2

@Comentateiro nie badz taki skormny, tak powstala ksiazka "Co widac i czego nie widac."

Co widać i czego nie widać to krótka opowieść o tym, co najważniejsze w ekonomii. Okazuje się, że nie trzeba czytać opasłych podręczników, aby zrozumieć istotę procesu gospodarowania i jego konsekwencji. Książka, którą trzymacie w ręku to swoisty elementarz. Napisana jasnym i klarownym wywodem, z niezwykłą pasją i żelazną logiką, a przy tym pełnym humoru językiem, pozwala dostrzec w ekonomii to, czego większość nie dostrzega lub dostrzec nie chce. Zmusza do myślenia. To jedna z tych książek, które czyta się przez całe życie i za każdym razem odkrywa się w niej coś nowego, inspirującego.

0

@Yosemite no i jest remis.

1

@wroclawianin89 o kurde. Ogladam od paru minut. Jest lepiej

7

ale setka Leeds...

0

Jak gra Leeds ?

1

@Misanthrope Rivaldo - "gdy odejdzie Messi, to go nie będzie"

4

1

@Yosemite czasem mi kumpel podrzuci wlasnie takie akcje, ale ogolnie to nie ogladam.

25

1

@Misanthrope a faktycznie przestrzelil.
@Yosemite a mialem pytac, co to za avatar? Yosemite kojarze tylko z "Free Solo" i parku narodowego oraz systemu operacyjnego.

1

@Yosemite Swietny zawodnik, chyba zapominany (jako Brazylijczyk) na tej pozycji ze wzgledu na silna konkurencje z rodzimego kraju.

3

Chyba troche zapomniany - Serginho z Milanu.


@Yosemite

8

Z cyklu : ocalić od zapomnienia.
Mr @KamQiX

0

@kamilo0066 to jak obecnie w pilce - na stojaka nic nie wygrasz

0

@kamilo0066 @MaTt_BarcaFan im dalej w las tym gorzej fizycznie wyglada Stan the Man

1

5 set w meczu Wawrinka - Gaston.
Gaston jest ostatnim z Francuzow w turnieju.

1

@osa91 tej pani nie znam. No dobra, plus dla tefalenu.

3

@NeroTFP dlatego TVP > TVN.

21

@Fabik87 Ronnie bys sie nie powstydzil.

2

15

1

59

jak to sie moze wszystko zmienic. Kiedys wszyscy sie cieszylismy - pewniaczek, zawodnik na lata, skala.

3

@BarcaInfo jak to sie moze wszystko zmienic. Kiedys wszyscy sie cieszylismy - pewniaczek, zawodnik na lata, skala.

0

@Piorun twarz tez

0

@kamilo0066 elegancko.

1

@Piorun Mnie sie u Igi tylko jedna rzecz nie podoba - stroj.

1

@kamilo0066 powinno byc dobrze
@JimMorrisonFCB to juz jest Genowefa :)

6

6-3 w pierwszym dla Igi.

0

@Misanthrope calkiem fajne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?