15

1

@karci0 ostatnio byl tam ten Niemiec.
https://i.redd.it/yqfl6lg4kgr51.png

0

@Transu96 i co?

1

@AV0CAD0 Ja ich bardzo lubie, ale z tej calej ekipy (nazywam ja Seattle) slucham ich najrzadziej. Akurat to pozyczania od innych wykonawcow sie przyzwyczailem - to zupelnie normalne w srodkowisku muzycznym. Led Zeppelini tez to robili. Chyba kazdy to robil, nie ma w tym niczego zlego - no chyba, ze sie klamie, ze sie dany utowr skomponowalo, a w rzeczywistosci zrobil to ktos inny.
Alice in CHains (Mad Season), Soundgarden, Stone Temple Pilots, Pearl Jam (TEmple of the Dog), Melvins, a potem Screeming Trees i Nirvana

edit wlasnie widze, ze @sebasek99 tez pisze o czeroani z innych.
jest masa przykladow, wielu muzykow czuje sie nawet zaszczyconych, ze inny od nich podbieraja.
Obrazki z Wystawy Musogrskiego i Emerson Lake Palmer, ale Type o Negative czerpiacy z Beatlesow, Massive Attack z Mahavishnu Orchestra... itd

0

@domin682 to jego piersze slowa gdy wejdzie do biura.

0

Sportowcy, ktorzy miewaja zabawny wyraz twarzy. Dembele, Djokovic, CR7. Kogo dodacie?

0

@Kettger Musi sie spiac Dunczyk. I to mocno.

0

@LucaBrasi ten Kętrzyński taki fajny kwaskowy Jak Kielecki?

1

@Yosemite dobry :)

0

@Chinaski przeszedłeś?
1200 to już niezły sprzęt

0

Fajna muza z gry komputerowej Fury of The Furries (potocznie Futrzaki)


3

@Yosemite dzikus

1

@Yosemite prawdziwy dynamit. Da radę.

0

@SeeleyBooth ktos widział ?

0

@kazbychu hehe .

0

@jacobFCB @damianex10 dokladnie.
lubie tam sobie poczytac

0

"Takze ozaj nikto nepride na hrot ? To je peckove planovanie sezony toto...budeme jediny velkoklub v europe bez poriadneho hrotoveho utocnika"
- Griezmann, Braithwaite. Môj typ je taký, že do Decembra zistia, že bola chyba si nechávať Griezmanna a Braithwaiteho budú v januári predávať, aby kúpili Depaya

1

Kilka minut zostalo, kto ma ochote potanczyc?


3


LAND - Tomasz Mreńca (a film by ovors)
@Ermitano @FearTheBeard i inni, ktorzy lubia "szare" klimaty.

0

@Yosemite swietnie, ze tam chociaz przez moment na to Leeds liczylem.

0

@YoNoEntiendoNada no wlasnie sobie dolozylem troche olowiu (Plata O Plomo) na godzinie 3 i 9 i pieknie mi sie smiga. A mam starego Ezona. ktory teraz wazy kolo 320 ze wszystkim.
Tego Vcora ma kumpel to moze sopie wypozccze.

a jakie Yonexy tak od roku 2015 do teraz uwazasz za ciekawe , a jakie nietrafione?

ps. gralem ostatnio Bladem , ktory mial cieniutka rame i tez mail z 325 g z naciagiem i owijka i tez bylo swietne czucie i sila.

1

@Yosemite typowego number one nie mam, ale na pewno w topie Przystanek Alaska, Star Trek, Better Call Saul / BB, Fargo

0

@Yosemite ostatnio pisalem, ze dalem Prison Break chyba juz 3 szanse i nie dalem rady przez ten serial sie przebic.

0

@Yosemite GoT to serial, ktorego nie ogladalem, ale zostal mi tak czesto zaspojlerowany, ze mam wrazenie obejrzenia go w calosci.

4


4

0

Widzieliscie te chinska bron?


1

@YoNoEntiendoNada A Twoja ile wazy? Chcialem sobie kupic Yonexa, ale bez naciagu ten Vcore wazyl juz 330 i w sumie nie wiem, czy przy amatorskiej grze jest sens bic sie z taka ciezka rakieta.

1

@YoNoEntiendoNada czyli po prostu mocnje jebniecie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?