na korcie ziemnym, to juz niezly wyczyn.
0
@JimMorrisonFCB a ten jego przeciwnik dobry?
0
@JimMorrisonFCB troche mam takie uczucie jakbym ogladal wieczorna sesje na Flushing
1
@kamiVeB US/French
Austra/Wimbl
0
@kazbychu o kurde, ja nie slyszalem. przykre bardzo
4
Iga z Nadalem nie bedzie miala latwo.
0
@kuz Dylematu 5.
0
@kuz a nie Desta?
0
@PrinceDamon dlatego stop dyktaturze kobiet! nie daj sie facet
3
@kuz ja z dziadkiem ogladalem, zawsze jedlismy w czasie meczu cukierki Werthers original
0
@PrinceDamon ale super Toba pogrywa, im dalej w las tym lepiej.
3
Iga gra takim tenisowym dinozaurem - czyli wymierajaca firma Prince.
Prince Textreme Tour 100.
0
To te legginsy Ige spinaja, wczesniej bez nich wygrywala.
4
Panowie na luzie przy siatce gratulacje. Brawo
0
meczowa ....... jedna wystarczyla
1
0- 40 .
0
Clyde "the Glide" Drexler?
https://preview.redd.it/fn7ngnewkir51.jpg?width=960&crop=smart&auto=webp&s=9bd08ce4e303e981d26efae5afa71a079422493b
2
Piekny ten meczyk
1
@Yosemite swietny
1
@Szicek10 ale to trafil przed chwila
0
@fracek13 .tak
0
To co drugi tajbrek?
0
@JimMorrisonFCB Ogolnie taki niewygodny przeciwnik tez Argentyczyk.
1
@Hushovt Dziekuje za pamiec. Odplace sie w bitcoinach albo ethereum.