Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czy te memy wyjda z mody? Finlandia
https://pbs.twimg.com/media/EjwEnQgXYAY7j4d?format=png&name=900x900
0
@TheNekro94 https://i.ytimg.com/vi/cpqeOCFsxJA/maxresdefault.jpg
6
Plata o plomo!
0
@MesQueUnClub_87 a jesli chodzi o nostalgie, to faktycznie.
0
@MesQueUnClub_87 Ja nie lubie Lindy w tych "twardych filmach". Slabo moim zdaniem gra. Kultowo, ale slabo. W innych to zupelnie dobry aktor.
1
@kerouac bardzo lubie, ale tylko te dobre :D . Big Bang moge ciagle ogladac albo Pociag.
@MesQueUnClub_87 Krolla ostatnio ogladalem - totalnie nie przetrwal proby czasu, az boje sie wlaczyc Psow :)
1
@Yosemite mial ten przegląd .
Jeden z najlepszych meczów MS z jego udziałem - Rumunia Argentyna
7
@BarcaInfo Thx
Morda mi się do tego sama śmieje :)
3
Dembele oklaskujacy w maseczce schodzacego Rakitca. Ma ktos to?
3
@mr_robot 2gi jest swietny. Ogladaj. Spac mozesz potem.
0
@Barca_Big_Moment Tak moze byc, ze Sinner bedzie tym, ktory Rafie najwiecej napsul.
1
@Barca_Big_Moment Ja mam nadzieje, ze ARG to (RG) wygra. Jednak raczej tak nie bedzie.
0
@Szicek10 no widzisz. Ty Genie, a ja Danielle, ale na podwojna randke sie nie pisze.
0
@Encore Szkoda, ze Danielle Collins odpadla. Dosc ladna kobita.
0
@AmigoBlancos @dominik127pl o Des(t)cie?
0
@LuisSalvano Holandie ogladales moze? Zaraz sobie skrot odpale, ale wiadomo, ze skrot to skrot.
1
Jaki (na perkusji)
Okra, Can - krautrock
"Ege Bamyasi"
0
@Encore wkurzal mnie z tym popedzaniem dzieciakow. Grek vs Serb i Hiszpan vs Argentyczyk. Bedzie sie dzialo
1
@Tomo1989 wydzieral sie na dzieciaka. tzn poganial
2
Djokovic przestan mi BallBoya przesladowac cycu jeden
0
@kamilo0066 chyba ta kontuzja
0
@VenoM no właśnie
0
@kamilo0066 myślałem. Że po rebreaku Novak to skończy
0
@kamilo0066 to liniowy musi uważać
0
@kamilo0066 juz w US Open muss się z nim źle grało .
0
@PrinceDamon Jakuba ?
0
@Maciek069 ale gdzie , nie był na spalonym
0
Ale ten Rublev dzis slabiutki.
0
Co ten Rubliov?
2
@Yosemite legenda Afryki, ośmieszał Koemana