Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Hia.Cynt.
0
Kot oglada Azarenke z Mertens?
0
@semafor ale uroda jedank typowo NIE-radiowa :)
2
Pamietacie zespol The Gathering (holenderski?). Na wokalu Anneke.
Tu z Krakowa
@Misanthrope
27
Ronald Koeman chce odzyskać najlepszą wersję @SHIBA ...
1
Zainspirowany postami @barcelonaLM oraz @justfootball przypominam przykra dla kazdego fana Barcelony, ale mila dla oka fanow kina hiszpanskiego, scene z filmu
Drzace cialo.
3
@justfootball sin humo
sin palo
sin carne
To kojarze ;) z zarcia i picia
1
@Napoleon_I o panie..
miales racje, w tym, ze w trzech. Ja jednak liczylme na 4, moze 5.
0
@Napoleon_I o 1 graja?
0
Kolizja - moja misja.
2
@barcelonaLM niesamowite. Za malo ludzie tu wstawiaja swoich ulubionych scen z roznych filmow.
5
And the Oscar goes to...
https://pbs.twimg.com/media/EhfrM4-WkAAzfMj?format=jpg&name=small
2
Kazik
czy ?
Nick Cave
3
@SHIBA a moze to jednak Messi's Challange?
0
@kamilo0066 tak, szkoda troche. Ale Med ma momentami niesamowite zagrania, ciekawie gra
0
@Napoleon_I no i miales racje. Nie super szybki, ale jednak.
1
Medvedev kontrolowal mecz, Rublev nie kontrolowal siebie. A byl minimium set do wyciagniecia. Szkoda.
Starszy z Rosjan czeka w polfinale prawdopodobnie na Thiema, ale poczekajmy.
0
@mahavishnu zapisze. A nie pisales juz kiedys o nim?
2
@Danny Gaucho czyli fake.
65
@SHIBA po co dawac wrogowi satysfakcje? Przez niego odchodzisz?
1
@justfootball te krotsze. Dlugie to pewnie za duzo roboty.
2
@justfootball skoro prowadzis cykl nauki hiszpanskiego, to moze rzeczy, ktore piszesz, wstawiaj tez w wersji hiszpanskiej, czlowiek pozna tzw. zyw jezyk.
2
Studio el-muzyki" to nadawana od 1977 roku audycja poświęcona klasycznej muzyce elektronicznej. Zaprasza Jerzy Kordowicz.
Tym razem kosmiczni kurierzy z Turku, czyli Lux Ohr.
https://www.polskieradio.pl/9/5403/Artykul/2578900,Studio-el-muzyki-8-wrzesnia-godz-2205
0
@Napoleon_I mentalnie jest jeszcze przy tych 3 zmaronwanych setowych.
0
@IronSanHybrid Swietny jest, zreszta co tu duzo mowi. Wes Anderson.
0
@justfootball lubicie, chociaz Shreka tak srednio.
0
Posypal sie Rublev. Bardzo szybki drugi set.
0
@justfootball uwazaj, bys nie skonczyl, jak typowy stalker.
0
Ale Rublev to sprartoli. Ponad godzina gra, 3 setowe mial w tiebreaku, nie wykorzystal i w koncu Medvedev nie traci pierwszego seta w turnieju.
Rakieta polecial, Rublev wpadll furie.
Jakim modelm gra rudy? Kiedys Wilson, a teraz Head?
2
Juz w sobote Liverpoll vs Leeds.