1

6

Plata o plomo!


0

@MesQueUnClub_87 a jesli chodzi o nostalgie, to faktycznie.

0

@MesQueUnClub_87 Ja nie lubie Lindy w tych "twardych filmach". Slabo moim zdaniem gra. Kultowo, ale slabo. W innych to zupelnie dobry aktor.

1

@kerouac bardzo lubie, ale tylko te dobre :D . Big Bang moge ciagle ogladac albo Pociag.
@MesQueUnClub_87 Krolla ostatnio ogladalem - totalnie nie przetrwal proby czasu, az boje sie wlaczyc Psow :)

1

@Yosemite mial ten przegląd .
Jeden z najlepszych meczów MS z jego udziałem - Rumunia Argentyna

7

@BarcaInfo Thx
Morda mi się do tego sama śmieje :)

3

Dembele oklaskujacy w maseczce schodzacego Rakitca. Ma ktos to?

3

@mr_robot 2gi jest swietny. Ogladaj. Spac mozesz potem.

0

@Barca_Big_Moment Tak moze byc, ze Sinner bedzie tym, ktory Rafie najwiecej napsul.

1

@Barca_Big_Moment Ja mam nadzieje, ze ARG to (RG) wygra. Jednak raczej tak nie bedzie.

0

@Szicek10 no widzisz. Ty Genie, a ja Danielle, ale na podwojna randke sie nie pisze.

0

@Encore Szkoda, ze Danielle Collins odpadla. Dosc ladna kobita.

0

0

@LuisSalvano Holandie ogladales moze? Zaraz sobie skrot odpale, ale wiadomo, ze skrot to skrot.

1

Jaki (na perkusji)
Okra, Can - krautrock
"Ege Bamyasi"


0

@Encore wkurzal mnie z tym popedzaniem dzieciakow. Grek vs Serb i Hiszpan vs Argentyczyk. Bedzie sie dzialo

1

@Tomo1989 wydzieral sie na dzieciaka. tzn poganial

2

Djokovic przestan mi BallBoya przesladowac cycu jeden

0

@kamilo0066 chyba ta kontuzja

0

@VenoM no właśnie

0

@kamilo0066 myślałem. Że po rebreaku Novak to skończy

0

@kamilo0066 to liniowy musi uważać

0

@kamilo0066 juz w US Open muss się z nim źle grało .

0

@PrinceDamon Jakuba ?

0

@Maciek069 ale gdzie , nie był na spalonym

0

Ale ten Rublev dzis slabiutki.

0

Co ten Rubliov?

2

@Yosemite legenda Afryki, ośmieszał Koemana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?