0

@Hushovt Hia.Cynt.

0

Kot oglada Azarenke z Mertens?

0

@semafor ale uroda jedank typowo NIE-radiowa :)

2

Pamietacie zespol The Gathering (holenderski?). Na wokalu Anneke.
Tu z Krakowa


@Misanthrope

27

Ronald Koeman chce odzyskać najlepszą wersję @SHIBA ...

1

Zainspirowany postami @barcelonaLM oraz @justfootball przypominam przykra dla kazdego fana Barcelony, ale mila dla oka fanow kina hiszpanskiego, scene z filmu
Drzace cialo.


3

@justfootball sin humo
sin palo
sin carne
To kojarze ;) z zarcia i picia

1

@Napoleon_I o panie..
miales racje, w tym, ze w trzech. Ja jednak liczylme na 4, moze 5.

0

@Napoleon_I o 1 graja?

0

Kolizja - moja misja.


2

@barcelonaLM niesamowite. Za malo ludzie tu wstawiaja swoich ulubionych scen z roznych filmow.

5

2

Kazik


czy ?
Nick Cave

3

@SHIBA a moze to jednak Messi's Challange?

0

@kamilo0066 tak, szkoda troche. Ale Med ma momentami niesamowite zagrania, ciekawie gra

0

@Napoleon_I no i miales racje. Nie super szybki, ale jednak.

1

Medvedev kontrolowal mecz, Rublev nie kontrolowal siebie. A byl minimium set do wyciagniecia. Szkoda.
Starszy z Rosjan czeka w polfinale prawdopodobnie na Thiema, ale poczekajmy.

0

@mahavishnu zapisze. A nie pisales juz kiedys o nim?

2

@Danny Gaucho czyli fake.

65

@SHIBA po co dawac wrogowi satysfakcje? Przez niego odchodzisz?

1

@justfootball te krotsze. Dlugie to pewnie za duzo roboty.

2

@justfootball skoro prowadzis cykl nauki hiszpanskiego, to moze rzeczy, ktore piszesz, wstawiaj tez w wersji hiszpanskiej, czlowiek pozna tzw. zyw jezyk.

2

Studio el-muzyki" to nadawana od 1977 roku audycja poświęcona klasycznej muzyce elektronicznej. Zaprasza Jerzy Kordowicz.

Tym razem kosmiczni kurierzy z Turku, czyli Lux Ohr.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2578900,Studio-el-muzyki-8-wrzesnia-godz-2205

0

@Napoleon_I mentalnie jest jeszcze przy tych 3 zmaronwanych setowych.

0

@IronSanHybrid Swietny jest, zreszta co tu duzo mowi. Wes Anderson.

0

@justfootball lubicie, chociaz Shreka tak srednio.

0

Posypal sie Rublev. Bardzo szybki drugi set.

0

@justfootball uwazaj, bys nie skonczyl, jak typowy stalker.

0

Ale Rublev to sprartoli. Ponad godzina gra, 3 setowe mial w tiebreaku, nie wykorzystal i w koncu Medvedev nie traci pierwszego seta w turnieju.
Rakieta polecial, Rublev wpadll furie.

Jakim modelm gra rudy? Kiedys Wilson, a teraz Head?

2

Juz w sobote Liverpoll vs Leeds.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?