Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Krokodyl komunista.
https://pbs.twimg.com/media/EjmOy4eXsAEMiXQ?format=jpg&name=medium
1
@karci0 ostatnio byl tam ten Niemiec.
https://i.redd.it/yqfl6lg4kgr51.png
0
@Transu96 i co?
1
@AV0CAD0 Ja ich bardzo lubie, ale z tej calej ekipy (nazywam ja Seattle) slucham ich najrzadziej. Akurat to pozyczania od innych wykonawcow sie przyzwyczailem - to zupelnie normalne w srodkowisku muzycznym. Led Zeppelini tez to robili. Chyba kazdy to robil, nie ma w tym niczego zlego - no chyba, ze sie klamie, ze sie dany utowr skomponowalo, a w rzeczywistosci zrobil to ktos inny.
Alice in CHains (Mad Season), Soundgarden, Stone Temple Pilots, Pearl Jam (TEmple of the Dog), Melvins, a potem Screeming Trees i Nirvana
edit wlasnie widze, ze @sebasek99 tez pisze o czeroani z innych.
jest masa przykladow, wielu muzykow czuje sie nawet zaszczyconych, ze inny od nich podbieraja.
Obrazki z Wystawy Musogrskiego i Emerson Lake Palmer, ale Type o Negative czerpiacy z Beatlesow, Massive Attack z Mahavishnu Orchestra... itd
0
@domin682 to jego piersze slowa gdy wejdzie do biura.
0
Sportowcy, ktorzy miewaja zabawny wyraz twarzy. Dembele, Djokovic, CR7. Kogo dodacie?
0
@Kettger Musi sie spiac Dunczyk. I to mocno.
1
Idealny obrazek na kubek do kawy dla Bartomeu.
https://lh3.googleusercontent.com/proxy/1jivbLdWN8oulQxHPKj0vmNPJSMDBGKXYZsTfQK7GIDaEgU_NPPBUMpZYbEJHwQG1CWGhaLzjPWQCQ2Ig0sUaFkbW5zDKiw9F_XGCCk
0
@LucaBrasi ten Kętrzyński taki fajny kwaskowy Jak Kielecki?
1
@Yosemite dobry :)
0
@Chinaski przeszedłeś?
1200 to już niezły sprzęt
0
Fajna muza z gry komputerowej Fury of The Furries (potocznie Futrzaki)
3
@Yosemite dzikus
1
@Yosemite prawdziwy dynamit. Da radę.
0
@SeeleyBooth ktos widział ?
0
@kazbychu hehe .
0
@jacobFCB @damianex10 dokladnie.
lubie tam sobie poczytac
0
"Takze ozaj nikto nepride na hrot ? To je peckove planovanie sezony toto...budeme jediny velkoklub v europe bez poriadneho hrotoveho utocnika"
- Griezmann, Braithwaite. Môj typ je taký, že do Decembra zistia, že bola chyba si nechávať Griezmanna a Braithwaiteho budú v januári predávať, aby kúpili Depaya
1
Kilka minut zostalo, kto ma ochote potanczyc?
3
LAND - Tomasz Mreńca (a film by ovors)
@Ermitano @FearTheBeard i inni, ktorzy lubia "szare" klimaty.
0
@Yosemite swietnie, ze tam chociaz przez moment na to Leeds liczylem.
0
@YoNoEntiendoNada no wlasnie sobie dolozylem troche olowiu (Plata O Plomo) na godzinie 3 i 9 i pieknie mi sie smiga. A mam starego Ezona. ktory teraz wazy kolo 320 ze wszystkim.
Tego Vcora ma kumpel to moze sopie wypozccze.
a jakie Yonexy tak od roku 2015 do teraz uwazasz za ciekawe , a jakie nietrafione?
ps. gralem ostatnio Bladem , ktory mial cieniutka rame i tez mail z 325 g z naciagiem i owijka i tez bylo swietne czucie i sila.
1
@Yosemite typowego number one nie mam, ale na pewno w topie Przystanek Alaska, Star Trek, Better Call Saul / BB, Fargo
0
@Yosemite ostatnio pisalem, ze dalem Prison Break chyba juz 3 szanse i nie dalem rady przez ten serial sie przebic.
0
@Yosemite GoT to serial, ktorego nie ogladalem, ale zostal mi tak czesto zaspojlerowany, ze mam wrazenie obejrzenia go w calosci.
4
4
0
Widzieliscie te chinska bron?
1
@YoNoEntiendoNada A Twoja ile wazy? Chcialem sobie kupic Yonexa, ale bez naciagu ten Vcore wazyl juz 330 i w sumie nie wiem, czy przy amatorskiej grze jest sens bic sie z taka ciezka rakieta.
1
@YoNoEntiendoNada czyli po prostu mocnje jebniecie ;)