Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Iga z Genia wlasnie zaczely. Eurosport 1.
4
@BarcaInfo takiego de Jonga chce ogladac
4
Peter Jackson zagłębia się w J.R.R. Tolkiena, wskrzeszając na ekranie świat Śródziemia z jego topografią, nastrojem, a przede wszystkim porywającą fabułą: Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia / The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - PT 20:00 TVN Fabuła (N)
---
Historia zakochanej w gangsterze Qiao. Oboje prowadzą nielegalny salon gier. Ratując wybranka z opresji, kobieta sięga po broń. Trafia do więzienia. Nominacja do Złotej Palmy: Najczystszy jest popiół / Jiang hu er nü (2018) - PT 20:05 TVP Kultura
2
Gra o Tron?
"Jem mózgi z moich wrogów głów
I dumnie noszę ich skóry
Obracam ich miasta w pył
Przede mną klękajcie więźniowie
Mięśnie, pot, długie włosy i brudny ubiór, sierść i łańcuchy
Mój uniform rozdarty i znoszony, splamiony krwią
Carnivore - Male Supremacy. Peter Steele.
@Misanthrope @Chakalaka @Persyfl @Stoiczkow
3
20 lat konczy Kid A. 4 Album Radiohead.
0
@Misanthrope Maja Ironie jakies intrumentalne utwory?
1
No niezle to wygladalo, niezle to wygladalo...
0
Denis Suárez jaka strata.
1
Ten Murillo tez jakis taki znany, przeciez u nas byl.
6
Celta nic nie gra, ale graja w koncu bez jednego zawodnika. A nie czekaj...
0
Oj to jedno przelozenie z lewej na prawa poezja.
1
@Coutinho007 tragedia. nie cierpie Bayernu jak Realu.
0
Brawo Robert, marzenie jeszcze by zagral na tym poziomie w innym klubie niz Bayern (i Real). Najlepiej Premier.
0
Wezta tego Neuera.
0
@czółkovsky Dieta Kumana.
0
Najlepsza kawa swiata.
https://pbs.twimg.com/card_img/1310978962164678658/bZoAM_9M?format=jpg&name=medium
4
@Misanthrope Jedno przesluchanie to oczywiscie nic, tyle co kot naplakal. 1 i druga czesc 3 utworu najbardziej mi podeszlo (jest rewelacjyna nawet)
Chyba wiem, gdzie lezy problem - to wokal - bo muzycznie jest bardzo ciekawie, ale tak samo jak w przypadku Dream Theater czekam na momenty az zamknie wokalista buzie, co w konsekwencji prowadzi do rzadkiego sluchania tej muzy.
Nie lubie tej maniery spiewania, a to nie chodzi tylko o IM.
0
Idzie pazdziernik...
[no title]
Yeah... On? Hey, we hope you enjoyed our little joke there. This is Peter.
This is Johnny.
Kenny.
And Josh.
We'd like to thank you for picking up out latest recording of October Rust.
Yeah, we spent a couple of months getting, uh, high working on it.
We hope you enjoy it.
2
@NeroTFP @Misanthrope Dzieki za oznaczenie. Bardzo lubie ciekawostki muzyczne. Co do Iron Maiden - ten zespol nigdy mnie nie zlapal za gardlo. Znalem kiedys maniaka, ktory byl anglista i fanatykiem wokalisty-lotnika oraz calych Ironow, ale te albumy, ktore mi podrzucil nie powalily na kolana, a potem juz do nich nie wracalem.
Ciekawe czy mi sie kiedys odmieni.
0
@Yosemite Robson :D
0
@Coutinho007 po prostu dalej mysleli, ze w dziadka graja.
4
@Yosemite wczoraj to ogladalem. Ale DNA Barcy jesli mozna tak powiedziec. Miodzio ruchy.
1
@Coutinho007 Progresywnie i kompaktowo to mi sie z Rush kojarzy :D
2
@BlaseR9 mniej znasz? Naprawde warto, to szczegolny zespol
@Persyfl TotD tez lubie, ale Mad Season bardziej. U mniej z calej ekipy najmniej laczy mnie z Nirvana, ale i tak ich bardzo lubie D;
1
@Kwiatek67 no nieladnie napisalem.
1
Utasa nie lubilem, ale techniczke mial.
0
@BarcaInfo Holendrzy zdrowi jak ryby. De Jong tez blyszczal. A nie to chyba Amerykaniec?
1
@Masti_Real_Madryt konkretnie przypier
2
@Persyfl Mad Season.
5