Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Comentateiro nie badz taki skormny, tak powstala ksiazka "Co widac i czego nie widac."
Co widać i czego nie widać to krótka opowieść o tym, co najważniejsze w ekonomii. Okazuje się, że nie trzeba czytać opasłych podręczników, aby zrozumieć istotę procesu gospodarowania i jego konsekwencji. Książka, którą trzymacie w ręku to swoisty elementarz. Napisana jasnym i klarownym wywodem, z niezwykłą pasją i żelazną logiką, a przy tym pełnym humoru językiem, pozwala dostrzec w ekonomii to, czego większość nie dostrzega lub dostrzec nie chce. Zmusza do myślenia. To jedna z tych książek, które czyta się przez całe życie i za każdym razem odkrywa się w niej coś nowego, inspirującego.
0
@Yosemite no i jest remis.
1
@wroclawianin89 o kurde. Ogladam od paru minut. Jest lepiej
7
ale setka Leeds...
0
Jak gra Leeds ?
1
@Misanthrope Rivaldo - "gdy odejdzie Messi, to go nie będzie"
4
https://x.com/i/status/1312271802895400962
1
@Yosemite czasem mi kumpel podrzuci wlasnie takie akcje, ale ogolnie to nie ogladam.
25
Meski jak Bosak.
https://pbs.twimg.com/media/EjWhm0EXcAwC9tm?format=jpg&name=medium
1
@Misanthrope a faktycznie przestrzelil.
@Yosemite a mialem pytac, co to za avatar? Yosemite kojarze tylko z "Free Solo" i parku narodowego oraz systemu operacyjnego.
1
@Yosemite Swietny zawodnik, chyba zapominany (jako Brazylijczyk) na tej pozycji ze wzgledu na silna konkurencje z rodzimego kraju.
3
Chyba troche zapomniany - Serginho z Milanu.
@Yosemite
8
Z cyklu : ocalić od zapomnienia.
Mr @KamQiX
0
@kamilo0066 to jak obecnie w pilce - na stojaka nic nie wygrasz
0
@kamilo0066 @MaTt_BarcaFan im dalej w las tym gorzej fizycznie wyglada Stan the Man
1
5 set w meczu Wawrinka - Gaston.
Gaston jest ostatnim z Francuzow w turnieju.
1
@osa91 tej pani nie znam. No dobra, plus dla tefalenu.
3
@NeroTFP dlatego TVP > TVN.
21
@Fabik87 Ronnie bys sie nie powstydzil.
2
Ronaldo i Olic.
https://pbs.twimg.com/media/EjQGrSIXgAAj1Nd?format=jpg&name=small
15
Debaty na swiecie.
https://pbs.twimg.com/media/EjQgmEWXYAAfnlA?format=jpg&name=large
1
Zverev uwielbia pilki Wilsona (obecnie uzywana na RG), Rafa Babolata.
https://preview.redd.it/dmp0c4iopkq51.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=935852ef57bae212f6be286fec77b507eb0eab7b
59
jak to sie moze wszystko zmienic. Kiedys wszyscy sie cieszylismy - pewniaczek, zawodnik na lata, skala.
3
@BarcaInfo jak to sie moze wszystko zmienic. Kiedys wszyscy sie cieszylismy - pewniaczek, zawodnik na lata, skala.
0
@Piorun twarz tez
0
@kamilo0066 elegancko.
1
@Piorun Mnie sie u Igi tylko jedna rzecz nie podoba - stroj.
1
@kamilo0066 powinno byc dobrze
@JimMorrisonFCB to juz jest Genowefa :)
6
6-3 w pierwszym dla Igi.
0
@Misanthrope calkiem fajne.